Skiweer Pilis
Weersverwachting in Pilis voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Pilis voor 7 dagen
Weer Pilis
Weer in Pilis voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Pilis voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Pilis
- Pilis – Gaan naar
Gewest:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 477 m | Dal 400 m |
|---|---|---|
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 4/14 °C | 5/15 °C |
do | 5/18 °C | 6/19 °C |
vr | 9/16 °C | 10/17 °C |
za | 7/10 °C | 8/11 °C |
zo | 7/14 °C | 8/15 °C |
ma | 6/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 477 m | 7/14 °C | 4/14 °C | 5/18 °C | 9/16 °C | 7/10 °C | 7/14 °C | 6/15 °C |
| Dal 400 m | 8/15 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 10/17 °C | 8/11 °C | 8/15 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 145 m | Dal 130 m |
|---|---|---|
di | 8/16 °C | 8/16 °C |
wo | 2/17 °C | 2/17 °C |
do | 5/20 °C | 5/20 °C |
vr | 9/18 °C | 9/18 °C |
za | 8/14 °C | 8/14 °C |
zo | 9/18 °C | 9/18 °C |
ma | 5/20 °C | 5/20 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 145 m | 8/16 °C | 2/17 °C | 5/20 °C | 9/18 °C | 8/14 °C | 9/18 °C | 5/20 °C |
| Dal 130 m | 8/16 °C | 2/17 °C | 5/20 °C | 9/18 °C | 8/14 °C | 9/18 °C | 5/20 °C |
1-2 van 2 skigebieden



