Skiweer Nockbergen
Weersverwachting in de toeristische regio Nockberge voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de toeristische regio Nockberge voor 7 dagen
Weer Nockbergen
Weer in de toeristische regio Nockberge voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de toeristische regio Nockberge voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Nockbergen
- Nockbergen – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2205 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
zo | -6/3 °C | -1/11 °C |
ma | -2/7 °C | 0/13 °C |
di | -2/2 °C | 3/12 °C |
wo | 0/8 °C | 4/15 °C |
do | 3/10 °C | 5/19 °C |
vr | 5/13 °C | 6/21 °C |
za | 7/15 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2205 m | -6/3 °C | -2/7 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 3/10 °C | 5/13 °C | 7/15 °C |
| Dal 1400 m | -1/11 °C | 0/13 °C | 3/12 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 6/21 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1832 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
zo | -2/10 °C | -1/13 °C |
ma | -1/12 °C | 4/12 °C |
di | 1/11 °C | 5/13 °C |
wo | 3/14 °C | 6/15 °C |
do | 4/18 °C | 6/19 °C |
vr | 5/20 °C | 8/21 °C |
za | 8/23 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1832 m | -2/10 °C | -1/12 °C | 1/11 °C | 3/14 °C | 4/18 °C | 5/20 °C | 8/23 °C |
| Dal 1470 m | -1/13 °C | 4/12 °C | 5/13 °C | 6/15 °C | 6/19 °C | 8/21 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2107 m | Dal 1840 m |
|---|---|---|
zo | -4/5 °C | -2/7 °C |
ma | 0/2 °C | 2/6 °C |
di | 0/2 °C | 2/7 °C |
wo | 3/7 °C | 5/9 °C |
do | 4/10 °C | 6/12 °C |
vr | 5/12 °C | 7/14 °C |
za | 7/12 °C | 9/14 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2107 m | -4/5 °C | 0/2 °C | 0/2 °C | 3/7 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 7/12 °C |
| Dal 1840 m | -2/7 °C | 2/6 °C | 2/7 °C | 5/9 °C | 6/12 °C | 7/14 °C | 9/14 °C |
1-3 van 3 skigebieden



