Skiweer Nonsberggroep

Weersverwachting in de Nonsberggroep voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de Nonsberggroep voor 7 dagen


Weer Nonsberggroep

Weer in de Nonsberggroep voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Nonsberggroep voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
ma 11.05.
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma
11.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Nonsberggroep

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1594 m Dal 1368 m
ma
buien
4/11 °C 5/12 °C
di
sneeuwbuien
-3/2 °C -2/2 °C
wo
bewolkt
-4/10 °C -3/11 °C
do
ijzel
0/10 °C 1/11 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/6 °C
za
bewolkt
-2/9 °C -1/10 °C
zo
zonnig
0/14 °C 1/15 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
sneeuwbuien
wo
bewolkt
do
ijzel
vr
sneeuwbuien
za
bewolkt
zo
zonnig
Berg 1594 m 4/11 °C -3/2 °C -4/10 °C 0/10 °C 0/2 °C -2/9 °C 0/14 °C
Dal 1368 m 5/12 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/11 °C 1/6 °C -1/10 °C 1/15 °C

Weer in skigebied Berg 1342 m Dal 1218 m
ma
buien
5/12 °C 7/12 °C
di
ijzel
-2/2 °C 1/11 °C
wo
bewolkt
-3/11 °C 0/15 °C
do
buien
1/11 °C 4/11 °C
vr
onweer
1/6 °C 1/6 °C
za
bewolkt
-1/10 °C 2/10 °C
zo
zonnig
1/15 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
bewolkt
do
buien
vr
onweer
za
bewolkt
zo
zonnig
Berg 1342 m 5/12 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/11 °C 1/6 °C -1/10 °C 1/15 °C
Dal 1218 m 7/12 °C 1/11 °C 0/15 °C 4/11 °C 1/6 °C 2/10 °C 2/18 °C

Weer in skigebied Berg 1400 m Dal 1250 m
ma
buien
5/12 °C 7/12 °C
di
ijzel
-2/2 °C 1/11 °C
wo
bewolkt
-3/11 °C 0/15 °C
do
buien
1/11 °C 4/11 °C
vr
onweer
1/6 °C 1/6 °C
za
bewolkt
-1/10 °C 2/10 °C
zo
zonnig
1/15 °C 2/18 °C
Weer in
skigebied
ma
buien
di
ijzel
wo
bewolkt
do
buien
vr
onweer
za
bewolkt
zo
zonnig
Berg 1400 m 5/12 °C -2/2 °C -3/11 °C 1/11 °C 1/6 °C -1/10 °C 1/15 °C
Dal 1250 m 7/12 °C 1/11 °C 0/15 °C 4/11 °C 1/6 °C 2/10 °C 2/18 °C
1-3 van 3 skigebieden