Skiweer Eifel

Weersverwachting in de Eifel voor 7 Skigebieden - Weer in de bergen in de Eifel voor 7 dagen


Weer Eifel

Weer in de Eifel voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Eifel voor 7 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Eifel

1-7 van 7 skigebieden

Weer in skigebied Berg 697 m Dal 610 m
wo
buien
4/8 °C 5/8 °C
do
bewolkt
1/7 °C 2/7 °C
vr
buien
-1/10 °C 0/10 °C
za
regen
0/10 °C 1/10 °C
zo
buien
1/12 °C 2/12 °C
ma
onweer
5/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/12 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 697 m 4/8 °C 1/7 °C -1/10 °C 0/10 °C 1/12 °C 5/11 °C 5/12 °C
Dal 610 m 5/8 °C 2/7 °C 0/10 °C 1/10 °C 2/12 °C 6/11 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 510 m
wo
buien
5/9 °C 6/10 °C
do
onweer
2/8 °C 3/9 °C
vr
buien
1/10 °C 2/11 °C
za
regen
0/12 °C 1/13 °C
zo
regen
2/13 °C 3/14 °C
ma
buien
5/12 °C 6/13 °C
di
bewolkt
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
Berg 580 m 5/9 °C 2/8 °C 1/10 °C 0/12 °C 2/13 °C 5/12 °C 6/13 °C
Dal 510 m 6/10 °C 3/9 °C 2/11 °C 1/13 °C 3/14 °C 6/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 550 m Dal 465 m
wo
buien
7/9 °C 8/10 °C
do
onweer
4/8 °C 5/9 °C
vr
onweer
1/11 °C 2/12 °C
za
bewolkt
1/11 °C 2/12 °C
zo
buien
2/14 °C 3/15 °C
ma
onweer
6/13 °C 7/14 °C
di
bewolkt
7/12 °C 8/13 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 550 m 7/9 °C 4/8 °C 1/11 °C 1/11 °C 2/14 °C 6/13 °C 7/12 °C
Dal 465 m 8/10 °C 5/9 °C 2/12 °C 2/12 °C 3/15 °C 7/14 °C 8/13 °C

Weer in skigebied Berg 557 m Dal 482 m
wo
buien
6/10 °C 6/11 °C
do
onweer
4/8 °C 4/9 °C
vr
onweer
1/10 °C 1/11 °C
za
bewolkt
0/11 °C 0/12 °C
zo
buien
2/12 °C 2/13 °C
ma
onweer
8/12 °C 8/13 °C
di
bewolkt
7/12 °C 7/13 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
onweer
za
bewolkt
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 557 m 6/10 °C 4/8 °C 1/10 °C 0/11 °C 2/12 °C 8/12 °C 7/12 °C
Dal 482 m 6/11 °C 4/9 °C 1/11 °C 0/12 °C 2/13 °C 8/13 °C 7/13 °C

Weer in skigebied Berg 690 m Dal 610 m
wo
buien
4/8 °C 5/8 °C
do
bewolkt
1/7 °C 2/7 °C
vr
buien
-1/10 °C 0/10 °C
za
regen
0/10 °C 1/10 °C
zo
buien
1/12 °C 2/12 °C
ma
onweer
5/11 °C 6/11 °C
di
bewolkt
5/12 °C 6/12 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 690 m 4/8 °C 1/7 °C -1/10 °C 0/10 °C 1/12 °C 5/11 °C 5/12 °C
Dal 610 m 5/8 °C 2/7 °C 0/10 °C 1/10 °C 2/12 °C 6/11 °C 6/12 °C

Weer in skigebied Berg 620 m Dal 565 m
wo
buien
5/9 °C 6/10 °C
do
onweer
2/8 °C 3/9 °C
vr
buien
1/10 °C 2/11 °C
za
regen
0/12 °C 1/13 °C
zo
regen
2/13 °C 3/14 °C
ma
buien
5/12 °C 6/13 °C
di
bewolkt
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
onweer
vr
buien
za
regen
zo
regen
ma
buien
di
bewolkt
Berg 620 m 5/9 °C 2/8 °C 1/10 °C 0/12 °C 2/13 °C 5/12 °C 6/13 °C
Dal 565 m 6/10 °C 3/9 °C 2/11 °C 1/13 °C 3/14 °C 6/13 °C 7/14 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 570 m
wo
buien
4/10 °C 5/10 °C
do
bewolkt
1/8 °C 2/8 °C
vr
buien
2/11 °C 3/11 °C
za
regen
0/11 °C 1/11 °C
zo
buien
3/13 °C 4/13 °C
ma
onweer
5/13 °C 6/13 °C
di
bewolkt
5/13 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
wo
buien
do
bewolkt
vr
buien
za
regen
zo
buien
ma
onweer
di
bewolkt
Berg 600 m 4/10 °C 1/8 °C 2/11 °C 0/11 °C 3/13 °C 5/13 °C 5/13 °C
Dal 570 m 5/10 °C 2/8 °C 3/11 °C 1/11 °C 4/13 °C 6/13 °C 6/13 °C
1-7 van 7 skigebieden