Skiweer Rhodopen
Weersverwachting in de Rhodopen voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de Rhodopen voor 7 dagen
Weer Rhodopen
Weer in de Rhodopen voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Rhodopen voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Rhodopen
- Rhodopen – Gaan naar
Land:
Oblast:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1926 m | Dal 1473 m |
|---|---|---|
vr | 1/10 °C | 3/13 °C |
za | 1/12 °C | 3/15 °C |
zo | -1/12 °C | 1/15 °C |
ma | 2/10 °C | 4/13 °C |
di | 2/10 °C | 4/13 °C |
wo | 3/13 °C | 5/16 °C |
do | 3/11 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1926 m | 1/10 °C | 1/12 °C | -1/12 °C | 2/10 °C | 2/10 °C | 3/13 °C | 3/11 °C |
| Dal 1473 m | 3/13 °C | 3/15 °C | 1/15 °C | 4/13 °C | 4/13 °C | 5/16 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1873 m | Dal 1155 m |
|---|---|---|
vr | 2/11 °C | 5/15 °C |
za | 2/13 °C | 5/17 °C |
zo | 0/13 °C | 3/17 °C |
ma | 3/11 °C | 6/15 °C |
di | 3/11 °C | 6/15 °C |
wo | 4/14 °C | 7/18 °C |
do | 4/12 °C | 7/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1873 m | 2/11 °C | 2/13 °C | 0/13 °C | 3/11 °C | 3/11 °C | 4/14 °C | 4/12 °C |
| Dal 1155 m | 5/15 °C | 5/17 °C | 3/17 °C | 6/15 °C | 6/15 °C | 7/18 °C | 7/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden



