Skiweer Nova Scotia
Weersverwachting in Nova Scotia voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Nova Scotia voor 7 dagen
Weer Nova Scotia
Weer in Nova Scotia voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Nova Scotia voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Nova Scotia
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 283 m | Dal 15 m |
|---|---|---|
vr | 4/7 °C | 5/9 °C |
za | 3/13 °C | 4/15 °C |
zo | 6/15 °C | 7/17 °C |
ma | 2/7 °C | 3/9 °C |
di | 4/13 °C | 5/15 °C |
wo | 5/11 °C | 6/13 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 283 m | 4/7 °C | 3/13 °C | 6/15 °C | 2/7 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 6/13 °C |
| Dal 15 m | 5/9 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 3/9 °C | 5/15 °C | 6/13 °C | 7/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 154 m | Dal 14 m |
|---|---|---|
vr | 3/7 °C | 4/8 °C |
za | 3/13 °C | 4/14 °C |
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 4/10 °C | 5/11 °C |
do | 6/10 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 154 m | 3/7 °C | 3/13 °C | 5/12 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 4/10 °C | 6/10 °C |
| Dal 14 m | 4/8 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 4/10 °C | 6/13 °C | 5/11 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 288 m | Dal 55 m |
|---|---|---|
vr | 3/6 °C | 4/8 °C |
za | 3/12 °C | 4/14 °C |
zo | 5/11 °C | 6/13 °C |
ma | 3/8 °C | 4/10 °C |
di | 5/11 °C | 6/13 °C |
wo | 4/9 °C | 5/11 °C |
do | 6/9 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 288 m | 3/6 °C | 3/12 °C | 5/11 °C | 3/8 °C | 5/11 °C | 4/9 °C | 6/9 °C |
| Dal 55 m | 4/8 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 4/10 °C | 6/13 °C | 5/11 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 188 m | Dal 26 m |
|---|---|---|
vr | 3/7 °C | 4/8 °C |
za | 3/13 °C | 4/14 °C |
zo | 5/12 °C | 6/13 °C |
ma | 3/9 °C | 4/10 °C |
di | 5/12 °C | 6/13 °C |
wo | 4/10 °C | 5/11 °C |
do | 6/10 °C | 7/11 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 188 m | 3/7 °C | 3/13 °C | 5/12 °C | 3/9 °C | 5/12 °C | 4/10 °C | 6/10 °C |
| Dal 26 m | 4/8 °C | 4/14 °C | 6/13 °C | 4/10 °C | 6/13 °C | 5/11 °C | 7/11 °C |
1-4 van 4 skigebieden


