Skiweer Norrbotten
Weersverwachting in de provincie Norrbotten (Norrbottens län) voor 30 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Norrbotten (Norrbottens län) voor 7 dagen
Weer Norrbotten
Weer in de provincie Norrbotten (Norrbottens län) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Norrbotten (Norrbottens län) voor 30 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Norrbotten
- Norrbotten – Gaan naar
Toeristische regio's:
Overige:
1-30 van 30 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 909 m | Dal 520 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | -2/5 °C |
do | -3/2 °C | -1/5 °C |
vr | -1/4 °C | 1/7 °C |
za | -1/10 °C | 1/13 °C |
zo | 2/12 °C | 4/15 °C |
ma | 1/6 °C | 3/9 °C |
di | -1/12 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 909 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/4 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 1/6 °C | -1/12 °C |
| Dal 520 m | -2/5 °C | -1/5 °C | 1/7 °C | 1/13 °C | 4/15 °C | 3/9 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
wo | -2/9 °C | 0/12 °C |
do | 1/3 °C | 3/6 °C |
vr | -1/7 °C | 1/10 °C |
za | 1/12 °C | 3/15 °C |
zo | 5/13 °C | 7/16 °C |
ma | 4/12 °C | 6/15 °C |
di | 3/14 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 750 m | -2/9 °C | 1/3 °C | -1/7 °C | 1/12 °C | 5/13 °C | 4/12 °C | 3/14 °C |
| Dal 420 m | 0/12 °C | 3/6 °C | 1/10 °C | 3/15 °C | 7/16 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 920 m | Dal 420 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | -1/6 °C |
do | -3/2 °C | 0/6 °C |
vr | -1/4 °C | 2/8 °C |
za | -1/10 °C | 2/14 °C |
zo | 2/12 °C | 5/16 °C |
ma | 1/6 °C | 4/10 °C |
di | -1/12 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 920 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/4 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 1/6 °C | -1/12 °C |
| Dal 420 m | -1/6 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 4/10 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 360 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | 0/12 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 4/11 °C | 5/12 °C |
za | 3/15 °C | 4/16 °C |
zo | 7/18 °C | 8/19 °C |
ma | 7/13 °C | 8/14 °C |
di | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 570 m | -1/11 °C | 2/8 °C | 4/11 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 7/13 °C | 5/17 °C |
| Dal 360 m | 0/12 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 8/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 830 m | Dal 455 m |
|---|---|---|
wo | -3/6 °C | -1/9 °C |
do | 1/2 °C | 3/5 °C |
vr | 0/4 °C | 2/7 °C |
za | 0/6 °C | 2/9 °C |
zo | 2/9 °C | 4/12 °C |
ma | 0/6 °C | 2/9 °C |
di | 1/11 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 830 m | -3/6 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 0/6 °C | 1/11 °C |
| Dal 455 m | -1/9 °C | 3/5 °C | 2/7 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 2/9 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 321 m | Dal 95 m |
|---|---|---|
wo | 0/14 °C | 1/15 °C |
do | 6/11 °C | 7/12 °C |
vr | 3/15 °C | 4/16 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
zo | 11/19 °C | 12/20 °C |
ma | 7/17 °C | 8/18 °C |
di | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 321 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 95 m | 1/15 °C | 7/12 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 12/20 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 240 m | Dal 60 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/13 °C |
do | 2/8 °C | 2/9 °C |
vr | 1/11 °C | 1/12 °C |
za | 4/16 °C | 4/17 °C |
zo | 5/13 °C | 5/14 °C |
ma | 4/15 °C | 4/16 °C |
di | 5/14 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 240 m | 0/12 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 5/14 °C |
| Dal 60 m | 0/13 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 5/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 530 m |
|---|---|---|
wo | -3/6 °C | -2/8 °C |
do | 1/2 °C | 2/4 °C |
vr | 0/4 °C | 1/6 °C |
za | 0/6 °C | 1/8 °C |
zo | 2/9 °C | 3/11 °C |
ma | 0/6 °C | 1/8 °C |
di | 1/11 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 800 m | -3/6 °C | 1/2 °C | 0/4 °C | 0/6 °C | 2/9 °C | 0/6 °C | 1/11 °C |
| Dal 530 m | -2/8 °C | 2/4 °C | 1/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 1/8 °C | 2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 900 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
wo | -4/2 °C | -1/6 °C |
do | -3/2 °C | 0/6 °C |
vr | -1/4 °C | 2/8 °C |
za | -1/10 °C | 2/14 °C |
zo | 2/12 °C | 5/16 °C |
ma | 1/6 °C | 4/10 °C |
di | -1/12 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 900 m | -4/2 °C | -3/2 °C | -1/4 °C | -1/10 °C | 2/12 °C | 1/6 °C | -1/12 °C |
| Dal 400 m | -1/6 °C | 0/6 °C | 2/8 °C | 2/14 °C | 5/16 °C | 4/10 °C | 2/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 564 m |
|---|---|---|
wo | -2/10 °C | -1/11 °C |
do | 1/2 °C | 2/8 °C |
vr | 3/10 °C | 4/11 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 6/17 °C | 7/18 °C |
ma | 6/12 °C | 7/13 °C |
di | 4/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 720 m | -2/10 °C | 1/2 °C | 3/10 °C | 2/14 °C | 6/17 °C | 6/12 °C | 4/16 °C |
| Dal 564 m | -1/11 °C | 2/8 °C | 4/11 °C | 3/15 °C | 7/18 °C | 7/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 710 m | Dal 504 m |
|---|---|---|
wo | -2/7 °C | -1/8 °C |
do | 2/3 °C | 3/4 °C |
vr | 1/5 °C | 2/6 °C |
za | 1/7 °C | 2/8 °C |
zo | 3/10 °C | 4/11 °C |
ma | 1/7 °C | 2/8 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 710 m | -2/7 °C | 2/3 °C | 1/5 °C | 1/7 °C | 3/10 °C | 1/7 °C | 2/12 °C |
| Dal 504 m | -1/8 °C | 3/4 °C | 2/6 °C | 2/8 °C | 4/11 °C | 2/8 °C | 3/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 227 m | Dal 73 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 1/13 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 1/11 °C | 2/12 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
zo | 5/13 °C | 6/14 °C |
ma | 4/15 °C | 5/16 °C |
di | 5/14 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 227 m | 0/12 °C | 2/8 °C | 1/11 °C | 4/16 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 5/14 °C |
| Dal 73 m | 1/13 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 169 m | Dal 40 m |
|---|---|---|
wo | 0/14 °C | 1/15 °C |
do | 6/11 °C | 7/12 °C |
vr | 3/15 °C | 4/16 °C |
za | 6/19 °C | 7/20 °C |
zo | 11/19 °C | 12/20 °C |
ma | 7/17 °C | 8/18 °C |
di | 8/19 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 169 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 40 m | 1/15 °C | 7/12 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 12/20 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 273 m | Dal 188 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 0/14 °C |
do | 6/10 °C | 6/11 °C |
vr | 3/14 °C | 3/15 °C |
za | 6/18 °C | 6/19 °C |
zo | 11/18 °C | 11/19 °C |
ma | 7/16 °C | 7/17 °C |
di | 8/18 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 273 m | 0/13 °C | 6/10 °C | 3/14 °C | 6/18 °C | 11/18 °C | 7/16 °C | 8/18 °C |
| Dal 188 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 570 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | -1/9 °C |
do | 2/4 °C | 3/5 °C |
vr | 1/6 °C | 2/7 °C |
za | 1/8 °C | 2/9 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 1/8 °C | 2/9 °C |
di | 2/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 570 m | -2/8 °C | 2/4 °C | 1/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 1/8 °C | 2/13 °C |
| Dal 400 m | -1/9 °C | 3/5 °C | 2/7 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 2/9 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 438 m | Dal 278 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 1/13 °C |
do | 3/6 °C | 4/7 °C |
vr | 1/10 °C | 2/11 °C |
za | 3/15 °C | 4/16 °C |
zo | 7/16 °C | 8/17 °C |
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
di | 5/17 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 438 m | 0/12 °C | 3/6 °C | 1/10 °C | 3/15 °C | 7/16 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Dal 278 m | 1/13 °C | 4/7 °C | 2/11 °C | 4/16 °C | 8/17 °C | 7/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 228 m | Dal 114 m |
|---|---|---|
wo | 1/13 °C | 2/14 °C |
do | 4/7 °C | 5/8 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 4/16 °C | 5/17 °C |
zo | 8/17 °C | 9/18 °C |
ma | 7/16 °C | 8/17 °C |
di | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 228 m | 1/13 °C | 4/7 °C | 2/11 °C | 4/16 °C | 8/17 °C | 7/16 °C | 6/18 °C |
| Dal 114 m | 2/14 °C | 5/8 °C | 3/12 °C | 5/17 °C | 9/18 °C | 8/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 145 m | Dal 20 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/14 °C |
do | 2/9 °C | 3/10 °C |
vr | 1/12 °C | 2/13 °C |
za | 4/17 °C | 5/18 °C |
zo | 5/14 °C | 6/15 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 145 m | 0/13 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 20 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 263 m | Dal 173 m |
|---|---|---|
wo | 0/14 °C | 0/14 °C |
do | 6/11 °C | 6/11 °C |
vr | 3/15 °C | 3/15 °C |
za | 6/19 °C | 6/19 °C |
zo | 11/19 °C | 11/19 °C |
ma | 7/17 °C | 7/17 °C |
di | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 263 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 173 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 118 m | Dal 11 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/14 °C |
do | 2/9 °C | 3/10 °C |
vr | 1/12 °C | 2/13 °C |
za | 4/17 °C | 5/18 °C |
zo | 5/14 °C | 6/15 °C |
ma | 4/16 °C | 5/17 °C |
di | 5/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 118 m | 0/13 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 11 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 107 m | Dal 71 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/13 °C |
do | 2/9 °C | 3/9 °C |
vr | 1/12 °C | 2/12 °C |
za | 4/17 °C | 5/17 °C |
zo | 5/14 °C | 6/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 107 m | 0/13 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 71 m | 1/13 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 526 m | Dal 435 m |
|---|---|---|
wo | 0/11 °C | 0/12 °C |
do | 3/5 °C | 3/6 °C |
vr | 1/9 °C | 1/10 °C |
za | 3/14 °C | 3/15 °C |
zo | 7/15 °C | 7/16 °C |
ma | 6/14 °C | 6/15 °C |
di | 5/16 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 526 m | 0/11 °C | 3/5 °C | 1/9 °C | 3/14 °C | 7/15 °C | 6/14 °C | 5/16 °C |
| Dal 435 m | 0/12 °C | 3/6 °C | 1/10 °C | 3/15 °C | 7/16 °C | 6/15 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 61 m | Dal 38 m |
|---|---|---|
wo | 1/15 °C | 1/15 °C |
do | 7/12 °C | 7/12 °C |
vr | 4/16 °C | 4/16 °C |
za | 7/20 °C | 7/20 °C |
zo | 12/20 °C | 12/20 °C |
ma | 8/18 °C | 8/18 °C |
di | 9/20 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 61 m | 1/15 °C | 7/12 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 12/20 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Dal 38 m | 1/15 °C | 7/12 °C | 4/16 °C | 7/20 °C | 12/20 °C | 8/18 °C | 9/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 49 m | Dal 16 m |
|---|---|---|
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 2/13 °C | 2/13 °C |
za | 5/18 °C | 5/18 °C |
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 49 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Dal 16 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 68 m | Dal 16 m |
|---|---|---|
wo | 1/14 °C | 1/14 °C |
do | 3/10 °C | 3/10 °C |
vr | 2/13 °C | 2/13 °C |
za | 5/18 °C | 5/18 °C |
zo | 6/15 °C | 6/15 °C |
ma | 5/17 °C | 5/17 °C |
di | 6/16 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 68 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Dal 16 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 93 m | Dal 46 m |
|---|---|---|
wo | 1/13 °C | 1/14 °C |
do | 3/9 °C | 3/10 °C |
vr | 2/12 °C | 2/13 °C |
za | 5/17 °C | 5/18 °C |
zo | 6/14 °C | 6/15 °C |
ma | 5/16 °C | 5/17 °C |
di | 6/15 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 93 m | 1/13 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 6/15 °C |
| Dal 46 m | 1/14 °C | 3/10 °C | 2/13 °C | 5/18 °C | 6/15 °C | 5/17 °C | 6/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 113 m | Dal 85 m |
|---|---|---|
wo | 0/13 °C | 1/13 °C |
do | 2/9 °C | 3/9 °C |
vr | 1/12 °C | 2/12 °C |
za | 4/17 °C | 5/17 °C |
zo | 5/14 °C | 6/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/16 °C |
di | 5/15 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 113 m | 0/13 °C | 2/9 °C | 1/12 °C | 4/17 °C | 5/14 °C | 4/16 °C | 5/15 °C |
| Dal 85 m | 1/13 °C | 3/9 °C | 2/12 °C | 5/17 °C | 6/14 °C | 5/16 °C | 6/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 219 m | Dal 197 m |
|---|---|---|
wo | 0/14 °C | 0/14 °C |
do | 6/11 °C | 6/11 °C |
vr | 3/15 °C | 3/15 °C |
za | 6/19 °C | 6/19 °C |
zo | 11/19 °C | 11/19 °C |
ma | 7/17 °C | 7/17 °C |
di | 8/19 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 219 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Dal 197 m | 0/14 °C | 6/11 °C | 3/15 °C | 6/19 °C | 11/19 °C | 7/17 °C | 8/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 530 m | Dal 473 m |
|---|---|---|
wo | -2/8 °C | -1/9 °C |
do | 2/4 °C | 3/5 °C |
vr | 1/6 °C | 2/7 °C |
za | 1/8 °C | 2/9 °C |
zo | 3/11 °C | 4/12 °C |
ma | 1/8 °C | 2/9 °C |
di | 2/13 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 530 m | -2/8 °C | 2/4 °C | 1/6 °C | 1/8 °C | 3/11 °C | 1/8 °C | 2/13 °C |
| Dal 473 m | -1/9 °C | 3/5 °C | 2/7 °C | 2/9 °C | 4/12 °C | 2/9 °C | 3/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 402 m | Dal 392 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/12 °C |
do | 3/9 °C | 3/9 °C |
vr | 5/12 °C | 5/12 °C |
za | 4/16 °C | 4/16 °C |
zo | 8/19 °C | 8/19 °C |
ma | 8/14 °C | 8/14 °C |
di | 6/18 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 402 m | 0/12 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 8/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C |
| Dal 392 m | 0/12 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 4/16 °C | 8/19 °C | 8/14 °C | 6/18 °C |
1-30 van 30 skigebieden



