Skiweer Rosenheim

Weersverwachting in het bestuursdistrict Rosenheim voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in het bestuursdistrict Rosenheim voor 7 dagen


Weer Rosenheim

Weer in het bestuursdistrict Rosenheim voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het bestuursdistrict Rosenheim voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Rosenheim

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1563 m Dal 850 m
wo
helder
-5/12 °C -2/15 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 4/6 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 1/8 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 3/4 °C
zo
sneeuwval
-1/2 °C 3/8 °C
ma
buien
-3/10 °C -1/11 °C
di
helder
0/15 °C 2/17 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
buien
di
helder
Berg 1563 m -5/12 °C 1/2 °C 0/2 °C 1/2 °C -1/2 °C -3/10 °C 0/15 °C
Dal 850 m -2/15 °C 4/6 °C 1/8 °C 3/4 °C 3/8 °C -1/11 °C 2/17 °C

Weer in skigebied Berg 852 m Dal 490 m
wo
helder
-2/15 °C 0/18 °C
do
ijzel
1/6 °C 6/9 °C
vr
buien
1/8 °C 3/11 °C
za
regen
3/4 °C 5/7 °C
zo
regen
3/8 °C 5/11 °C
ma
buien
-1/11 °C 1/14 °C
di
helder
2/17 °C 4/20 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
ijzel
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
buien
di
helder
Berg 852 m -2/15 °C 1/6 °C 1/8 °C 3/4 °C 3/8 °C -1/11 °C 2/17 °C
Dal 490 m 0/18 °C 6/9 °C 3/11 °C 5/7 °C 5/11 °C 1/14 °C 4/20 °C

Weer in skigebied Berg 1475 m Dal 626 m
wo
helder
-3/12 °C -1/17 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 5/8 °C
vr
sneeuwbuien
0/2 °C 2/10 °C
za
sneeuwval
1/1 °C 4/6 °C
zo
sneeuwval
1/2 °C 4/10 °C
ma
buien
-2/8 °C 0/13 °C
di
helder
1/14 °C 3/19 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
buien
di
helder
Berg 1475 m -3/12 °C 1/2 °C 0/2 °C 1/1 °C 1/2 °C -2/8 °C 1/14 °C
Dal 626 m -1/17 °C 5/8 °C 2/10 °C 4/6 °C 4/10 °C 0/13 °C 3/19 °C

Weer in skigebied Berg 1723 m Dal 791 m
wo
helder
-5/9 °C -1/16 °C
do
sneeuwbuien
-1/1 °C 5/7 °C
vr
sneeuwbuien
-3/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwval
-3/2 °C 4/5 °C
zo
sneeuwval
-2/2 °C 4/9 °C
ma
buien
-3/8 °C 0/12 °C
di
helder
1/14 °C 3/18 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
sneeuwval
ma
buien
di
helder
Berg 1723 m -5/9 °C -1/1 °C -3/2 °C -3/2 °C -2/2 °C -3/8 °C 1/14 °C
Dal 791 m -1/16 °C 5/7 °C 2/9 °C 4/5 °C 4/9 °C 0/12 °C 3/18 °C

Weer in skigebied Berg 1247 m Dal 1076 m
wo
zonnig
-3/13 °C -2/14 °C
do
sneeuwbuien
1/2 °C 1/8 °C
vr
buien
0/10 °C 1/11 °C
za
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
zo
buien
0/11 °C 1/12 °C
ma
helder
0/14 °C 1/15 °C
di
zonnig
3/16 °C 4/17 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
sneeuwbuien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
Berg 1247 m -3/13 °C 1/2 °C 0/10 °C 2/10 °C 0/11 °C 0/14 °C 3/16 °C
Dal 1076 m -2/14 °C 1/8 °C 1/11 °C 3/11 °C 1/12 °C 1/15 °C 4/17 °C

Weer in skigebied Berg 823 m Dal 731 m
wo
helder
-2/15 °C -1/16 °C
do
buien
4/6 °C 5/7 °C
vr
buien
1/8 °C 2/9 °C
za
regen
3/4 °C 4/5 °C
zo
regen
3/8 °C 4/9 °C
ma
buien
-1/11 °C 0/12 °C
di
helder
2/17 °C 3/18 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
buien
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
buien
di
helder
Berg 823 m -2/15 °C 4/6 °C 1/8 °C 3/4 °C 3/8 °C -1/11 °C 2/17 °C
Dal 731 m -1/16 °C 5/7 °C 2/9 °C 4/5 °C 4/9 °C 0/12 °C 3/18 °C

Weer in skigebied Berg 540 m Dal 510 m
wo
zonnig
1/16 °C 1/16 °C
do
buien
7/10 °C 7/10 °C
vr
buien
5/13 °C 5/13 °C
za
bewolkt
7/13 °C 7/13 °C
zo
buien
5/15 °C 5/15 °C
ma
helder
4/17 °C 4/17 °C
di
zonnig
7/21 °C 7/21 °C
Weer in
skigebied
wo
zonnig
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
buien
ma
helder
di
zonnig
Berg 540 m 1/16 °C 7/10 °C 5/13 °C 7/13 °C 5/15 °C 4/17 °C 7/21 °C
Dal 510 m 1/16 °C 7/10 °C 5/13 °C 7/13 °C 5/15 °C 4/17 °C 7/21 °C
1-7 van 7 skigebieden