Skiweer Sibiu
Weersverwachting in het district Sibiu voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Sibiu voor 7 dagen
Weer Sibiu
Weer in het district Sibiu voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Sibiu voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Sibiu
- Sibiu – Gaan naar
Bergketens:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2208 m | Dal 1700 m |
|---|---|---|
zo | -1/2 °C | 2/7 °C |
ma | 0/6 °C | 3/9 °C |
di | 1/7 °C | 4/10 °C |
wo | 2/7 °C | 5/10 °C |
do | 2/7 °C | 5/10 °C |
vr | 3/8 °C | 6/11 °C |
za | 2/8 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2208 m | -1/2 °C | 0/6 °C | 1/7 °C | 2/7 °C | 2/7 °C | 3/8 °C | 2/8 °C |
| Dal 1700 m | 2/7 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 5/10 °C | 5/10 °C | 6/11 °C | 5/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1667 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
za | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1667 m | 4/8 °C | 2/15 °C | 4/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Dal 1400 m | 5/9 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1442 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
zo | 4/8 °C | 5/9 °C |
ma | 2/15 °C | 3/16 °C |
di | 4/14 °C | 5/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 7/16 °C | 8/17 °C |
vr | 6/20 °C | 7/21 °C |
za | 6/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1442 m | 4/8 °C | 2/15 °C | 4/14 °C | 6/14 °C | 7/16 °C | 6/20 °C | 6/20 °C |
| Dal 1300 m | 5/9 °C | 3/16 °C | 5/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 7/21 °C | 7/21 °C |
1-3 van 3 skigebieden




