Skiweer Vallée de Munster
Weersverwachting in de Vallée de Munster voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in de Vallée de Munster voor 7 dagen
Weer Vallée de Munster
Weer in de Vallée de Munster voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Vallée de Munster voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vallée de Munster
- Vallée de Munster – Gaan naar
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1258 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | 1/11 °C | 1/14 °C |
ma | 5/12 °C | 5/15 °C |
di | 6/12 °C | 6/15 °C |
wo | 9/12 °C | 9/17 °C |
do | 5/18 °C | 5/20 °C |
vr | 7/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1258 m | -1/2 °C | 1/11 °C | 5/12 °C | 6/12 °C | 9/12 °C | 5/18 °C | 7/20 °C |
| Dal 1020 m | -1/2 °C | 1/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 5/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1290 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
za | -1/2 °C | -1/2 °C |
zo | 0/11 °C | 1/14 °C |
ma | 4/12 °C | 5/15 °C |
di | 4/12 °C | 6/15 °C |
wo | 7/12 °C | 9/17 °C |
do | 5/16 °C | 5/20 °C |
vr | 7/17 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1290 m | -1/2 °C | 0/11 °C | 4/12 °C | 4/12 °C | 7/12 °C | 5/16 °C | 7/17 °C |
| Dal 980 m | -1/2 °C | 1/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 5/20 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1288 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
za | -2/2 °C | -1/2 °C |
zo | 1/8 °C | 1/14 °C |
ma | 3/8 °C | 5/15 °C |
di | 2/9 °C | 6/15 °C |
wo | 5/11 °C | 9/17 °C |
do | 5/14 °C | 5/20 °C |
vr | 7/15 °C | 7/21 °C |
| Weer in skigebied | za | zo | ma | di | wo | do | vr |
| Berg 1288 m | -2/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 2/9 °C | 5/11 °C | 5/14 °C | 7/15 °C |
| Dal 990 m | -1/2 °C | 1/14 °C | 5/15 °C | 6/15 °C | 9/17 °C | 5/20 °C | 7/21 °C |
1-3 van 3 skigebieden



