Skiweer West-Macedonië

Weersverwachting in West-Macedonië voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in West-Macedonië voor 7 dagen


Weer West-Macedonië

Weer in West-Macedonië voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in West-Macedonië voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: West-Macedonië

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1970 m Dal 1455 m
vr
helder
0/7 °C 2/8 °C
za
regen
1/8 °C 3/9 °C
zo
zonnig
-2/8 °C 0/9 °C
ma
zonnig
3/9 °C 5/10 °C
di
helder
3/8 °C 5/9 °C
wo
zonnig
2/9 °C 4/10 °C
do
bewolkt
3/8 °C 5/9 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
zonnig
do
bewolkt
Berg 1970 m 0/7 °C 1/8 °C -2/8 °C 3/9 °C 3/8 °C 2/9 °C 3/8 °C
Dal 1455 m 2/8 °C 3/9 °C 0/9 °C 5/10 °C 5/9 °C 4/10 °C 5/9 °C

Weer in skigebied Berg 2110 m Dal 1642 m
vr
helder
0/6 °C 3/12 °C
za
regen
1/7 °C 5/10 °C
zo
zonnig
-2/7 °C 1/13 °C
ma
zonnig
3/8 °C 4/13 °C
di
helder
3/7 °C 5/14 °C
wo
zonnig
2/8 °C 4/13 °C
do
bewolkt
3/7 °C 6/13 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
zonnig
do
bewolkt
Berg 2110 m 0/6 °C 1/7 °C -2/7 °C 3/8 °C 3/7 °C 2/8 °C 3/7 °C
Dal 1642 m 3/12 °C 5/10 °C 1/13 °C 4/13 °C 5/14 °C 4/13 °C 6/13 °C

Weer in skigebied Berg 1875 m Dal 1610 m
vr
helder
3/12 °C 4/13 °C
za
buien
5/10 °C 6/11 °C
zo
zonnig
1/13 °C 2/14 °C
ma
zonnig
4/13 °C 5/14 °C
di
helder
5/14 °C 6/15 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 5/14 °C
do
bewolkt
6/13 °C 7/14 °C
Weer in
skigebied
vr
helder
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
bewolkt
Berg 1875 m 3/12 °C 5/10 °C 1/13 °C 4/13 °C 5/14 °C 4/13 °C 6/13 °C
Dal 1610 m 4/13 °C 6/11 °C 2/14 °C 5/14 °C 6/15 °C 5/14 °C 7/14 °C
1-3 van 3 skigebieden