Skiweer Molise
Weersverwachting in Molise voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Molise voor 7 dagen
Weer Molise
Weer in Molise voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Molise voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Molise
- Molise – Beperken tot
Provincies:
Molise – Gaan naarBergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1827 m | Dal 1417 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 6/12 °C |
vr | -1/7 °C | 8/13 °C |
za | -2/2 °C | 5/10 °C |
zo | -1/7 °C | 4/12 °C |
ma | 1/7 °C | 6/13 °C |
di | 0/10 °C | 7/14 °C |
wo | 4/12 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1827 m | 0/7 °C | -1/7 °C | -2/2 °C | -1/7 °C | 1/7 °C | 0/10 °C | 4/12 °C |
| Dal 1417 m | 6/12 °C | 8/13 °C | 5/10 °C | 4/12 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1650 m | Dal 1380 m |
|---|---|---|
do | 6/10 °C | 6/12 °C |
vr | 6/11 °C | 6/12 °C |
za | 5/8 °C | 5/10 °C |
zo | 4/10 °C | 4/12 °C |
ma | 6/11 °C | 6/12 °C |
di | 6/12 °C | 6/14 °C |
wo | 8/14 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1650 m | 6/10 °C | 6/11 °C | 5/8 °C | 4/10 °C | 6/11 °C | 6/12 °C | 8/14 °C |
| Dal 1380 m | 6/12 °C | 6/12 °C | 5/10 °C | 4/12 °C | 6/12 °C | 6/14 °C | 9/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden



