Skiweer Vallée de la Romanche
Weersverwachting in de Vallée de la Romanche voor 5 Skigebieden - Weer in de bergen in de Vallée de la Romanche voor 7 dagen
Weer Vallée de la Romanche
Weer in de Vallée de la Romanche voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Vallée de la Romanche voor 5 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vallée de la Romanche
- Vallée de la Romanche – Gaan naar
Departementen:
Arrondissementen:
Bergketen:
1-5 van 5 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 3523 m | Dal 1280 m |
|---|---|---|
do | -15/-9 °C | 0/8 °C |
vr | -15/-11 °C | -1/2 °C |
za | -16/-6 °C | -1/6 °C |
zo | -10/-5 °C | -2/12 °C |
ma | -11/-7 °C | 1/13 °C |
di | -9/-3 °C | 2/12 °C |
wo | -6/-1 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3523 m | -15/-9 °C | -15/-11 °C | -16/-6 °C | -10/-5 °C | -11/-7 °C | -9/-3 °C | -6/-1 °C |
| Dal 1280 m | 0/8 °C | -1/2 °C | -1/6 °C | -2/12 °C | 1/13 °C | 2/12 °C | 4/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3330 m | Dal 1125 m |
|---|---|---|
do | -14/-7 °C | 1/9 °C |
vr | -14/-9 °C | 0/5 °C |
za | -15/-4 °C | 0/7 °C |
zo | -9/-3 °C | -1/13 °C |
ma | -10/-5 °C | 2/14 °C |
di | -8/-1 °C | 3/13 °C |
wo | -5/1 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3330 m | -14/-7 °C | -14/-9 °C | -15/-4 °C | -9/-3 °C | -10/-5 °C | -8/-1 °C | -5/1 °C |
| Dal 1125 m | 1/9 °C | 0/5 °C | 0/7 °C | -1/13 °C | 2/14 °C | 3/13 °C | 5/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2250 m | Dal 1400 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -1/7 °C |
vr | -5/-1 °C | -2/2 °C |
za | -5/1 °C | -2/2 °C |
zo | -6/7 °C | -3/11 °C |
ma | -3/8 °C | 0/12 °C |
di | -2/2 °C | 1/11 °C |
wo | 0/13 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2250 m | -4/2 °C | -5/-1 °C | -5/1 °C | -6/7 °C | -3/8 °C | -2/2 °C | 0/13 °C |
| Dal 1400 m | -1/7 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 0/12 °C | 1/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 3534 m | Dal 1470 m |
|---|---|---|
do | -15/-9 °C | -1/7 °C |
vr | -15/-11 °C | -2/2 °C |
za | -16/-6 °C | -2/2 °C |
zo | -10/-5 °C | -3/11 °C |
ma | -11/-7 °C | 0/12 °C |
di | -9/-3 °C | 1/11 °C |
wo | -6/-1 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 3534 m | -15/-9 °C | -15/-11 °C | -16/-6 °C | -10/-5 °C | -11/-7 °C | -9/-3 °C | -6/-1 °C |
| Dal 1470 m | -1/7 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -3/11 °C | 0/12 °C | 1/11 °C | 3/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2170 m | Dal 1740 m |
|---|---|---|
do | -4/2 °C | -2/2 °C |
vr | -5/-1 °C | -3/1 °C |
za | -5/1 °C | -3/2 °C |
zo | -6/7 °C | -4/9 °C |
ma | -3/8 °C | -1/10 °C |
di | -2/7 °C | 0/9 °C |
wo | 0/13 °C | 2/15 °C |
| Weer in skigebied | do | vr | za | zo | ma | di | wo |
| Berg 2170 m | -4/2 °C | -5/-1 °C | -5/1 °C | -6/7 °C | -3/8 °C | -2/7 °C | 0/13 °C |
| Dal 1740 m | -2/2 °C | -3/1 °C | -3/2 °C | -4/9 °C | -1/10 °C | 0/9 °C | 2/15 °C |
1-5 van 5 skigebieden




