Skiweer Turijn
Weersverwachting in de provincie Turijn voor 13 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Turijn voor 7 dagen
Weer Turijn
Weer in de provincie Turijn voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Turijn voor 13 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Turijn
- Turijn – Gaan naar
Dalen:
Bergketens:
1-13 van 13 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 2789 m | Dal 1538 m |
|---|---|---|
zo | -10/4 °C | 2/14 °C |
ma | -4/2 °C | 6/13 °C |
di | -3/2 °C | 5/15 °C |
wo | -2/9 °C | 6/19 °C |
do | 0/12 °C | 10/22 °C |
vr | 3/14 °C | 11/23 °C |
za | 3/15 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2789 m | -10/4 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/9 °C | 0/12 °C | 3/14 °C | 3/15 °C |
| Dal 1538 m | 2/14 °C | 6/13 °C | 5/15 °C | 6/19 °C | 10/22 °C | 11/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2800 m | Dal 1312 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | -4/14 °C |
ma | -4/2 °C | 2/13 °C |
di | -3/2 °C | 3/12 °C |
wo | -2/11 °C | 4/19 °C |
do | 0/14 °C | 6/22 °C |
vr | 3/16 °C | 9/24 °C |
za | 3/17 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2800 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1312 m | -4/14 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 4/19 °C | 6/22 °C | 9/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2090 m | Dal 1460 m |
|---|---|---|
zo | -8/8 °C | -5/13 °C |
ma | -2/2 °C | 1/12 °C |
di | -1/6 °C | 2/11 °C |
wo | 0/13 °C | 3/18 °C |
do | 2/16 °C | 5/21 °C |
vr | 5/18 °C | 8/23 °C |
za | 5/19 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2090 m | -8/8 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 0/13 °C | 2/16 °C | 5/18 °C | 5/19 °C |
| Dal 1460 m | -5/13 °C | 1/12 °C | 2/11 °C | 3/18 °C | 5/21 °C | 8/23 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2510 m | Dal 1450 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | 1/14 °C |
ma | -4/2 °C | 5/13 °C |
di | -3/4 °C | 4/15 °C |
wo | -2/11 °C | 5/19 °C |
do | 0/14 °C | 9/22 °C |
vr | 3/16 °C | 10/23 °C |
za | 3/17 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2510 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/4 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1450 m | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/15 °C | 5/19 °C | 9/22 °C | 10/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1890 m | Dal 1000 m |
|---|---|---|
zo | -7/9 °C | 6/13 °C |
ma | -1/8 °C | 8/12 °C |
di | 0/7 °C | 6/14 °C |
wo | 1/14 °C | 10/17 °C |
do | 3/17 °C | 13/18 °C |
vr | 6/19 °C | 14/20 °C |
za | 6/20 °C | 16/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1890 m | -7/9 °C | -1/8 °C | 0/7 °C | 1/14 °C | 3/17 °C | 6/19 °C | 6/20 °C |
| Dal 1000 m | 6/13 °C | 8/12 °C | 6/14 °C | 10/17 °C | 13/18 °C | 14/20 °C | 16/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2040 m | Dal 1618 m |
|---|---|---|
zo | -8/8 °C | -6/12 °C |
ma | -2/2 °C | 0/11 °C |
di | -1/6 °C | 1/10 °C |
wo | 0/13 °C | 2/17 °C |
do | 2/16 °C | 4/20 °C |
vr | 5/18 °C | 7/22 °C |
za | 5/19 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2040 m | -8/8 °C | -2/2 °C | -1/6 °C | 0/13 °C | 2/16 °C | 5/18 °C | 5/19 °C |
| Dal 1618 m | -6/12 °C | 0/11 °C | 1/10 °C | 2/17 °C | 4/20 °C | 7/22 °C | 7/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1750 m | Dal 1350 m |
|---|---|---|
zo | -4/4 °C | 1/13 °C |
ma | -1/3 °C | 6/11 °C |
di | -1/5 °C | 4/13 °C |
wo | 2/10 °C | 8/17 °C |
do | 7/13 °C | 11/20 °C |
vr | 11/16 °C | 15/22 °C |
za | 11/16 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1750 m | -4/4 °C | -1/3 °C | -1/5 °C | 2/10 °C | 7/13 °C | 11/16 °C | 11/16 °C |
| Dal 1350 m | 1/13 °C | 6/11 °C | 4/13 °C | 8/17 °C | 11/20 °C | 15/22 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1600 m | Dal 1300 m |
|---|---|---|
zo | -6/12 °C | -4/14 °C |
ma | 0/11 °C | 2/13 °C |
di | 1/10 °C | 3/12 °C |
wo | 2/17 °C | 4/19 °C |
do | 4/20 °C | 6/22 °C |
vr | 7/22 °C | 9/24 °C |
za | 7/23 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1600 m | -6/12 °C | 0/11 °C | 1/10 °C | 2/17 °C | 4/20 °C | 7/22 °C | 7/23 °C |
| Dal 1300 m | -4/14 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 4/19 °C | 6/22 °C | 9/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1410 m | Dal 1320 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 6/11 °C | 6/11 °C |
di | 4/13 °C | 4/13 °C |
wo | 8/17 °C | 8/17 °C |
do | 11/20 °C | 11/20 °C |
vr | 15/22 °C | 15/22 °C |
za | 16/22 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1410 m | 1/13 °C | 6/11 °C | 4/13 °C | 8/17 °C | 11/20 °C | 15/22 °C | 16/22 °C |
| Dal 1320 m | 1/13 °C | 6/11 °C | 4/13 °C | 8/17 °C | 11/20 °C | 15/22 °C | 16/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1747 m | Dal 1673 m |
|---|---|---|
zo | -6/11 °C | -6/11 °C |
ma | 0/10 °C | 0/10 °C |
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | 2/16 °C | 2/16 °C |
do | 4/19 °C | 4/19 °C |
vr | 7/21 °C | 7/21 °C |
za | 7/22 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1747 m | -6/11 °C | 0/10 °C | 1/9 °C | 2/16 °C | 4/19 °C | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Dal 1673 m | -6/11 °C | 0/10 °C | 1/9 °C | 2/16 °C | 4/19 °C | 7/21 °C | 7/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1638 m | Dal 1550 m |
|---|---|---|
zo | -4/5 °C | 0/11 °C |
ma | -1/4 °C | 5/9 °C |
di | -1/6 °C | 3/11 °C |
wo | 2/11 °C | 7/15 °C |
do | 7/14 °C | 10/18 °C |
vr | 11/17 °C | 14/20 °C |
za | 11/17 °C | 15/20 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1638 m | -4/5 °C | -1/4 °C | -1/6 °C | 2/11 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 11/17 °C |
| Dal 1550 m | 0/11 °C | 5/9 °C | 3/11 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 14/20 °C | 15/20 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1584 m | Dal 1532 m |
|---|---|---|
zo | -10/6 °C | -4/14 °C |
ma | -4/2 °C | 2/13 °C |
di | -3/2 °C | 3/12 °C |
wo | -2/11 °C | 4/19 °C |
do | 0/14 °C | 6/22 °C |
vr | 3/16 °C | 9/24 °C |
za | 3/17 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1584 m | -10/6 °C | -4/2 °C | -3/2 °C | -2/11 °C | 0/14 °C | 3/16 °C | 3/17 °C |
| Dal 1532 m | -4/14 °C | 2/13 °C | 3/12 °C | 4/19 °C | 6/22 °C | 9/24 °C | 9/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1512 m | Dal 1452 m |
|---|---|---|
zo | -5/13 °C | -5/13 °C |
ma | 1/12 °C | 1/12 °C |
di | 2/11 °C | 2/11 °C |
wo | 3/18 °C | 3/18 °C |
do | 5/21 °C | 5/21 °C |
vr | 8/23 °C | 8/23 °C |
za | 8/24 °C | 8/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1512 m | -5/13 °C | 1/12 °C | 2/11 °C | 3/18 °C | 5/21 °C | 8/23 °C | 8/24 °C |
| Dal 1452 m | -5/13 °C | 1/12 °C | 2/11 °C | 3/18 °C | 5/21 °C | 8/23 °C | 8/24 °C |
1-13 van 13 skigebieden



