Skiweer Oost-Macedonië en Tracië
Weersverwachting in Oost-Macedonië en Tracië voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Oost-Macedonië en Tracië voor 7 dagen
Weer Oost-Macedonië en Tracië
Weer in Oost-Macedonië en Tracië voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Oost-Macedonië en Tracië voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Oost-Macedonië en Tracië
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2232 m | Dal 1615 m |
|---|---|---|
di | 4/13 °C | 5/17 °C |
wo | 2/10 °C | 3/14 °C |
do | 1/2 °C | 2/9 °C |
vr | 1/8 °C | 2/12 °C |
za | 1/11 °C | 2/15 °C |
zo | 3/11 °C | 4/15 °C |
ma | -3/9 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 2232 m | 4/13 °C | 2/10 °C | 1/2 °C | 1/8 °C | 1/11 °C | 3/11 °C | -3/9 °C |
| Dal 1615 m | 5/17 °C | 3/14 °C | 2/9 °C | 2/12 °C | 2/15 °C | 4/15 °C | -2/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1708 m | Dal 1628 m |
|---|---|---|
di | 5/16 °C | 6/17 °C |
wo | 3/13 °C | 4/14 °C |
do | 2/8 °C | 3/9 °C |
vr | 2/11 °C | 3/12 °C |
za | 2/14 °C | 3/15 °C |
zo | 4/14 °C | 5/15 °C |
ma | -2/12 °C | -1/13 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1708 m | 5/16 °C | 3/13 °C | 2/8 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | -2/12 °C |
| Dal 1628 m | 6/17 °C | 4/14 °C | 3/9 °C | 3/12 °C | 3/15 °C | 5/15 °C | -1/13 °C |
1-2 van 2 skigebieden


