Skiweer Südtiroler Hochpustertal
Weersverwachting in het Südtiroler Hochpustertal voor 4 Skigebieden - Weer in de bergen in het Südtiroler Hochpustertal voor 7 dagen
Weer Südtiroler Hochpustertal
Weer in het Südtiroler Hochpustertal voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Südtiroler Hochpustertal voor 4 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Südtiroler Hochpustertal
- Südtiroler Hochpustertal – Gaan naar
Dalen:
Bergketens:
1-4 van 4 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2225 m | Dal 1130 m |
|---|---|---|
vr | 0/2 °C | 4/10 °C |
za | -2/2 °C | 2/11 °C |
zo | -2/7 °C | 2/14 °C |
ma | 1/2 °C | 5/15 °C |
di | 2/10 °C | 6/17 °C |
wo | 4/12 °C | 9/19 °C |
do | 5/16 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 2225 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -2/7 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 4/12 °C | 5/16 °C |
| Dal 1130 m | 4/10 °C | 2/11 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 6/17 °C | 9/19 °C | 9/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1610 m | Dal 1175 m |
|---|---|---|
vr | 1/2 °C | 3/10 °C |
za | -1/7 °C | 1/11 °C |
zo | -1/10 °C | 1/14 °C |
ma | 2/11 °C | 4/15 °C |
di | 3/13 °C | 5/17 °C |
wo | 6/15 °C | 8/19 °C |
do | 6/19 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1610 m | 1/2 °C | -1/7 °C | -1/10 °C | 2/11 °C | 3/13 °C | 6/15 °C | 6/19 °C |
| Dal 1175 m | 3/10 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1655 m | Dal 1428 m |
|---|---|---|
vr | 1/8 °C | 3/10 °C |
za | 0/9 °C | 1/11 °C |
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/13 °C | 4/15 °C |
di | 4/15 °C | 5/17 °C |
wo | 7/17 °C | 8/19 °C |
do | 7/21 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1655 m | 1/8 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 1428 m | 3/10 °C | 1/11 °C | 1/14 °C | 4/15 °C | 5/17 °C | 8/19 °C | 8/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1410 m | Dal 1200 m |
|---|---|---|
vr | 1/8 °C | 3/9 °C |
za | 0/9 °C | 1/10 °C |
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 3/13 °C | 4/14 °C |
di | 4/15 °C | 5/16 °C |
wo | 7/17 °C | 8/18 °C |
do | 7/21 °C | 8/22 °C |
| Weer in skigebied | vr | za | zo | ma | di | wo | do |
| Berg 1410 m | 1/8 °C | 0/9 °C | 0/12 °C | 3/13 °C | 4/15 °C | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Dal 1200 m | 3/9 °C | 1/10 °C | 1/13 °C | 4/14 °C | 5/16 °C | 8/18 °C | 8/22 °C |
1-4 van 4 skigebieden





