Skiweer Pest
Weersverwachting in het gewest Pest voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het gewest Pest voor 7 dagen
Weer Pest
Weer in het gewest Pest voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het gewest Pest voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pest
- Pest – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 850 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
vr | 6/14 °C | 6/15 °C |
za | 7/12 °C | 7/13 °C |
zo | 4/8 °C | 4/9 °C |
ma | 0/15 °C | 0/16 °C |
di | 5/18 °C | 5/19 °C |
wo | 7/18 °C | 7/19 °C |
do | 7/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 850 m | 6/14 °C | 7/12 °C | 4/8 °C | 0/15 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 750 m | 6/15 °C | 7/13 °C | 4/9 °C | 0/16 °C | 5/19 °C | 7/19 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 360 m | Dal 240 m |
|---|---|---|
vr | 8/16 °C | 8/17 °C |
za | 9/12 °C | 9/13 °C |
zo | 7/9 °C | 7/10 °C |
ma | 3/18 °C | 3/19 °C |
di | 10/20 °C | 10/21 °C |
wo | 10/21 °C | 10/22 °C |
do | 11/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 360 m | 8/16 °C | 9/12 °C | 7/9 °C | 3/18 °C | 10/20 °C | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Dal 240 m | 8/17 °C | 9/13 °C | 7/10 °C | 3/19 °C | 10/21 °C | 10/22 °C | 11/23 °C |
1-2 van 2 skigebieden



