Skiweer Grand-Est
Weersverwachting in Grand-Est voor 24 Skigebieden - Weer in de bergen in Grand-Est voor 7 dagen
Weer Grand-Est
Weer in Grand-Est voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Grand-Est voor 24 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Grand-Est
- Grand-Est – Beperken tot
Oude regio's:
Departementen:
Grand-Est – Gaan naarBergketen:
1-24 van 24 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1140 m | Dal 770 m |
|---|---|---|
wo | 0/11 °C | 0/12 °C |
do | 1/10 °C | 3/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/14 °C | 1/15 °C |
ma | 5/13 °C | 5/14 °C |
di | 4/13 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1140 m | 0/11 °C | 1/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/13 °C |
| Dal 770 m | 0/12 °C | 3/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1350 m | Dal 872 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | -1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 0/10 °C | 1/15 °C |
ma | 4/10 °C | 5/14 °C |
di | 3/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1350 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 872 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1211 m | Dal 868 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 0/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/12 °C | 1/15 °C |
ma | 5/11 °C | 5/14 °C |
di | 4/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1211 m | 0/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 5/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 868 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 280 m | Dal 200 m |
|---|---|---|
wo | 7/12 °C | 7/13 °C |
do | 5/9 °C | 5/10 °C |
vr | 2/12 °C | 2/13 °C |
za | 1/12 °C | 1/13 °C |
zo | 3/14 °C | 3/15 °C |
ma | 8/13 °C | 8/14 °C |
di | 8/11 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 280 m | 7/12 °C | 5/9 °C | 2/12 °C | 1/12 °C | 3/14 °C | 8/13 °C | 8/11 °C |
| Dal 200 m | 7/13 °C | 5/10 °C | 2/13 °C | 1/13 °C | 3/15 °C | 8/14 °C | 8/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1110 m | Dal 830 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/12 °C |
do | 1/9 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 5/12 °C | 5/14 °C |
di | 4/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1110 m | 0/10 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 4/12 °C |
| Dal 830 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1251 m | Dal 1140 m |
|---|---|---|
wo | -1/9 °C | -1/10 °C |
do | 1/2 °C | 1/9 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 0/12 °C | 0/13 °C |
ma | 4/11 °C | 4/12 °C |
di | 3/11 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1251 m | -1/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/12 °C | 4/11 °C | 3/11 °C |
| Dal 1140 m | -1/10 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 0/13 °C | 4/12 °C | 3/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 1/2 °C | 1/10 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 1/2 °C |
zo | 0/10 °C | 1/14 °C |
ma | 4/10 °C | 5/13 °C |
di | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1340 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1100 m | 0/11 °C | 1/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1258 m | Dal 1020 m |
|---|---|---|
wo | 0/9 °C | 0/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | 1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/12 °C | 1/15 °C |
ma | 5/11 °C | 5/14 °C |
di | 4/11 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1258 m | 0/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/12 °C | 5/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 1020 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 1/2 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1340 m | Dal 1050 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/11 °C |
do | 1/2 °C | 1/10 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | 2/10 °C |
zo | 0/10 °C | 1/14 °C |
ma | 4/10 °C | 5/13 °C |
di | 3/10 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1340 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1050 m | 0/11 °C | 1/10 °C | 1/2 °C | 2/10 °C | 1/14 °C | 5/13 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1247 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/10 °C |
do | 1/2 °C | 1/2 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/2 °C | -1/9 °C |
zo | 0/10 °C | 0/10 °C |
ma | 4/10 °C | 4/10 °C |
di | 3/10 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1247 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 1100 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/9 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1068 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
wo | 2/10 °C | 2/12 °C |
do | 1/2 °C | 3/10 °C |
vr | 1/2 °C | 1/10 °C |
za | 1/2 °C | 1/12 °C |
zo | 2/12 °C | 2/14 °C |
ma | 5/11 °C | 5/13 °C |
di | 5/12 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1068 m | 2/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 2/12 °C | 5/11 °C | 5/12 °C |
| Dal 890 m | 2/12 °C | 3/10 °C | 1/10 °C | 1/12 °C | 2/14 °C | 5/13 °C | 5/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1290 m | Dal 980 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/12 °C |
do | 1/2 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 0/10 °C | 1/15 °C |
ma | 4/10 °C | 5/14 °C |
di | 3/10 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1290 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 980 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1288 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
wo | 0/5 °C | 0/12 °C |
do | -2/2 °C | 1/11 °C |
vr | -2/2 °C | 1/9 °C |
za | -1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/8 °C | 1/15 °C |
ma | 3/8 °C | 5/14 °C |
di | 4/8 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1288 m | 0/5 °C | -2/2 °C | -2/2 °C | -1/2 °C | 1/8 °C | 3/8 °C | 4/8 °C |
| Dal 990 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1115 m | Dal 907 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/12 °C |
do | 1/9 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 1/2 °C | 2/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 5/12 °C | 5/14 °C |
di | 4/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1115 m | 0/10 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 4/12 °C |
| Dal 907 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1231 m | Dal 810 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 2/12 °C |
do | 1/2 °C | 4/9 °C |
vr | 1/2 °C | 4/7 °C |
za | -1/2 °C | 1/11 °C |
zo | 0/10 °C | 2/12 °C |
ma | 4/10 °C | 6/12 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1231 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/2 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 810 m | 2/12 °C | 4/9 °C | 4/7 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 980 m | Dal 837 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/12 °C |
do | 1/11 °C | 1/11 °C |
vr | 1/9 °C | 2/9 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 980 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 837 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1074 m | Dal 836 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 0/12 °C |
do | 1/9 °C | 1/11 °C |
vr | 1/2 °C | 2/9 °C |
za | 2/9 °C | 2/11 °C |
zo | 1/13 °C | 1/15 °C |
ma | 5/12 °C | 5/14 °C |
di | 4/12 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1074 m | 0/10 °C | 1/9 °C | 1/2 °C | 2/9 °C | 1/13 °C | 5/12 °C | 4/12 °C |
| Dal 836 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 965 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/12 °C |
do | 1/11 °C | 1/11 °C |
vr | 1/9 °C | 2/9 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 965 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 1/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 800 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 959 m | Dal 835 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 2/12 °C |
do | 1/8 °C | 4/9 °C |
vr | 1/2 °C | 4/7 °C |
za | 0/10 °C | 1/11 °C |
zo | 1/11 °C | 2/12 °C |
ma | 5/11 °C | 6/12 °C |
di | 4/11 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 959 m | 1/11 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 5/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 835 m | 2/12 °C | 4/9 °C | 4/7 °C | 1/11 °C | 2/12 °C | 6/12 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1012 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 2/13 °C |
do | 1/8 °C | 4/10 °C |
vr | 1/2 °C | 4/8 °C |
za | 0/10 °C | 1/12 °C |
zo | 1/11 °C | 2/13 °C |
ma | 5/11 °C | 6/13 °C |
di | 4/11 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1012 m | 1/11 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 5/11 °C | 4/11 °C |
| Dal 675 m | 2/13 °C | 4/10 °C | 4/8 °C | 1/12 °C | 2/13 °C | 6/13 °C | 5/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 855 m |
|---|---|---|
wo | 0/12 °C | 0/12 °C |
do | 1/11 °C | 1/11 °C |
vr | 2/9 °C | 2/9 °C |
za | 2/11 °C | 2/11 °C |
zo | 1/15 °C | 1/15 °C |
ma | 5/14 °C | 5/14 °C |
di | 4/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 930 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Dal 855 m | 0/12 °C | 1/11 °C | 2/9 °C | 2/11 °C | 1/15 °C | 5/14 °C | 4/14 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1152 m | Dal 990 m |
|---|---|---|
wo | 0/10 °C | 1/11 °C |
do | 1/2 °C | 1/8 °C |
vr | 1/2 °C | 1/2 °C |
za | -1/9 °C | 0/10 °C |
zo | 0/10 °C | 1/11 °C |
ma | 4/10 °C | 5/11 °C |
di | 3/10 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1152 m | 0/10 °C | 1/2 °C | 1/2 °C | -1/9 °C | 0/10 °C | 4/10 °C | 3/10 °C |
| Dal 990 m | 1/11 °C | 1/8 °C | 1/2 °C | 0/10 °C | 1/11 °C | 5/11 °C | 4/11 °C |
| Weer in skigebied | Berg 797 m | Dal 767 m |
|---|---|---|
wo | 1/9 °C | 1/9 °C |
do | 1/6 °C | 1/6 °C |
vr | 1/7 °C | 1/7 °C |
za | 0/9 °C | 0/9 °C |
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 4/12 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 797 m | 1/9 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 4/12 °C |
| Dal 767 m | 1/9 °C | 1/6 °C | 1/7 °C | 0/9 °C | 1/13 °C | 5/13 °C | 4/12 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 820 m |
|---|---|---|
wo | 1/8 °C | 2/9 °C |
do | 1/2 °C | 1/6 °C |
vr | 1/6 °C | 2/7 °C |
za | 0/8 °C | 1/9 °C |
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 5/12 °C | 6/13 °C |
di | 4/11 °C | 5/12 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 930 m | 1/8 °C | 1/2 °C | 1/6 °C | 0/8 °C | 1/12 °C | 5/12 °C | 4/11 °C |
| Dal 820 m | 2/9 °C | 1/6 °C | 2/7 °C | 1/9 °C | 2/13 °C | 6/13 °C | 5/12 °C |
1-24 van 24 skigebieden



