Skiweer Stubaital

Weersverwachting in het Stubaital voor 6 Skigebieden - Weer in de bergen in het Stubaital voor 7 dagen


Weer Stubaital

Weer in het Stubaital voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Stubaital voor 6 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Stubaital

1-6 van 6 skigebieden

Weer in skigebied Berg 3210 m Dal 1695 m
do
sneeuwbuien
-12/-9 °C -1/2 °C
vr
sneeuwbuien
-11/-10 °C -2/1 °C
za
sneeuwbuien
-12/-9 °C -2/2 °C
zo
zonnig
-11/-7 °C -3/10 °C
ma
sneeuwbuien
-8/-7 °C -1/11 °C
di
zonnig
-8/-4 °C -1/11 °C
wo
sneeuwbuien
-5/-4 °C 3/15 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
zonnig
wo
sneeuwbuien
Berg 3210 m -12/-9 °C -11/-10 °C -12/-9 °C -11/-7 °C -8/-7 °C -8/-4 °C -5/-4 °C
Dal 1695 m -1/2 °C -2/1 °C -2/2 °C -3/10 °C -1/11 °C -1/11 °C 3/15 °C

Weer in skigebied Berg 2240 m Dal 1000 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C 1/8 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/14 °C
di
helder
-5/8 °C 3/17 °C
wo
ijzel
0/10 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
ijzel
Berg 2240 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/2 °C -4/2 °C -5/8 °C 0/10 °C
Dal 1000 m 2/9 °C 2/9 °C 1/8 °C 3/11 °C 1/14 °C 3/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1674 m Dal 960 m
do
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-4/2 °C 2/8 °C
zo
sneeuwbuien
-4/2 °C 3/11 °C
ma
buien
-3/7 °C 1/14 °C
di
helder
-4/9 °C 3/17 °C
wo
buien
1/11 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
buien
di
helder
wo
buien
Berg 1674 m -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -4/2 °C -3/7 °C -4/9 °C 1/11 °C
Dal 960 m 2/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 3/11 °C 1/14 °C 3/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 2080 m Dal 981 m
do
sneeuwbuien
-5/2 °C 2/9 °C
vr
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/9 °C
za
sneeuwbuien
-5/1 °C 2/8 °C
zo
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/11 °C
ma
sneeuwbuien
-4/2 °C 1/14 °C
di
helder
-5/8 °C 3/17 °C
wo
buien
0/10 °C 7/17 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwbuien
vr
sneeuwbuien
za
sneeuwbuien
zo
sneeuwbuien
ma
sneeuwbuien
di
helder
wo
buien
Berg 2080 m -5/2 °C -5/1 °C -5/1 °C -5/2 °C -4/2 °C -5/8 °C 0/10 °C
Dal 981 m 2/9 °C 2/9 °C 2/8 °C 3/11 °C 1/14 °C 3/17 °C 7/17 °C

Weer in skigebied Berg 1149 m Dal 1037 m
do
regen
-1/8 °C 0/9 °C
vr
regen
-1/7 °C 0/8 °C
za
buien
-1/7 °C 0/8 °C
zo
bewolkt
-1/9 °C 0/10 °C
ma
buien
0/12 °C 1/13 °C
di
helder
-1/14 °C 0/15 °C
wo
bewolkt
4/16 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1149 m -1/8 °C -1/7 °C -1/7 °C -1/9 °C 0/12 °C -1/14 °C 4/16 °C
Dal 1037 m 0/9 °C 0/8 °C 0/8 °C 0/10 °C 1/13 °C 0/15 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 1168 m Dal 1102 m
do
regen
-1/8 °C 0/8 °C
vr
regen
-1/7 °C 0/7 °C
za
buien
-1/7 °C 0/7 °C
zo
bewolkt
-1/9 °C 0/9 °C
ma
buien
0/12 °C 1/12 °C
di
helder
-1/14 °C 0/14 °C
wo
bewolkt
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
do
regen
vr
regen
za
buien
zo
bewolkt
ma
buien
di
helder
wo
bewolkt
Berg 1168 m -1/8 °C -1/7 °C -1/7 °C -1/9 °C 0/12 °C -1/14 °C 4/16 °C
Dal 1102 m 0/8 °C 0/7 °C 0/7 °C 0/9 °C 1/12 °C 0/14 °C 5/16 °C
1-6 van 6 skigebieden