Skiweer Oberer Bayerischer Wald
Weersverwachting in het Natuurpark Oberer Bayerischer Wald voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Oberer Bayerischer Wald voor 7 dagen
Weer Oberer Bayerischer Wald
Weer in het Natuurpark Oberer Bayerischer Wald voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Oberer Bayerischer Wald voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oberer Bayerischer Wald
- Oberer Bayerischer Wald – Beperken tot
Toeristische regio's:
Oberer Bayerischer Wald – Gaan naarBestuursdistrict:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1050 m | Dal 657 m |
|---|---|---|
do | 0/7 °C | 1/8 °C |
vr | 1/8 °C | 2/9 °C |
za | 2/8 °C | 3/9 °C |
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 3/12 °C | 4/13 °C |
di | 2/12 °C | 3/13 °C |
wo | 6/12 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1050 m | 0/7 °C | 1/8 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 3/12 °C | 2/12 °C | 6/12 °C |
| Dal 657 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 3/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 841 m |
|---|---|---|
do | 0/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/7 °C | 2/9 °C |
za | 2/7 °C | 3/9 °C |
zo | 2/10 °C | 3/12 °C |
ma | 3/11 °C | 4/13 °C |
di | 2/11 °C | 3/13 °C |
wo | 6/11 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1070 m | 0/2 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 2/10 °C | 3/11 °C | 2/11 °C | 6/11 °C |
| Dal 841 m | 1/8 °C | 2/9 °C | 3/9 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 3/13 °C | 7/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 893 m | Dal 618 m |
|---|---|---|
do | 1/8 °C | 5/10 °C |
vr | 2/8 °C | 4/10 °C |
za | 3/10 °C | 5/12 °C |
zo | 1/13 °C | 3/15 °C |
ma | 2/14 °C | 4/16 °C |
di | 3/15 °C | 5/17 °C |
wo | 8/13 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 893 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 3/10 °C | 1/13 °C | 2/14 °C | 3/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 618 m | 5/10 °C | 4/10 °C | 5/12 °C | 3/15 °C | 4/16 °C | 5/17 °C | 10/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 640 m | Dal 570 m |
|---|---|---|
do | 4/12 °C | 5/12 °C |
vr | 3/13 °C | 4/13 °C |
za | 3/14 °C | 4/14 °C |
zo | 2/17 °C | 3/17 °C |
ma | 3/17 °C | 4/17 °C |
di | 4/18 °C | 5/18 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 640 m | 4/12 °C | 3/13 °C | 3/14 °C | 2/17 °C | 3/17 °C | 4/18 °C | 8/16 °C |
| Dal 570 m | 5/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C | 3/17 °C | 4/17 °C | 5/18 °C | 9/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 809 m | Dal 774 m |
|---|---|---|
do | 4/8 °C | 4/9 °C |
vr | 2/10 °C | 2/11 °C |
za | 3/9 °C | 3/10 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 2/14 °C | 2/15 °C |
di | 2/15 °C | 2/16 °C |
wo | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 809 m | 4/8 °C | 2/10 °C | 3/9 °C | 1/14 °C | 2/14 °C | 2/15 °C | 8/13 °C |
| Dal 774 m | 4/9 °C | 2/11 °C | 3/10 °C | 1/15 °C | 2/15 °C | 2/16 °C | 8/14 °C |
1-5 van 5 skigebieden



