Skiweer Polog
Weersverwachting in Polog (Pološki region) voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Polog (Pološki region) voor 7 dagen
Weer Polog
Weer in Polog (Pološki region) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Polog (Pološki region) voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Polog
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2380 m | Dal 1672 m |
|---|---|---|
do | -6/6 °C | -3/10 °C |
vr | -3/9 °C | 0/13 °C |
za | -2/9 °C | 1/13 °C |
zo | -2/7 °C | 1/11 °C |
ma | -2/3 °C | 1/7 °C |
di | -4/6 °C | -1/10 °C |
wo | -3/7 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2380 m | -6/6 °C | -3/9 °C | -2/9 °C | -2/7 °C | -2/3 °C | -4/6 °C | -3/7 °C |
| Dal 1672 m | -3/10 °C | 0/13 °C | 1/13 °C | 1/11 °C | 1/7 °C | -1/10 °C | 0/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1878 m | Dal 1255 m |
|---|---|---|
do | 2/11 °C | 4/13 °C |
vr | 3/13 °C | 5/15 °C |
za | 3/13 °C | 5/15 °C |
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | 1/10 °C | 3/12 °C |
di | 2/11 °C | 4/13 °C |
wo | 2/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1878 m | 2/11 °C | 3/13 °C | 3/13 °C | 0/10 °C | 1/10 °C | 2/11 °C | 2/12 °C |
| Dal 1255 m | 4/13 °C | 5/15 °C | 5/15 °C | 2/12 °C | 3/12 °C | 4/13 °C | 4/14 °C |
1-2 van 2 skigebieden


