Skiweer Saskatchewan

Weersverwachting in Saskatchewan voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in Saskatchewan voor 7 dagen


Weer Saskatchewan

Weer in Saskatchewan voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Saskatchewan voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Saskatchewan

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1372 m Dal 1205 m
wo
helder
7/23 °C 8/25 °C
do
helder
9/17 °C 10/19 °C
vr
sneeuwval
-2/2 °C -1/2 °C
za
sneeuwbuien
-3/5 °C -2/7 °C
zo
regen
2/3 °C 3/5 °C
ma
sneeuwval
-1/2 °C 0/2 °C
di
sneeuwbuien
-2/4 °C -1/6 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
sneeuwval
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
sneeuwval
di
sneeuwbuien
Berg 1372 m 7/23 °C 9/17 °C -2/2 °C -3/5 °C 2/3 °C -1/2 °C -2/4 °C
Dal 1205 m 8/25 °C 10/19 °C -1/2 °C -2/7 °C 3/5 °C 0/2 °C -1/6 °C

Weer in skigebied Berg 432 m Dal 349 m
wo
helder
12/30 °C 13/31 °C
do
helder
14/24 °C 15/25 °C
vr
regen
3/15 °C 4/16 °C
za
buien
1/12 °C 3/13 °C
zo
regen
7/10 °C 8/11 °C
ma
regen
4/9 °C 5/10 °C
di
buien
3/11 °C 4/12 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
buien
zo
regen
ma
regen
di
buien
Berg 432 m 12/30 °C 14/24 °C 3/15 °C 1/12 °C 7/10 °C 4/9 °C 3/11 °C
Dal 349 m 13/31 °C 15/25 °C 4/16 °C 3/13 °C 8/11 °C 5/10 °C 4/12 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 500 m
wo
bewolkt
11/22 °C 12/23 °C
do
regen
7/14 °C 8/15 °C
vr
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
za
sneeuwval
1/2 °C 1/2 °C
zo
buien
2/10 °C 3/11 °C
ma
zonnig
2/15 °C 3/16 °C
di
bewolkt
5/16 °C 6/17 °C
Weer in
skigebied
wo
bewolkt
do
regen
vr
sneeuwval
za
sneeuwval
zo
buien
ma
zonnig
di
bewolkt
Berg 600 m 11/22 °C 7/14 °C 1/2 °C 1/2 °C 2/10 °C 2/15 °C 5/16 °C
Dal 500 m 12/23 °C 8/15 °C 1/2 °C 1/2 °C 3/11 °C 3/16 °C 6/17 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 480 m
wo
helder
11/28 °C 11/29 °C
do
helder
13/22 °C 13/23 °C
vr
regen
1/13 °C 1/14 °C
za
sneeuwbuien
1/10 °C 1/11 °C
zo
regen
6/8 °C 6/9 °C
ma
regen
3/7 °C 3/8 °C
di
ijzel
2/9 °C 2/10 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
regen
di
ijzel
Berg 560 m 11/28 °C 13/22 °C 1/13 °C 1/10 °C 6/8 °C 3/7 °C 2/9 °C
Dal 480 m 11/29 °C 13/23 °C 1/14 °C 1/11 °C 6/9 °C 3/8 °C 2/10 °C

Weer in skigebied Berg 637 m Dal 553 m
wo
helder
10/27 °C 11/27 °C
do
helder
12/21 °C 13/21 °C
vr
regen
1/12 °C 1/12 °C
za
sneeuwbuien
0/9 °C 1/9 °C
zo
regen
5/7 °C 6/7 °C
ma
regen
2/6 °C 3/6 °C
di
ijzel
1/8 °C 2/8 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
regen
di
ijzel
Berg 637 m 10/27 °C 12/21 °C 1/12 °C 0/9 °C 5/7 °C 2/6 °C 1/8 °C
Dal 553 m 11/27 °C 13/21 °C 1/12 °C 1/9 °C 6/7 °C 3/6 °C 2/8 °C

Weer in skigebied Berg 770 m Dal 690 m
wo
helder
10/27 °C 10/27 °C
do
helder
12/21 °C 12/21 °C
vr
regen
1/12 °C 1/12 °C
za
sneeuwbuien
0/9 °C 0/9 °C
zo
regen
5/7 °C 5/7 °C
ma
regen
2/6 °C 2/6 °C
di
sneeuwbuien
1/8 °C 1/8 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
regen
di
sneeuwbuien
Berg 770 m 10/27 °C 12/21 °C 1/12 °C 0/9 °C 5/7 °C 2/6 °C 1/8 °C
Dal 690 m 10/27 °C 12/21 °C 1/12 °C 0/9 °C 5/7 °C 2/6 °C 1/8 °C

Weer in skigebied Berg 438 m Dal 427 m
wo
helder
11/28 °C 11/28 °C
do
helder
13/22 °C 13/22 °C
vr
regen
1/13 °C 1/13 °C
za
sneeuwbuien
1/10 °C 1/10 °C
zo
regen
6/8 °C 6/8 °C
ma
regen
3/7 °C 3/7 °C
di
buien
2/9 °C 2/9 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
regen
di
buien
Berg 438 m 11/28 °C 13/22 °C 1/13 °C 1/10 °C 6/8 °C 3/7 °C 2/9 °C
Dal 427 m 11/28 °C 13/22 °C 1/13 °C 1/10 °C 6/8 °C 3/7 °C 2/9 °C

Weer in skigebied Berg 520 m Dal 499 m
wo
helder
11/28 °C 11/28 °C
do
helder
13/22 °C 13/22 °C
vr
regen
1/13 °C 1/13 °C
za
sneeuwbuien
1/10 °C 1/10 °C
zo
regen
6/8 °C 6/8 °C
ma
regen
3/7 °C 3/7 °C
di
ijzel
2/9 °C 2/9 °C
Weer in
skigebied
wo
helder
do
helder
vr
regen
za
sneeuwbuien
zo
regen
ma
regen
di
ijzel
Berg 520 m 11/28 °C 13/22 °C 1/13 °C 1/10 °C 6/8 °C 3/7 °C 2/9 °C
Dal 499 m 11/28 °C 13/22 °C 1/13 °C 1/10 °C 6/8 °C 3/7 °C 2/9 °C
1-8 van 8 skigebieden