Skiweer Susatal (Val di Susa)
Weersverwachting in het Susatal (Val di Susa) voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het Susatal (Val di Susa) voor 7 dagen
Weer Susatal (Val di Susa)
Weer in het Susatal (Val di Susa) voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Susatal (Val di Susa) voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Susatal (Val di Susa)
- Susatal (Val di Susa) – Gaan naar
Provincie:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2789 m | Dal 1538 m |
|---|---|---|
do | -6/-1 °C | 2/9 °C |
vr | -8/-4 °C | 1/8 °C |
za | -7/-2 °C | 0/11 °C |
zo | -10/4 °C | 2/14 °C |
ma | -5/5 °C | 5/15 °C |
di | -3/7 °C | 7/17 °C |
wo | -1/7 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2789 m | -6/-1 °C | -8/-4 °C | -7/-2 °C | -10/4 °C | -5/5 °C | -3/7 °C | -1/7 °C |
| Dal 1538 m | 2/9 °C | 1/8 °C | 0/11 °C | 2/14 °C | 5/15 °C | 7/17 °C | 7/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1312 m |
|---|---|---|
do | -6/1 °C | 0/2 °C |
vr | -8/-2 °C | -2/2 °C |
za | -7/0 °C | -1/8 °C |
zo | -10/6 °C | -4/14 °C |
ma | -5/2 °C | 1/15 °C |
di | -3/9 °C | 3/17 °C |
wo | -1/9 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2800 m | -6/1 °C | -8/-2 °C | -7/0 °C | -10/6 °C | -5/2 °C | -3/9 °C | -1/9 °C |
| Dal 1312 m | 0/2 °C | -2/2 °C | -1/8 °C | -4/14 °C | 1/15 °C | 3/17 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/2 °C |
vr | -6/0 °C | -3/2 °C |
za | -5/2 °C | -2/2 °C |
zo | -8/8 °C | -5/13 °C |
ma | -3/9 °C | 0/14 °C |
di | -1/11 °C | 2/16 °C |
wo | 1/11 °C | 4/16 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2090 m | -4/2 °C | -6/0 °C | -5/2 °C | -8/8 °C | -3/9 °C | -1/11 °C | 1/11 °C |
| Dal 1460 m | -1/2 °C | -3/2 °C | -2/2 °C | -5/13 °C | 0/14 °C | 2/16 °C | 4/16 °C |
1-3 van 3 skigebieden



