Skiweer Columbia-Shuswap

Weersverwachting in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 9 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 7 dagen


Weer Columbia-Shuswap

Weer in het regionaal district Columbia-Shuswap voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Columbia-Shuswap voor 9 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Columbia-Shuswap

1-9 van 9 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2450 m Dal 1190 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/12 °C
vr
sneeuwval
-6/2 °C 0/11 °C
za
sneeuwbuien
-8/-2 °C -2/6 °C
zo
sneeuwbuien
-7/2 °C -1/11 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 0/12 °C
di
buien
-3/6 °C 3/14 °C
wo
helder
-2/8 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2450 m -4/2 °C -6/2 °C -8/-2 °C -7/2 °C -6/2 °C -3/6 °C -2/8 °C
Dal 1190 m 2/12 °C 0/11 °C -2/6 °C -1/11 °C 0/12 °C 3/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 2225 m Dal 512 m
do
sneeuwbuien
-3/2 °C 4/15 °C
vr
sneeuwval
-5/2 °C 2/14 °C
za
sneeuwbuien
-7/0 °C 0/9 °C
zo
sneeuwbuien
-6/2 °C 1/14 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 2/15 °C
di
buien
-2/8 °C 5/17 °C
wo
helder
-1/10 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2225 m -3/2 °C -5/2 °C -7/0 °C -6/2 °C -5/2 °C -2/8 °C -1/10 °C
Dal 512 m 4/15 °C 2/14 °C 0/9 °C 1/14 °C 2/15 °C 5/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 2450 m Dal 880 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 6/16 °C
vr
sneeuwval
-6/2 °C 4/15 °C
za
sneeuwbuien
-8/-3 °C 2/10 °C
zo
sneeuwbuien
-7/2 °C 3/15 °C
ma
sneeuwbuien
-6/2 °C 4/16 °C
di
buien
-3/5 °C 7/18 °C
wo
helder
-2/7 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2450 m -4/2 °C -6/2 °C -8/-3 °C -7/2 °C -6/2 °C -3/5 °C -2/7 °C
Dal 880 m 6/16 °C 4/15 °C 2/10 °C 3/15 °C 4/16 °C 7/18 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 3205 m Dal 1500 m
do
sneeuwbuien
-9/0 °C 2/11 °C
vr
sneeuwval
-11/-1 °C 0/10 °C
za
sneeuwbuien
-13/-6 °C -2/2 °C
zo
sneeuwbuien
-12/-1 °C -1/10 °C
ma
sneeuwbuien
-11/0 °C 0/11 °C
di
sneeuwbuien
-8/2 °C 3/13 °C
wo
helder
-7/4 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
Berg 3205 m -9/0 °C -11/-1 °C -13/-6 °C -12/-1 °C -11/0 °C -8/2 °C -7/4 °C
Dal 1500 m 2/11 °C 0/10 °C -2/2 °C -1/10 °C 0/11 °C 3/13 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 1000 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 5/15 °C
vr
sneeuwval
-7/2 °C 3/14 °C
za
sneeuwbuien
-9/-3 °C 1/9 °C
zo
sneeuwbuien
-8/2 °C 2/14 °C
ma
sneeuwbuien
-7/2 °C 3/15 °C
di
buien
-4/5 °C 6/17 °C
wo
helder
-3/7 °C 7/19 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
buien
wo
helder
Berg 2500 m -5/2 °C -7/2 °C -9/-3 °C -8/2 °C -7/2 °C -4/5 °C -3/7 °C
Dal 1000 m 5/15 °C 3/14 °C 1/9 °C 2/14 °C 3/15 °C 6/17 °C 7/19 °C

Weer in skigebied Berg 2440 m Dal 700 m
do
bewolkt
-8/0 °C 5/14 °C
vr
bewolkt
-10/-3 °C 3/11 °C
za
sneeuwbuien
-13/-5 °C 0/9 °C
zo
sneeuwbuien
-10/-1 °C 3/13 °C
ma
bewolkt
-11/2 °C 2/16 °C
di
helder
-9/4 °C 4/18 °C
wo
helder
-8/5 °C 5/19 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
bewolkt
di
helder
wo
helder
Berg 2440 m -8/0 °C -10/-3 °C -13/-5 °C -10/-1 °C -11/2 °C -9/4 °C -8/5 °C
Dal 700 m 5/14 °C 3/11 °C 0/9 °C 3/13 °C 2/16 °C 4/18 °C 5/19 °C

Weer in skigebied Berg 3100 m Dal 900 m
do
sneeuwbuien
-6/1 °C 3/14 °C
vr
sneeuwval
-8/0 °C 1/13 °C
za
sneeuwbuien
-10/-5 °C -1/8 °C
zo
sneeuwbuien
-9/0 °C 0/13 °C
ma
sneeuwbuien
-8/1 °C 1/14 °C
di
sneeuwbuien
-5/2 °C 4/16 °C
wo
helder
-4/5 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
Berg 3100 m -6/1 °C -8/0 °C -10/-5 °C -9/0 °C -8/1 °C -5/2 °C -4/5 °C
Dal 900 m 3/14 °C 1/13 °C -1/8 °C 0/13 °C 1/14 °C 4/16 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 2900 m Dal 1500 m
do
sneeuwbuien
-8/0 °C 1/12 °C
vr
sneeuwval
-10/-1 °C -1/11 °C
za
sneeuwbuien
-12/-6 °C -3/2 °C
zo
sneeuwbuien
-11/-1 °C -2/11 °C
ma
sneeuwbuien
-10/0 °C -1/12 °C
di
sneeuwbuien
-7/2 °C 2/14 °C
wo
helder
-6/4 °C 3/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
Berg 2900 m -8/0 °C -10/-1 °C -12/-6 °C -11/-1 °C -10/0 °C -7/2 °C -6/4 °C
Dal 1500 m 1/12 °C -1/11 °C -3/2 °C -2/11 °C -1/12 °C 2/14 °C 3/16 °C

Weer in skigebied Berg 3000 m Dal 1600 m
do
sneeuwbuien
-6/2 °C 0/9 °C
vr
sneeuwval
-8/1 °C -2/8 °C
za
sneeuwbuien
-10/-4 °C -4/2 °C
zo
sneeuwbuien
-9/1 °C -3/8 °C
ma
sneeuwbuien
-8/2 °C -2/9 °C
di
sneeuwbuien
-5/2 °C 1/11 °C
wo
helder
-4/6 °C 2/13 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
sneeuwbuien
wo
helder
Berg 3000 m -6/2 °C -8/1 °C -10/-4 °C -9/1 °C -8/2 °C -5/2 °C -4/6 °C
Dal 1600 m 0/9 °C -2/8 °C -4/2 °C -3/8 °C -2/9 °C 1/11 °C 2/13 °C
1-9 van 9 skigebieden