Skiweer Rohrbach

Weersverwachting in het district Rohrbach voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Rohrbach voor 7 dagen


Weer Rohrbach

Weer in het district Rohrbach voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Rohrbach voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rohrbach

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1338 m Dal 866 m
do
sneeuwbuien
1/2 °C 5/9 °C
vr
sneeuwbuien
1/8 °C 4/10 °C
za
ijzel
1/7 °C 6/9 °C
zo
bewolkt
4/12 °C 5/14 °C
ma
zonnig
3/14 °C 4/16 °C
di
zonnig
4/16 °C 5/18 °C
wo
bewolkt
7/14 °C 8/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
ijzel
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 1338 m 1/2 °C 1/8 °C 1/7 °C 4/12 °C 3/14 °C 4/16 °C 7/14 °C
Dal 866 m 5/9 °C 4/10 °C 6/9 °C 5/14 °C 4/16 °C 5/18 °C 8/16 °C

Weer in skigebied Berg 843 m Dal 750 m
do
buien
6/9 °C 6/10 °C
vr
buien
5/10 °C 5/11 °C
za
buien
7/9 °C 7/10 °C
zo
bewolkt
6/14 °C 6/15 °C
ma
zonnig
5/16 °C 5/17 °C
di
zonnig
6/18 °C 6/19 °C
wo
bewolkt
9/16 °C 9/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 843 m 6/9 °C 5/10 °C 7/9 °C 6/14 °C 5/16 °C 6/18 °C 9/16 °C
Dal 750 m 6/10 °C 5/11 °C 7/10 °C 6/15 °C 5/17 °C 6/19 °C 9/17 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 527 m
do
buien
7/11 °C 7/12 °C
vr
buien
6/12 °C 6/13 °C
za
buien
8/11 °C 8/12 °C
zo
bewolkt
7/16 °C 7/17 °C
ma
zonnig
6/18 °C 6/19 °C
di
zonnig
7/20 °C 7/21 °C
wo
bewolkt
10/18 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
buien
za
buien
zo
bewolkt
ma
zonnig
di
zonnig
wo
bewolkt
Berg 580 m 7/11 °C 6/12 °C 8/11 °C 7/16 °C 6/18 °C 7/20 °C 10/18 °C
Dal 527 m 7/12 °C 6/13 °C 8/12 °C 7/17 °C 6/19 °C 7/21 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 595 m Dal 552 m
do
buien
7/11 °C 7/11 °C
vr
bewolkt
5/13 °C 5/13 °C
za
buien
7/12 °C 7/12 °C
zo
zonnig
4/16 °C 4/16 °C
ma
helder
6/18 °C 6/18 °C
di
helder
9/19 °C 9/19 °C
wo
buien
10/18 °C 10/18 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
zonnig
ma
helder
di
helder
wo
buien
Berg 595 m 7/11 °C 5/13 °C 7/12 °C 4/16 °C 6/18 °C 9/19 °C 10/18 °C
Dal 552 m 7/11 °C 5/13 °C 7/12 °C 4/16 °C 6/18 °C 9/19 °C 10/18 °C
1-4 van 4 skigebieden