Skiweer Munții Gurghiu
Weersverwachting in de Munții Gurghiu voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in de Munții Gurghiu voor 7 dagen
Weer Munții Gurghiu
Weer in de Munții Gurghiu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Munții Gurghiu voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Munții Gurghiu
- Munții Gurghiu – Gaan naar
Districten:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1186 m | Dal 940 m |
|---|---|---|
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 6/13 °C | 7/14 °C |
di | 6/15 °C | 7/16 °C |
wo | 5/18 °C | 6/19 °C |
do | 4/18 °C | 5/19 °C |
vr | 5/19 °C | 6/20 °C |
za | 7/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1186 m | 7/16 °C | 6/13 °C | 6/15 °C | 5/18 °C | 4/18 °C | 5/19 °C | 7/18 °C |
| Dal 940 m | 8/17 °C | 7/14 °C | 7/16 °C | 6/19 °C | 5/19 °C | 6/20 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1150 m | Dal 1007 m |
|---|---|---|
zo | 7/13 °C | 7/13 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 8/14 °C | 8/14 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 6/17 °C | 6/17 °C |
vr | 7/19 °C | 7/19 °C |
za | 8/18 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1150 m | 7/13 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 8/16 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 1007 m | 7/13 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 8/16 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1211 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
zo | 6/10 °C | 7/12 °C |
ma | 4/14 °C | 5/16 °C |
di | 6/14 °C | 7/16 °C |
wo | 7/12 °C | 8/14 °C |
do | 6/14 °C | 7/16 °C |
vr | 5/16 °C | 6/18 °C |
za | 6/14 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1211 m | 6/10 °C | 4/14 °C | 6/14 °C | 7/12 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 6/14 °C |
| Dal 1015 m | 7/12 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 8/14 °C | 7/16 °C | 6/18 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 868 m | Dal 751 m |
|---|---|---|
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 9/15 °C | 10/16 °C |
wo | 9/17 °C | 10/18 °C |
do | 7/18 °C | 8/19 °C |
vr | 8/20 °C | 9/21 °C |
za | 9/19 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 868 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 9/15 °C | 9/17 °C | 7/18 °C | 8/20 °C | 9/19 °C |
| Dal 751 m | 9/15 °C | 7/16 °C | 10/16 °C | 10/18 °C | 8/19 °C | 9/21 °C | 10/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1035 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
zo | 7/13 °C | 8/14 °C |
ma | 5/14 °C | 6/15 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 6/17 °C | 7/18 °C |
vr | 7/19 °C | 8/20 °C |
za | 8/18 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1035 m | 7/13 °C | 5/14 °C | 8/14 °C | 8/16 °C | 6/17 °C | 7/19 °C | 8/18 °C |
| Dal 820 m | 8/14 °C | 6/15 °C | 9/15 °C | 9/17 °C | 7/18 °C | 8/20 °C | 9/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1360 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
zo | 8/15 °C | 8/15 °C |
ma | 7/12 °C | 7/12 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 6/17 °C | 6/17 °C |
do | 5/17 °C | 5/17 °C |
vr | 6/18 °C | 6/18 °C |
za | 8/17 °C | 8/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1360 m | 8/15 °C | 7/12 °C | 7/14 °C | 6/17 °C | 5/17 °C | 6/18 °C | 8/17 °C |
| Dal 1200 m | 8/15 °C | 7/12 °C | 7/14 °C | 6/17 °C | 5/17 °C | 6/18 °C | 8/17 °C |
1-6 van 6 skigebieden



