Skiweer Vicenza
Weersverwachting in de provincie Vicenza voor 12 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Vicenza voor 7 dagen
Weer Vicenza
Weer in de provincie Vicenza voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Vicenza voor 12 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vicenza
- Vicenza – Beperken tot
Toeristische regio:
Vicenza – Gaan naarBergketen:
1-12 van 12 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1824 m | Dal 1177 m |
|---|---|---|
zo | 1/8 °C | 2/17 °C |
ma | 2/8 °C | 5/14 °C |
di | 3/9 °C | 7/16 °C |
wo | 4/12 °C | 8/19 °C |
do | 6/14 °C | 8/25 °C |
vr | 7/14 °C | 12/26 °C |
za | 8/16 °C | 14/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1824 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Dal 1177 m | 2/17 °C | 5/14 °C | 7/16 °C | 8/19 °C | 8/25 °C | 12/26 °C | 14/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 2020 m | Dal 1640 m |
|---|---|---|
zo | 0/7 °C | 1/8 °C |
ma | 1/2 °C | 2/8 °C |
di | 2/8 °C | 3/9 °C |
wo | 3/11 °C | 4/12 °C |
do | 5/13 °C | 6/14 °C |
vr | 6/13 °C | 7/14 °C |
za | 7/15 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 2020 m | 0/7 °C | 1/2 °C | 2/8 °C | 3/11 °C | 5/13 °C | 6/13 °C | 7/15 °C |
| Dal 1640 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1733 m | Dal 1413 m |
|---|---|---|
zo | 1/8 °C | 2/10 °C |
ma | 2/8 °C | 3/10 °C |
di | 3/9 °C | 4/11 °C |
wo | 4/12 °C | 5/14 °C |
do | 6/14 °C | 7/16 °C |
vr | 7/14 °C | 8/16 °C |
za | 8/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1733 m | 1/8 °C | 2/8 °C | 3/9 °C | 4/12 °C | 6/14 °C | 7/14 °C | 8/16 °C |
| Dal 1413 m | 2/10 °C | 3/10 °C | 4/11 °C | 5/14 °C | 7/16 °C | 8/16 °C | 9/18 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1630 m | Dal 1010 m |
|---|---|---|
zo | 1/9 °C | 5/13 °C |
ma | 2/9 °C | 6/13 °C |
di | 3/10 °C | 7/14 °C |
wo | 4/13 °C | 8/17 °C |
do | 6/15 °C | 10/19 °C |
vr | 7/15 °C | 11/19 °C |
za | 8/17 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1630 m | 1/9 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 1010 m | 5/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 11/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1311 m | Dal 1100 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 4/13 °C |
ma | 4/11 °C | 5/13 °C |
di | 5/12 °C | 6/14 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 8/17 °C | 9/19 °C |
vr | 9/17 °C | 10/19 °C |
za | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1311 m | 3/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 6/15 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 10/19 °C |
| Dal 1100 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1142 m | Dal 992 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 5/13 °C |
ma | 5/12 °C | 6/13 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/16 °C | 8/17 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
vr | 10/18 °C | 11/19 °C |
za | 11/20 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1142 m | 4/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 992 m | 5/13 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 8/17 °C | 10/19 °C | 11/19 °C | 12/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1767 m | Dal 1645 m |
|---|---|---|
zo | 1/7 °C | 2/9 °C |
ma | 2/7 °C | 3/9 °C |
di | 3/8 °C | 4/10 °C |
wo | 4/11 °C | 5/13 °C |
do | 6/13 °C | 7/15 °C |
vr | 7/13 °C | 8/15 °C |
za | 8/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1767 m | 1/7 °C | 2/7 °C | 3/8 °C | 4/11 °C | 6/13 °C | 7/13 °C | 8/15 °C |
| Dal 1645 m | 2/9 °C | 3/9 °C | 4/10 °C | 5/13 °C | 7/15 °C | 8/15 °C | 9/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1254 m | Dal 1090 m |
|---|---|---|
zo | 3/11 °C | 4/13 °C |
ma | 4/11 °C | 5/13 °C |
di | 5/12 °C | 6/14 °C |
wo | 6/15 °C | 7/17 °C |
do | 8/17 °C | 9/19 °C |
vr | 9/17 °C | 10/19 °C |
za | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1254 m | 3/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 6/15 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 10/19 °C |
| Dal 1090 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1400 m | Dal 1260 m |
|---|---|---|
zo | 3/10 °C | 3/11 °C |
ma | 4/10 °C | 4/11 °C |
di | 5/11 °C | 5/12 °C |
wo | 6/14 °C | 6/15 °C |
do | 8/16 °C | 8/17 °C |
vr | 9/16 °C | 9/17 °C |
za | 10/18 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1400 m | 3/10 °C | 4/10 °C | 5/11 °C | 6/14 °C | 8/16 °C | 9/16 °C | 10/18 °C |
| Dal 1260 m | 3/11 °C | 4/11 °C | 5/12 °C | 6/15 °C | 8/17 °C | 9/17 °C | 10/19 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1135 m | Dal 1095 m |
|---|---|---|
zo | 4/12 °C | 4/13 °C |
ma | 5/12 °C | 5/13 °C |
di | 6/13 °C | 6/14 °C |
wo | 7/16 °C | 7/17 °C |
do | 9/18 °C | 9/19 °C |
vr | 10/18 °C | 10/19 °C |
za | 11/20 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1135 m | 4/12 °C | 5/12 °C | 6/13 °C | 7/16 °C | 9/18 °C | 10/18 °C | 11/20 °C |
| Dal 1095 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1070 m | Dal 1055 m |
|---|---|---|
zo | 4/13 °C | 4/13 °C |
ma | 5/13 °C | 5/13 °C |
di | 6/14 °C | 6/14 °C |
wo | 7/17 °C | 7/17 °C |
do | 9/19 °C | 9/19 °C |
vr | 10/19 °C | 10/19 °C |
za | 11/21 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1070 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Dal 1055 m | 4/13 °C | 5/13 °C | 6/14 °C | 7/17 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 11/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1620 m | Dal 1380 m |
|---|---|---|
zo | 1/9 °C | 1/12 °C |
ma | 2/9 °C | 5/11 °C |
di | 3/10 °C | 5/12 °C |
wo | 4/13 °C | 7/15 °C |
do | 6/15 °C | 8/17 °C |
vr | 7/15 °C | 10/18 °C |
za | 8/17 °C | 11/19 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1620 m | 1/9 °C | 2/9 °C | 3/10 °C | 4/13 °C | 6/15 °C | 7/15 °C | 8/17 °C |
| Dal 1380 m | 1/12 °C | 5/11 °C | 5/12 °C | 7/15 °C | 8/17 °C | 10/18 °C | 11/19 °C |
1-12 van 12 skigebieden

