Skiweer Vuurland (Tierra del Fuego)
Weersverwachting in de provincie Tierra del Fuego voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in de provincie Tierra del Fuego voor 7 dagen
Weer Vuurland (Tierra del Fuego)
Weer in de provincie Tierra del Fuego voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in de provincie Tierra del Fuego voor 2 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Vuurland (Tierra del Fuego)
- Vuurland (Tierra del Fuego) – Beperken tot
Departamento:
Vuurland (Tierra del Fuego) – Gaan naarBergketens:
Overige:
1-2 van 2 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 958 m | Dal 195 m |
|---|---|---|
wo | -5/-1 °C | 0/4 °C |
do | -6/-1 °C | -1/4 °C |
vr | -8/-4 °C | -3/1 °C |
za | -5/0 °C | 0/5 °C |
zo | -6/-2 °C | -1/3 °C |
ma | -6/-1 °C | -1/4 °C |
di | -5/-2 °C | 0/3 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 958 m | -5/-1 °C | -6/-1 °C | -8/-4 °C | -5/0 °C | -6/-2 °C | -6/-1 °C | -5/-2 °C |
| Dal 195 m | 0/4 °C | -1/4 °C | -3/1 °C | 0/5 °C | -1/3 °C | -1/4 °C | 0/3 °C |
| Weer in skigebied | Berg 520 m | Dal 330 m |
|---|---|---|
wo | -1/2 °C | 0/3 °C |
do | -2/2 °C | -1/3 °C |
vr | -4/-1 °C | -3/0 °C |
za | -1/3 °C | 0/4 °C |
zo | -2/1 °C | -1/2 °C |
ma | -2/2 °C | -1/3 °C |
di | -1/1 °C | 0/2 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 520 m | -1/2 °C | -2/2 °C | -4/-1 °C | -1/3 °C | -2/1 °C | -2/2 °C | -1/1 °C |
| Dal 330 m | 0/3 °C | -1/3 °C | -3/0 °C | 0/4 °C | -1/2 °C | -1/3 °C | 0/2 °C |
1-2 van 2 skigebieden

