Skiweer Smoljan
Weersverwachting in de oblast Smoljan voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de oblast Smoljan voor 7 dagen
Weer Smoljan
Weer in de oblast Smoljan voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de oblast Smoljan voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Smoljan
- Smoljan – Gaan naar
Bergketen:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1926 m | Dal 1473 m |
|---|---|---|
di | 4/15 °C | 6/18 °C |
wo | 2/12 °C | 4/15 °C |
do | 1/2 °C | 3/10 °C |
vr | 1/10 °C | 3/13 °C |
za | 1/13 °C | 3/16 °C |
zo | 3/13 °C | 5/16 °C |
ma | -3/11 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1926 m | 4/15 °C | 2/12 °C | 1/2 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 3/13 °C | -3/11 °C |
| Dal 1473 m | 6/18 °C | 4/15 °C | 3/10 °C | 3/13 °C | 3/16 °C | 5/16 °C | -1/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1873 m | Dal 1155 m |
|---|---|---|
di | 5/16 °C | 8/20 °C |
wo | 3/13 °C | 6/17 °C |
do | 1/2 °C | 5/12 °C |
vr | 2/11 °C | 5/15 °C |
za | 2/14 °C | 5/18 °C |
zo | 4/14 °C | 7/18 °C |
ma | -2/12 °C | 1/16 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1873 m | 5/16 °C | 3/13 °C | 1/2 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 4/14 °C | -2/12 °C |
| Dal 1155 m | 8/20 °C | 6/17 °C | 5/12 °C | 5/15 °C | 5/18 °C | 7/18 °C | 1/16 °C |
1-2 van 2 skigebieden


