Skiweer Portes du Soleil
Weersverwachting in Portes du Soleil voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in Portes du Soleil voor 7 dagen
Weer Portes du Soleil
Weer in Portes du Soleil voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Portes du Soleil voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Portes du Soleil
- Portes du Soleil – Gaan naar
Arrondissementen:
Bergketen:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2254 m | Dal 985 m |
|---|---|---|
do | -4/0 °C | 0/8 °C |
vr | -5/-2 °C | -1/6 °C |
za | -5/0 °C | -1/8 °C |
zo | -6/5 °C | -2/13 °C |
ma | -2/2 °C | 2/14 °C |
di | 0/8 °C | 4/16 °C |
wo | 2/10 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2254 m | -4/0 °C | -5/-2 °C | -5/0 °C | -6/5 °C | -2/2 °C | 0/8 °C | 2/10 °C |
| Dal 985 m | 0/8 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -2/13 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1800 m | Dal 950 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/0 °C | 0/7 °C |
za | -4/2 °C | 0/9 °C |
zo | -5/7 °C | -1/14 °C |
ma | -1/8 °C | 3/15 °C |
di | 1/10 °C | 5/17 °C |
wo | 3/12 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1800 m | -3/2 °C | -4/0 °C | -4/2 °C | -5/7 °C | -1/8 °C | 1/10 °C | 3/12 °C |
| Dal 950 m | 1/9 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | -1/14 °C | 3/15 °C | 5/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1730 m | Dal 936 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 1/9 °C |
vr | -4/1 °C | 0/7 °C |
za | -4/2 °C | 0/9 °C |
zo | -5/8 °C | -1/14 °C |
ma | -1/9 °C | 3/15 °C |
di | 1/11 °C | 5/17 °C |
wo | 3/13 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1730 m | -3/2 °C | -4/1 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 936 m | 1/9 °C | 0/7 °C | 0/9 °C | -1/14 °C | 3/15 °C | 5/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1630 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
do | -3/2 °C | 0/8 °C |
vr | -4/1 °C | -1/6 °C |
za | -4/2 °C | -1/8 °C |
zo | -5/8 °C | -2/13 °C |
ma | -1/9 °C | 2/14 °C |
di | 1/11 °C | 4/16 °C |
wo | 3/13 °C | 6/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 1630 m | -3/2 °C | -4/1 °C | -4/2 °C | -5/8 °C | -1/9 °C | 1/11 °C | 3/13 °C |
| Dal 1020 m | 0/8 °C | -1/6 °C | -1/8 °C | -2/13 °C | 2/14 °C | 4/16 °C | 6/18 °C |
1-4 van 4 skigebieden


