Skiweer Queyras
Weersverwachting in het Natuurpark Queyras voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Natuurpark Queyras voor 7 dagen
Weer Queyras
Weer in het Natuurpark Queyras voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Natuurpark Queyras voor 6 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Queyras
- Queyras – Gaan naar
Bergketen:
1-6 van 6 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2450 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
vr | -11/-4 °C | 0/9 °C |
za | -11/1 °C | 0/12 °C |
zo | -6/3 °C | 1/14 °C |
ma | -6/1 °C | 4/13 °C |
di | -4/4 °C | 5/15 °C |
wo | -2/7 °C | 6/19 °C |
do | 2/10 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2450 m | -11/-4 °C | -11/1 °C | -6/3 °C | -6/1 °C | -4/4 °C | -2/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 1450 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1750 m |
|---|---|---|
vr | -11/-5 °C | 0/2 °C |
za | -11/0 °C | 0/11 °C |
zo | -6/2 °C | 1/13 °C |
ma | -6/0 °C | 4/12 °C |
di | -4/3 °C | 5/14 °C |
wo | -2/6 °C | 6/18 °C |
do | 2/9 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2800 m | -11/-5 °C | -11/0 °C | -6/2 °C | -6/0 °C | -4/3 °C | -2/6 °C | 2/9 °C |
| Dal 1750 m | 0/2 °C | 0/11 °C | 1/13 °C | 4/12 °C | 5/14 °C | 6/18 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2500 m | Dal 1650 m |
|---|---|---|
vr | -11/-4 °C | 0/9 °C |
za | -11/1 °C | 0/12 °C |
zo | -6/3 °C | 1/14 °C |
ma | -6/1 °C | 4/13 °C |
di | -4/4 °C | 5/15 °C |
wo | -2/7 °C | 6/19 °C |
do | 2/10 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2500 m | -11/-4 °C | -11/1 °C | -6/3 °C | -6/1 °C | -4/4 °C | -2/7 °C | 2/10 °C |
| Dal 1650 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2200 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
vr | -5/-1 °C | 0/9 °C |
za | -6/3 °C | 0/12 °C |
zo | -5/8 °C | 1/14 °C |
ma | -2/7 °C | 4/13 °C |
di | 0/8 °C | 5/15 °C |
wo | 0/14 °C | 6/19 °C |
do | 2/16 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2200 m | -5/-1 °C | -6/3 °C | -5/8 °C | -2/7 °C | 0/8 °C | 0/14 °C | 2/16 °C |
| Dal 1550 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1619 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 0/12 °C | 0/12 °C |
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 6/19 °C | 6/19 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1619 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 1450 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1648 m | Dal 1600 m |
|---|---|---|
vr | 0/9 °C | 0/9 °C |
za | 0/12 °C | 0/12 °C |
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/13 °C | 4/13 °C |
di | 5/15 °C | 5/15 °C |
wo | 6/19 °C | 6/19 °C |
do | 7/20 °C | 7/20 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1648 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
| Dal 1600 m | 0/9 °C | 0/12 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 7/20 °C |
1-6 van 6 skigebieden





