Skiweer Purcell Mountains

Weersverwachting in de Purcell Mountains voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Purcell Mountains voor 7 dagen


Weer Purcell Mountains

Weer in de Purcell Mountains voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Purcell Mountains voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Purcell Mountains

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2365 m Dal 1150 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/12 °C
vr
sneeuwval
-5/2 °C 0/11 °C
za
sneeuwbuien
-7/-1 °C -2/6 °C
zo
sneeuwbuien
-6/2 °C -1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 0/12 °C
di
buien
-2/7 °C 3/14 °C
wo
helder
-1/9 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2365 m -3/2 °C -5/2 °C -7/-1 °C -6/2 °C -5/2 °C -2/7 °C -1/9 °C
Dal 1150 m 2/12 °C 0/11 °C -2/6 °C -1/11 °C 0/12 °C 3/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2450 m Dal 1190 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/12 °C
vr
sneeuwval
-6/2 °C 0/11 °C
za
sneeuwbuien
-8/-2 °C -2/6 °C
zo
sneeuwbuien
-7/2 °C -1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 0/12 °C
di
buien
-3/6 °C 3/14 °C
wo
helder
-2/8 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2450 m -4/2 °C -6/2 °C -8/-2 °C -7/2 °C -6/2 °C -3/6 °C -2/8 °C
Dal 1190 m 2/12 °C 0/11 °C -2/6 °C -1/11 °C 0/12 °C 3/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 1982 m Dal 1230 m
do
ijzel
-1/7 °C 7/19 °C
vr
ijzel
-3/6 °C 1/15 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C -1/1 °C
zo
ijzel
-4/6 °C -1/8 °C
ma
sneeuwbuien
-3/2 °C 1/15 °C
di
buien
0/9 °C 5/17 °C
wo
helder
1/11 °C 4/18 °C
Weer in
skigebied
do
ijzel
vr
ijzel
za
sneeuwbuien
zo
ijzel
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 1982 m -1/7 °C -3/6 °C -5/1 °C -4/6 °C -3/2 °C 0/9 °C 1/11 °C
Dal 1230 m 7/19 °C 1/15 °C -1/1 °C -1/8 °C 1/15 °C 5/17 °C 4/18 °C

Weer in skigebied Berg 1814 m Dal 1171 m
do
helder
2/9 °C 5/13 °C
vr
zonnig
-2/8 °C 1/12 °C
za
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/10 °C
zo
sneeuwbuien
-3/2 °C 0/8 °C
ma
zonnig
-4/8 °C -1/12 °C
di
zonnig
-2/10 °C 1/14 °C
wo
helder
0/13 °C 3/17 °C
Weer in
skigebied
do
helder
vr
zonnig
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
zonnig
di
zonnig
wo
helder
Berg 1814 m 2/9 °C -2/8 °C -3/2 °C -3/2 °C -4/8 °C -2/10 °C 0/13 °C
Dal 1171 m 5/13 °C 1/12 °C 0/10 °C 0/8 °C -1/12 °C 1/14 °C 3/17 °C
1-4 van 4 skigebieden