Skiweer The Adirondacks
Weersverwachting in The Adirondacks voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in The Adirondacks voor 7 dagen
Weer The Adirondacks
Weer in The Adirondacks voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in The Adirondacks voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: The Adirondacks
- The Adirondacks – Gaan naar
Bergketen:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 371 m |
|---|---|---|
di | -6/8 °C | -2/13 °C |
wo | -1/6 °C | 3/11 °C |
do | 3/8 °C | 7/13 °C |
vr | 3/6 °C | 7/11 °C |
za | 4/16 °C | 8/21 °C |
zo | 5/12 °C | 9/17 °C |
ma | 1/15 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1340 m | -6/8 °C | -1/6 °C | 3/8 °C | 3/6 °C | 4/16 °C | 5/12 °C | 1/15 °C |
| Dal 371 m | -2/13 °C | 3/11 °C | 7/13 °C | 7/11 °C | 8/21 °C | 9/17 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1097 m | Dal 304 m |
|---|---|---|
di | -6/8 °C | -3/12 °C |
wo | -1/6 °C | 2/10 °C |
do | 3/8 °C | 6/12 °C |
vr | 3/6 °C | 6/10 °C |
za | 4/16 °C | 7/20 °C |
zo | 5/12 °C | 8/16 °C |
ma | 1/15 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1097 m | -6/8 °C | -1/6 °C | 3/8 °C | 3/6 °C | 4/16 °C | 5/12 °C | 1/15 °C |
| Dal 304 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 6/12 °C | 6/10 °C | 7/20 °C | 8/16 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 617 m | Dal 323 m |
|---|---|---|
di | 0/12 °C | 2/15 °C |
wo | 4/7 °C | 6/10 °C |
do | 7/9 °C | 9/12 °C |
vr | 7/11 °C | 9/14 °C |
za | 8/19 °C | 10/22 °C |
zo | 8/11 °C | 10/14 °C |
ma | 4/16 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 617 m | 0/12 °C | 4/7 °C | 7/9 °C | 7/11 °C | 8/19 °C | 8/11 °C | 4/16 °C |
| Dal 323 m | 2/15 °C | 6/10 °C | 9/12 °C | 9/14 °C | 10/22 °C | 10/14 °C | 6/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 435 m | Dal 137 m |
|---|---|---|
di | -3/12 °C | -1/15 °C |
wo | 2/10 °C | 4/13 °C |
do | 6/12 °C | 8/15 °C |
vr | 6/10 °C | 8/13 °C |
za | 7/20 °C | 9/23 °C |
zo | 8/16 °C | 10/19 °C |
ma | 4/19 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 435 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 6/12 °C | 6/10 °C | 7/20 °C | 8/16 °C | 4/19 °C |
| Dal 137 m | -1/15 °C | 4/13 °C | 8/15 °C | 8/13 °C | 9/23 °C | 10/19 °C | 6/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 732 m | Dal 533 m |
|---|---|---|
di | -3/11 °C | -3/13 °C |
wo | 2/9 °C | 2/12 °C |
do | 6/10 °C | 6/13 °C |
vr | 5/9 °C | 5/10 °C |
za | 3/17 °C | 3/18 °C |
zo | 8/13 °C | 8/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 732 m | -3/11 °C | 2/9 °C | 6/10 °C | 5/9 °C | 3/17 °C | 8/13 °C | 4/16 °C |
| Dal 533 m | -3/13 °C | 2/12 °C | 6/13 °C | 5/10 °C | 3/18 °C | 8/14 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 564 m | Dal 412 m |
|---|---|---|
di | -1/12 °C | -1/13 °C |
wo | 5/11 °C | 5/12 °C |
do | 5/10 °C | 5/11 °C |
vr | 6/9 °C | 6/10 °C |
za | 4/18 °C | 4/19 °C |
zo | 6/12 °C | 6/13 °C |
ma | 2/17 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 564 m | -1/12 °C | 5/11 °C | 5/10 °C | 6/9 °C | 4/18 °C | 6/12 °C | 2/17 °C |
| Dal 412 m | -1/13 °C | 5/12 °C | 5/11 °C | 6/10 °C | 4/19 °C | 6/13 °C | 2/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 208 m |
|---|---|---|
di | -3/11 °C | -2/14 °C |
wo | 2/9 °C | 3/12 °C |
do | 6/11 °C | 7/14 °C |
vr | 6/9 °C | 7/12 °C |
za | 7/19 °C | 8/22 °C |
zo | 8/15 °C | 9/18 °C |
ma | 4/18 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 540 m | -3/11 °C | 2/9 °C | 6/11 °C | 6/9 °C | 7/19 °C | 8/15 °C | 4/18 °C |
| Dal 208 m | -2/14 °C | 3/12 °C | 7/14 °C | 7/12 °C | 8/22 °C | 9/18 °C | 5/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1082 m | Dal 609 m |
|---|---|---|
di | -4/7 °C | -1/9 °C |
wo | 0/3 °C | 3/5 °C |
do | 4/6 °C | 7/8 °C |
vr | 4/5 °C | 7/7 °C |
za | 5/15 °C | 8/17 °C |
zo | 6/9 °C | 9/11 °C |
ma | 2/13 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1082 m | -4/7 °C | 0/3 °C | 4/6 °C | 4/5 °C | 5/15 °C | 6/9 °C | 2/13 °C |
| Dal 609 m | -1/9 °C | 3/5 °C | 7/8 °C | 7/7 °C | 8/17 °C | 9/11 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 627 m | Dal 540 m |
|---|---|---|
di | -4/11 °C | -3/12 °C |
wo | 1/9 °C | 2/10 °C |
do | 5/11 °C | 6/12 °C |
vr | 5/9 °C | 6/10 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
zo | 7/15 °C | 8/16 °C |
ma | 3/18 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 627 m | -4/11 °C | 1/9 °C | 5/11 °C | 5/9 °C | 6/19 °C | 7/15 °C | 3/18 °C |
| Dal 540 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 6/12 °C | 6/10 °C | 7/20 °C | 8/16 °C | 4/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 599 m | Dal 532 m |
|---|---|---|
di | -3/12 °C | -2/13 °C |
wo | 2/10 °C | 3/11 °C |
do | 6/11 °C | 7/12 °C |
vr | 5/10 °C | 6/11 °C |
za | 5/18 °C | 6/19 °C |
zo | 8/14 °C | 9/15 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 599 m | -3/12 °C | 2/10 °C | 6/11 °C | 5/10 °C | 5/18 °C | 8/14 °C | 4/17 °C |
| Dal 532 m | -2/13 °C | 3/11 °C | 7/12 °C | 6/11 °C | 6/19 °C | 9/15 °C | 5/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 304 m | Dal 263 m |
|---|---|---|
di | 0/12 °C | 0/12 °C |
wo | 4/8 °C | 4/8 °C |
do | 8/11 °C | 8/11 °C |
vr | 8/10 °C | 8/10 °C |
za | 9/20 °C | 9/20 °C |
zo | 10/14 °C | 10/14 °C |
ma | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 304 m | 0/12 °C | 4/8 °C | 8/11 °C | 8/10 °C | 9/20 °C | 10/14 °C | 6/18 °C |
| Dal 263 m | 0/12 °C | 4/8 °C | 8/11 °C | 8/10 °C | 9/20 °C | 10/14 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 281 m | Dal 253 m |
|---|---|---|
di | -1/15 °C | -1/15 °C |
wo | 4/13 °C | 4/13 °C |
do | 8/14 °C | 8/14 °C |
vr | 7/13 °C | 7/13 °C |
za | 7/21 °C | 7/21 °C |
zo | 10/17 °C | 10/17 °C |
ma | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 281 m | -1/15 °C | 4/13 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 7/21 °C | 10/17 °C | 6/20 °C |
| Dal 253 m | -1/15 °C | 4/13 °C | 8/14 °C | 7/13 °C | 7/21 °C | 10/17 °C | 6/20 °C |
1-12 van 12 skigebieden



