Skiweer Ötztal
Weersverwachting in het Ötztal voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ötztal voor 7 dagen
Weer Ötztal
Weer in het Ötztal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ötztal voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| ma | 11.05. | ![]() |
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma 11.05. | di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ötztal
- Ötztal – Gaan naar
Bergketens:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
ma | -4/2 °C | 6/17 °C |
di | -13/-3 °C | -1/10 °C |
wo | -5/-1 °C | -1/16 °C |
do | -8/-3 °C | 2/11 °C |
vr | -9/-5 °C | 0/12 °C |
za | -8/-3 °C | -1/14 °C |
zo | -4/0 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2272 m | -4/2 °C | -13/-3 °C | -5/-1 °C | -8/-3 °C | -9/-5 °C | -8/-3 °C | -4/0 °C |
| Dal 1410 m | 6/17 °C | -1/10 °C | -1/16 °C | 2/11 °C | 0/12 °C | -1/14 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3340 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
ma | -9/-5 °C | 3/12 °C |
di | -18/-10 °C | -2/7 °C |
wo | -10/-8 °C | -2/9 °C |
do | -13/-10 °C | 0/9 °C |
vr | -14/-12 °C | -2/7 °C |
za | -13/-10 °C | -3/10 °C |
zo | -9/-7 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3340 m | -9/-5 °C | -18/-10 °C | -10/-8 °C | -13/-10 °C | -14/-12 °C | -13/-10 °C | -9/-7 °C |
| Dal 1350 m | 3/12 °C | -2/7 °C | -2/9 °C | 0/9 °C | -2/7 °C | -3/10 °C | -1/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3030 m | Dal 1793 m |
|---|---|---|
ma | -8/-3 °C | 2/10 °C |
di | -17/-8 °C | -3/2 °C |
wo | -9/-6 °C | -3/7 °C |
do | -12/-8 °C | -1/2 °C |
vr | -13/-10 °C | -3/2 °C |
za | -12/-8 °C | -4/8 °C |
zo | -8/-5 °C | -2/10 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 3030 m | -8/-3 °C | -17/-8 °C | -9/-6 °C | -12/-8 °C | -13/-10 °C | -12/-8 °C | -8/-5 °C |
| Dal 1793 m | 2/10 °C | -3/2 °C | -3/7 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | -2/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2646 m | Dal 1900 m |
|---|---|---|
ma | -2/2 °C | 1/9 °C |
di | -7/0 °C | -4/2 °C |
wo | -7/2 °C | -4/6 °C |
do | -5/2 °C | -2/2 °C |
vr | -7/0 °C | -4/2 °C |
za | -8/3 °C | -5/7 °C |
zo | -6/2 °C | -3/9 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 2646 m | -2/2 °C | -7/0 °C | -7/2 °C | -5/2 °C | -7/0 °C | -8/3 °C | -6/2 °C |
| Dal 1900 m | 1/9 °C | -4/2 °C | -4/6 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -3/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1670 m | Dal 1532 m |
|---|---|---|
ma | 3/11 °C | 3/13 °C |
di | -4/2 °C | -4/2 °C |
wo | -4/10 °C | -4/12 °C |
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -3/2 °C | -3/2 °C |
za | -4/8 °C | -4/10 °C |
zo | -1/11 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1670 m | 3/11 °C | -4/2 °C | -4/10 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -4/8 °C | -1/11 °C |
| Dal 1532 m | 3/13 °C | -4/2 °C | -4/12 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -4/10 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1663 m | Dal 1597 m |
|---|---|---|
ma | 2/11 °C | 3/11 °C |
di | -3/2 °C | -2/2 °C |
wo | -3/8 °C | -2/8 °C |
do | -1/8 °C | 0/8 °C |
vr | -3/2 °C | -2/2 °C |
za | -4/9 °C | -3/9 °C |
zo | -2/11 °C | -1/11 °C |
| Weer in skigebied | ma | di | wo | do | vr | za | zo |
| Berg 1663 m | 2/11 °C | -3/2 °C | -3/8 °C | -1/8 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -2/11 °C |
| Dal 1597 m | 3/11 °C | -2/2 °C | -2/8 °C | 0/8 °C | -2/2 °C | -3/9 °C | -1/11 °C |
1-6 van 6 skigebieden



