Skiweer Oost-Eiland
Weersverwachting in Oost-Eiland voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Oost-Eiland voor 7 dagen
Weer Oost-Eiland
Weer in Oost-Eiland voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oost-Eiland voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oost-Eiland
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 513 m |
|---|---|---|
vr | 1/4 °C | 2/6 °C |
za | 2/4 °C | 3/6 °C |
zo | 1/5 °C | 2/7 °C |
ma | 1/5 °C | 2/7 °C |
di | 2/5 °C | 3/7 °C |
wo | 2/5 °C | 3/7 °C |
do | 2/5 °C | 3/7 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 840 m | 1/4 °C | 2/4 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 2/5 °C | 2/5 °C | 2/5 °C |
| Dal 513 m | 2/6 °C | 3/6 °C | 2/7 °C | 2/7 °C | 3/7 °C | 3/7 °C | 3/7 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 450 m |
|---|---|---|
vr | 1/5 °C | 2/7 °C |
za | 2/5 °C | 3/7 °C |
zo | 1/6 °C | 2/8 °C |
ma | 1/6 °C | 2/8 °C |
di | 2/6 °C | 3/8 °C |
wo | 2/6 °C | 3/8 °C |
do | 2/6 °C | 3/8 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 800 m | 1/5 °C | 2/5 °C | 1/6 °C | 1/6 °C | 2/6 °C | 2/6 °C | 2/6 °C |
| Dal 450 m | 2/7 °C | 3/7 °C | 2/8 °C | 2/8 °C | 3/8 °C | 3/8 °C | 3/8 °C |
1-2 van 2 skigebieden


