Skiweer Skiworld Ahrntal

Weersverwachting in de Skiworld Ahrntal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in de Skiworld Ahrntal voor 7 dagen


Weer Skiworld Ahrntal

Weer in de Skiworld Ahrntal voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Skiworld Ahrntal voor 4 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Skiworld Ahrntal

1-4 van 4 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2510 m Dal 1050 m
do
sneeuwval
-9/-1 °C 3/6 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-2 °C 1/7 °C
za
sneeuwbuien
-9/-3 °C 1/6 °C
zo
helder
-7/1 °C 2/9 °C
ma
sneeuwbuien
-5/1 °C 1/13 °C
di
bewolkt
-3/3 °C 3/15 °C
wo
buien
-2/4 °C 6/16 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2510 m -9/-1 °C -9/-2 °C -9/-3 °C -7/1 °C -5/1 °C -3/3 °C -2/4 °C
Dal 1050 m 3/6 °C 1/7 °C 1/6 °C 2/9 °C 1/13 °C 3/15 °C 6/16 °C

Weer in skigebied Berg 2400 m Dal 950 m
do
sneeuwval
-9/0 °C 7/12 °C
vr
sneeuwbuien
-9/-1 °C 4/11 °C
za
sneeuwbuien
-9/-2 °C 4/12 °C
zo
helder
-7/2 °C 3/15 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 8/16 °C
di
bewolkt
-3/4 °C 7/20 °C
wo
buien
-2/5 °C 10/22 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 2400 m -9/0 °C -9/-1 °C -9/-2 °C -7/2 °C -5/2 °C -3/4 °C -2/5 °C
Dal 950 m 7/12 °C 4/11 °C 4/12 °C 3/15 °C 8/16 °C 7/20 °C 10/22 °C

Weer in skigebied Berg 1835 m Dal 1583 m
do
sneeuwval
1/2 °C 1/8 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C 0/2 °C
za
sneeuwval
-1/2 °C 0/8 °C
zo
helder
-2/9 °C -1/11 °C
ma
buien
3/10 °C 4/12 °C
di
helder
2/14 °C 3/16 °C
wo
buien
5/16 °C 6/18 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwval
zo
helder
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1835 m 1/2 °C -1/2 °C -1/2 °C -2/9 °C 3/10 °C 2/14 °C 5/16 °C
Dal 1583 m 1/8 °C 0/2 °C 0/8 °C -1/11 °C 4/12 °C 3/16 °C 6/18 °C

Weer in skigebied Berg 1433 m Dal 1372 m
do
buien
0/7 °C 0/7 °C
vr
sneeuwbuien
-1/2 °C -1/7 °C
za
sneeuwbuien
0/2 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
0/9 °C 0/9 °C
ma
buien
0/12 °C 0/12 °C
di
bewolkt
3/15 °C 3/15 °C
wo
buien
7/17 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
bewolkt
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
Berg 1433 m 0/7 °C -1/2 °C 0/2 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 7/17 °C
Dal 1372 m 0/7 °C -1/7 °C 0/7 °C 0/9 °C 0/12 °C 3/15 °C 7/17 °C
1-4 van 4 skigebieden