Skiweer Nuoro
Weersverwachting in de provincie Nuoro voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Nuoro voor 7 dagen
Weer Nuoro
Weer in de provincie Nuoro voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Nuoro voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Nuoro
- Nuoro – Gaan naar
Park:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1385 m | Dal 1360 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 5/17 °C | 5/17 °C |
do | 6/20 °C | 6/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
za | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1385 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1360 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1440 m | Dal 1320 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 5/17 °C | 5/17 °C |
do | 6/20 °C | 6/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
za | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1440 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1320 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1550 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/12 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
wo | 5/17 °C | 5/17 °C |
do | 6/20 °C | 6/20 °C |
vr | 9/20 °C | 9/20 °C |
za | 9/21 °C | 9/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1550 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
| Dal 1460 m | 2/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 5/17 °C | 6/20 °C | 9/20 °C | 9/21 °C |
1-3 van 3 skigebieden


