Skiweer Vogelsberg

Weersverwachting aan de Vogelsberg voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen aan de Vogelsberg voor 7 dagen


Weer Vogelsberg

Weer aan de Vogelsberg voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer aan de Vogelsberg voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Vogelsberg

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 745 m Dal 580 m
wo
buien
0/7 °C 1/8 °C
do
ijzel
1/7 °C 3/8 °C
vr
onweer
0/9 °C 1/10 °C
za
bewolkt
-1/9 °C 0/10 °C
zo
buien
0/12 °C 1/13 °C
ma
buien
3/12 °C 4/13 °C
di
buien
4/13 °C 5/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 745 m 0/7 °C 1/7 °C 0/9 °C -1/9 °C 0/12 °C 3/12 °C 4/13 °C
Dal 580 m 1/8 °C 3/8 °C 1/10 °C 0/10 °C 1/13 °C 4/13 °C 5/14 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 655 m
wo
buien
0/7 °C 1/7 °C
do
ijzel
1/7 °C 1/7 °C
vr
onweer
0/9 °C 1/9 °C
za
bewolkt
-1/9 °C 0/9 °C
zo
buien
0/12 °C 1/12 °C
ma
buien
3/12 °C 4/12 °C
di
buien
4/13 °C 5/13 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
ijzel
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
buien
di
buien
Berg 740 m 0/7 °C 1/7 °C 0/9 °C -1/9 °C 0/12 °C 3/12 °C 4/13 °C
Dal 655 m 1/7 °C 1/7 °C 1/9 °C 0/9 °C 1/12 °C 4/12 °C 5/13 °C
1-2 van 2 skigebieden