Skiweer Stubaier Alpen
Weersverwachting in de Stubaier Alpen voor 23 Skigebieden - Weer in de bergen in de Stubaier Alpen voor 7 dagen
Weer Stubaier Alpen
Weer in de Stubaier Alpen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Stubaier Alpen voor 23 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Stubaier Alpen
- Stubaier Alpen – Gaan naar
Toeristische regio's:
Districten:
Provincie:
1-23 van 23 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3210 m | Dal 1695 m |
|---|---|---|
wo | -9/-8 °C | -3/9 °C |
do | -12/-8 °C | -1/2 °C |
vr | -12/-10 °C | -2/1 °C |
za | -12/-10 °C | -1/2 °C |
zo | -10/-8 °C | -3/10 °C |
ma | -8/-7 °C | 0/13 °C |
di | -7/-5 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 3210 m | -9/-8 °C | -12/-8 °C | -12/-10 °C | -12/-10 °C | -10/-8 °C | -8/-7 °C | -7/-5 °C |
| Dal 1695 m | -3/9 °C | -1/2 °C | -2/1 °C | -1/2 °C | -3/10 °C | 0/13 °C | 0/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2100 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
wo | -5/7 °C | -1/12 °C |
do | -3/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/-1 °C | 0/2 °C |
za | -3/2 °C | 1/9 °C |
zo | -5/2 °C | -1/13 °C |
ma | -2/11 °C | 2/16 °C |
di | -2/12 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2100 m | -5/7 °C | -3/2 °C | -4/-1 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -2/11 °C | -2/12 °C |
| Dal 1300 m | -1/12 °C | 1/9 °C | 0/2 °C | 1/9 °C | -1/13 °C | 2/16 °C | 2/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2272 m | Dal 1410 m |
|---|---|---|
wo | -5/-2 °C | -1/16 °C |
do | -8/-2 °C | 2/11 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/11 °C |
za | -8/-4 °C | 2/10 °C |
zo | -6/-2 °C | 2/13 °C |
ma | -4/-1 °C | 1/15 °C |
di | -3/1 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2272 m | -5/-2 °C | -8/-2 °C | -8/-4 °C | -8/-4 °C | -6/-2 °C | -4/-1 °C | -3/1 °C |
| Dal 1410 m | -1/16 °C | 2/11 °C | 1/11 °C | 2/10 °C | 2/13 °C | 1/15 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2240 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/16 °C |
do | -4/2 °C | 2/8 °C |
vr | -6/1 °C | 2/9 °C |
za | -4/1 °C | 1/7 °C |
zo | -5/3 °C | 1/10 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -2/2 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2240 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/2 °C | -2/2 °C |
| Dal 1000 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 1/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2340 m | Dal 1560 m |
|---|---|---|
wo | -6/8 °C | -4/12 °C |
do | -4/1 °C | -2/2 °C |
vr | -6/0 °C | -4/2 °C |
za | -4/0 °C | -2/2 °C |
zo | -5/2 °C | -3/6 °C |
ma | -4/4 °C | -2/8 °C |
di | -2/8 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2340 m | -6/8 °C | -4/1 °C | -6/0 °C | -4/0 °C | -5/2 °C | -4/4 °C | -2/8 °C |
| Dal 1560 m | -4/12 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2520 m | Dal 1938 m |
|---|---|---|
wo | -6/-3 °C | -5/9 °C |
do | -9/-3 °C | 0/2 °C |
vr | -9/-5 °C | -4/2 °C |
za | -9/-5 °C | 0/2 °C |
zo | -7/-3 °C | -2/5 °C |
ma | -5/-2 °C | -3/2 °C |
di | -4/0 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2520 m | -6/-3 °C | -9/-3 °C | -9/-5 °C | -9/-5 °C | -7/-3 °C | -5/-2 °C | -4/0 °C |
| Dal 1938 m | -5/9 °C | 0/2 °C | -4/2 °C | 0/2 °C | -2/5 °C | -3/2 °C | -1/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2030 m | Dal 1140 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/15 °C |
do | -4/2 °C | 0/8 °C |
vr | -6/1 °C | -2/7 °C |
za | -4/1 °C | 0/7 °C |
zo | -5/3 °C | -1/9 °C |
ma | -4/5 °C | 0/11 °C |
di | -2/9 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2030 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/5 °C | -2/9 °C |
| Dal 1140 m | -2/15 °C | 0/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2180 m | Dal 1048 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -1/16 °C |
do | -4/2 °C | 1/9 °C |
vr | -6/1 °C | -1/8 °C |
za | -4/1 °C | 1/8 °C |
zo | -5/3 °C | 0/10 °C |
ma | -4/5 °C | 1/12 °C |
di | -2/9 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2180 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/5 °C | -2/9 °C |
| Dal 1048 m | -1/16 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2120 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -1/16 °C |
do | -4/2 °C | 1/9 °C |
vr | -6/1 °C | -1/8 °C |
za | -4/1 °C | 1/8 °C |
zo | -5/3 °C | 0/10 °C |
ma | -4/5 °C | 1/12 °C |
di | -2/9 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2120 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/5 °C | -2/9 °C |
| Dal 960 m | -1/16 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1930 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
wo | -5/0 °C | -1/17 °C |
do | -8/0 °C | 3/9 °C |
vr | -8/-2 °C | 3/10 °C |
za | -8/-2 °C | 3/8 °C |
zo | -6/0 °C | 2/11 °C |
ma | -4/1 °C | 2/13 °C |
di | -3/3 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1930 m | -5/0 °C | -8/0 °C | -8/-2 °C | -8/-2 °C | -6/0 °C | -4/1 °C | -3/3 °C |
| Dal 820 m | -1/17 °C | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1804 m | Dal 897 m |
|---|---|---|
wo | -3/9 °C | -1/17 °C |
do | -1/1 °C | 3/9 °C |
vr | -2/2 °C | 3/10 °C |
za | -1/-1 °C | 3/8 °C |
zo | -2/2 °C | 2/11 °C |
ma | -3/2 °C | 2/13 °C |
di | 0/8 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1804 m | -3/9 °C | -1/1 °C | -2/2 °C | -1/-1 °C | -2/2 °C | -3/2 °C | 0/8 °C |
| Dal 897 m | -1/17 °C | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1674 m | Dal 960 m |
|---|---|---|
wo | -5/10 °C | -2/16 °C |
do | -3/2 °C | 2/8 °C |
vr | -5/2 °C | 2/9 °C |
za | -3/2 °C | 2/7 °C |
zo | -4/4 °C | 1/10 °C |
ma | -3/6 °C | 1/12 °C |
di | -1/10 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1674 m | -5/10 °C | -3/2 °C | -5/2 °C | -3/2 °C | -4/4 °C | -3/6 °C | -1/10 °C |
| Dal 960 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2080 m | Dal 981 m |
|---|---|---|
wo | -6/9 °C | -2/16 °C |
do | -4/2 °C | 2/8 °C |
vr | -6/1 °C | 2/9 °C |
za | -4/1 °C | 2/7 °C |
zo | -5/3 °C | 1/10 °C |
ma | -4/2 °C | 1/12 °C |
di | -2/9 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 2080 m | -6/9 °C | -4/2 °C | -6/1 °C | -4/1 °C | -5/3 °C | -4/2 °C | -2/9 °C |
| Dal 981 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1268 m | Dal 1189 m |
|---|---|---|
wo | -2/14 °C | -2/14 °C |
do | 0/7 °C | 0/7 °C |
vr | -2/6 °C | -2/6 °C |
za | 0/6 °C | 0/6 °C |
zo | -1/8 °C | -1/8 °C |
ma | 0/10 °C | 0/10 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1268 m | -2/14 °C | 0/7 °C | -2/6 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/14 °C |
| Dal 1189 m | -2/14 °C | 0/7 °C | -2/6 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1670 m | Dal 1532 m |
|---|---|---|
wo | -4/10 °C | -4/12 °C |
do | -1/2 °C | -1/2 °C |
vr | -2/2 °C | -2/7 °C |
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | -1/7 °C | -1/9 °C |
ma | -2/9 °C | -2/11 °C |
di | 0/11 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1670 m | -4/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -1/7 °C | -2/9 °C | 0/11 °C |
| Dal 1532 m | -4/12 °C | -1/2 °C | -2/7 °C | -1/2 °C | -1/9 °C | -2/11 °C | 0/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 940 m | Dal 875 m |
|---|---|---|
wo | -2/16 °C | -1/17 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/9 °C | 3/10 °C |
za | 2/7 °C | 3/8 °C |
zo | 1/10 °C | 2/11 °C |
ma | 1/12 °C | 2/13 °C |
di | 3/15 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 940 m | -2/16 °C | 2/8 °C | 2/9 °C | 2/7 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 3/15 °C |
| Dal 875 m | -1/17 °C | 3/9 °C | 3/10 °C | 3/8 °C | 2/11 °C | 2/13 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1484 m | Dal 1386 m |
|---|---|---|
wo | -4/12 °C | -3/13 °C |
do | -2/2 °C | -1/6 °C |
vr | -4/2 °C | -3/5 °C |
za | -2/2 °C | -1/5 °C |
zo | -3/6 °C | -2/7 °C |
ma | -2/8 °C | -1/9 °C |
di | 0/12 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1484 m | -4/12 °C | -2/2 °C | -4/2 °C | -2/2 °C | -3/6 °C | -2/8 °C | 0/12 °C |
| Dal 1386 m | -3/13 °C | -1/6 °C | -3/5 °C | -1/5 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 1265 m |
|---|---|---|
wo | -3/13 °C | -2/14 °C |
do | -1/6 °C | 0/7 °C |
vr | -3/5 °C | -2/6 °C |
za | -1/5 °C | 0/6 °C |
zo | -2/7 °C | -1/8 °C |
ma | -1/9 °C | 0/10 °C |
di | 1/13 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1350 m | -3/13 °C | -1/6 °C | -3/5 °C | -1/5 °C | -2/7 °C | -1/9 °C | 1/13 °C |
| Dal 1265 m | -2/14 °C | 0/7 °C | -2/6 °C | 0/6 °C | -1/8 °C | 0/10 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1663 m | Dal 1597 m |
|---|---|---|
wo | -3/10 °C | -2/10 °C |
do | -1/2 °C | 0/7 °C |
vr | -2/2 °C | -1/2 °C |
za | -1/2 °C | 0/7 °C |
zo | -3/11 °C | -2/11 °C |
ma | 0/14 °C | 1/14 °C |
di | 0/15 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1663 m | -3/10 °C | -1/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | -3/11 °C | 0/14 °C | 0/15 °C |
| Dal 1597 m | -2/10 °C | 0/7 °C | -1/2 °C | 0/7 °C | -2/11 °C | 1/14 °C | 1/15 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1275 m | Dal 1185 m |
|---|---|---|
wo | -3/15 °C | -3/15 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/2 °C | 1/8 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 0/9 °C | 0/9 °C |
ma | 0/11 °C | 0/11 °C |
di | 2/14 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1275 m | -3/15 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 2/14 °C |
| Dal 1185 m | -3/15 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/9 °C | 0/11 °C | 2/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1000 m | Dal 910 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/15 °C |
do | 3/7 °C | 4/7 °C |
vr | 0/8 °C | 1/8 °C |
za | 1/5 °C | 3/5 °C |
zo | 2/11 °C | 3/11 °C |
ma | 0/13 °C | 1/13 °C |
di | 2/16 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1000 m | -2/15 °C | 3/7 °C | 0/8 °C | 1/5 °C | 2/11 °C | 0/13 °C | 2/16 °C |
| Dal 910 m | -1/15 °C | 4/7 °C | 1/8 °C | 3/5 °C | 3/11 °C | 1/13 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1149 m | Dal 1037 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/16 °C |
do | 0/8 °C | 1/9 °C |
vr | -2/7 °C | -1/8 °C |
za | 0/7 °C | 1/8 °C |
zo | -1/9 °C | 0/10 °C |
ma | 0/11 °C | 1/12 °C |
di | 2/15 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1149 m | -2/15 °C | 0/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 1037 m | -1/16 °C | 1/9 °C | -1/8 °C | 1/8 °C | 0/10 °C | 1/12 °C | 3/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1168 m | Dal 1102 m |
|---|---|---|
wo | -2/15 °C | -1/15 °C |
do | 0/8 °C | 1/8 °C |
vr | -2/7 °C | -1/7 °C |
za | 0/7 °C | 1/7 °C |
zo | -1/9 °C | 0/9 °C |
ma | 0/11 °C | 1/11 °C |
di | 2/15 °C | 3/15 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1168 m | -2/15 °C | 0/8 °C | -2/7 °C | 0/7 °C | -1/9 °C | 0/11 °C | 2/15 °C |
| Dal 1102 m | -1/15 °C | 1/8 °C | -1/7 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 1/11 °C | 3/15 °C |
1-23 van 23 skigebieden


