Skiweer Suceava
Weersverwachting in het district Suceava voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Suceava voor 7 dagen
Weer Suceava
Weer in het district Suceava voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Suceava voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Suceava
- Suceava – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1225 m | Dal 775 m |
|---|---|---|
vr | 1/13 °C | 4/16 °C |
za | 4/14 °C | 7/17 °C |
zo | 2/13 °C | 5/16 °C |
ma | 5/14 °C | 8/17 °C |
di | 6/8 °C | 9/11 °C |
wo | 6/14 °C | 9/17 °C |
do | 8/11 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1225 m | 1/13 °C | 4/14 °C | 2/13 °C | 5/14 °C | 6/8 °C | 6/14 °C | 8/11 °C |
| Dal 775 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 5/16 °C | 8/17 °C | 9/11 °C | 9/17 °C | 11/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1251 m | Dal 816 m |
|---|---|---|
vr | 2/17 °C | 4/20 °C |
za | 5/19 °C | 7/22 °C |
zo | 5/16 °C | 7/19 °C |
ma | 7/16 °C | 9/19 °C |
di | 6/16 °C | 8/19 °C |
wo | 8/13 °C | 10/16 °C |
do | 8/14 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1251 m | 2/17 °C | 5/19 °C | 5/16 °C | 7/16 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 8/14 °C |
| Dal 816 m | 4/20 °C | 7/22 °C | 7/19 °C | 9/19 °C | 8/19 °C | 10/16 °C | 10/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 470 m |
|---|---|---|
vr | 4/16 °C | 5/18 °C |
za | 7/17 °C | 8/19 °C |
zo | 5/16 °C | 6/18 °C |
ma | 8/17 °C | 9/19 °C |
di | 9/11 °C | 10/13 °C |
wo | 9/17 °C | 10/19 °C |
do | 11/14 °C | 12/16 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 760 m | 4/16 °C | 7/17 °C | 5/16 °C | 8/17 °C | 9/11 °C | 9/17 °C | 11/14 °C |
| Dal 470 m | 5/18 °C | 8/19 °C | 6/18 °C | 9/19 °C | 10/13 °C | 10/19 °C | 12/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden



