Skiweer Squamish-Lillooet
Weersverwachting in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 7 dagen
Weer Squamish-Lillooet
Weer in het regionaal district Squamish-Lillooet voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het regionaal district Squamish-Lillooet voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Squamish-Lillooet
- Squamish-Lillooet – Gaan naar
Bergketens:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2284 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
do | -6/6 °C | 0/16 °C |
vr | -8/1 °C | -2/11 °C |
za | -9/1 °C | -3/11 °C |
zo | -7/5 °C | -1/15 °C |
ma | -6/2 °C | 0/18 °C |
di | -6/9 °C | 0/19 °C |
wo | -4/11 °C | 2/21 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2284 m | -6/6 °C | -8/1 °C | -9/1 °C | -7/5 °C | -6/2 °C | -6/9 °C | -4/11 °C |
| Dal 675 m | 0/16 °C | -2/11 °C | -3/11 °C | -1/15 °C | 0/18 °C | 0/19 °C | 2/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2900 m | Dal 1015 m |
|---|---|---|
do | -10/2 °C | 3/13 °C |
vr | -12/-3 °C | 1/10 °C |
za | -13/-3 °C | -2/8 °C |
zo | -11/1 °C | 1/12 °C |
ma | -10/4 °C | 0/15 °C |
di | -10/5 °C | 2/17 °C |
wo | -8/7 °C | 3/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2900 m | -10/2 °C | -12/-3 °C | -13/-3 °C | -11/1 °C | -10/4 °C | -10/5 °C | -8/7 °C |
| Dal 1015 m | 3/13 °C | 1/10 °C | -2/8 °C | 1/12 °C | 0/15 °C | 2/17 °C | 3/18 °C |
1-2 van 2 skigebieden



