Skiweer Vulkaaneifel

Weersverwachting in het district Vulkaaneifel voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Vulkaaneifel voor 7 dagen


Weer Vulkaaneifel

Weer in het district Vulkaaneifel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Vulkaaneifel voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Vulkaaneifel

  • Vulkaaneifel – Gaan naar

    Bergketen:

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 550 m Dal 465 m
di
buien
0/9 °C 1/10 °C
wo
buien
7/9 °C 8/10 °C
do
buien
5/7 °C 6/8 °C
vr
onweer
1/11 °C 2/12 °C
za
buien
3/11 °C 4/12 °C
zo
buien
2/12 °C 3/13 °C
ma
regen
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
onweer
za
buien
zo
buien
ma
regen
Berg 550 m 0/9 °C 7/9 °C 5/7 °C 1/11 °C 3/11 °C 2/12 °C 6/13 °C
Dal 465 m 1/10 °C 8/10 °C 6/8 °C 2/12 °C 4/12 °C 3/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 570 m
di
ijzel
1/9 °C 2/9 °C
wo
buien
4/10 °C 5/10 °C
do
onweer
2/8 °C 3/8 °C
vr
onweer
3/11 °C 4/11 °C
za
regen
2/11 °C 3/11 °C
zo
buien
3/13 °C 4/13 °C
ma
buien
7/12 °C 8/12 °C
Weer in
skigebied
di
ijzel
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
regen
zo
buien
ma
buien
Berg 600 m 1/9 °C 4/10 °C 2/8 °C 3/11 °C 2/11 °C 3/13 °C 7/12 °C
Dal 570 m 2/9 °C 5/10 °C 3/8 °C 4/11 °C 3/11 °C 4/13 °C 8/12 °C
1-2 van 2 skigebieden