Skiweer Wiener Neustadt Land
Weersverwachting in het district Wiener Neustadt Land voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in het district Wiener Neustadt Land voor 7 dagen
Weer Wiener Neustadt Land
Weer in het district Wiener Neustadt Land voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het district Wiener Neustadt Land voor 3 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Wiener Neustadt Land
- Wiener Neustadt Land – Gaan naar
Toeristische regio:
Bergketen:
1-3 van 3 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1324 m | Dal 710 m |
|---|---|---|
wo | 1/11 °C | 3/15 °C |
do | 1/2 °C | 6/12 °C |
vr | 5/5 °C | 7/8 °C |
za | 1/2 °C | 7/9 °C |
zo | 1/5 °C | 7/9 °C |
ma | 1/5 °C | 6/9 °C |
di | 3/13 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 1324 m | 1/11 °C | 1/2 °C | 5/5 °C | 1/2 °C | 1/5 °C | 1/5 °C | 3/13 °C |
| Dal 710 m | 3/15 °C | 6/12 °C | 7/8 °C | 7/9 °C | 7/9 °C | 6/9 °C | 5/17 °C |
| Weer in skigebied | Berg 927 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
wo | -1/11 °C | 0/12 °C |
do | 4/6 °C | 5/7 °C |
vr | 3/4 °C | 4/5 °C |
za | 3/4 °C | 4/5 °C |
zo | 5/5 °C | 6/6 °C |
ma | 4/6 °C | 5/7 °C |
di | 3/12 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 927 m | -1/11 °C | 4/6 °C | 3/4 °C | 3/4 °C | 5/5 °C | 4/6 °C | 3/12 °C |
| Dal 800 m | 0/12 °C | 5/7 °C | 4/5 °C | 4/5 °C | 6/6 °C | 5/7 °C | 4/13 °C |
| Weer in skigebied | Berg 363 m | Dal 347 m |
|---|---|---|
wo | 3/17 °C | 3/17 °C |
do | 7/13 °C | 7/13 °C |
vr | 8/12 °C | 8/12 °C |
za | 8/10 °C | 8/10 °C |
zo | 8/9 °C | 8/9 °C |
ma | 7/10 °C | 7/10 °C |
di | 7/18 °C | 7/18 °C |
| Weer in skigebied | wo | do | vr | za | zo | ma | di |
| Berg 363 m | 3/17 °C | 7/13 °C | 8/12 °C | 8/10 °C | 8/9 °C | 7/10 °C | 7/18 °C |
| Dal 347 m | 3/17 °C | 7/13 °C | 8/12 °C | 8/10 °C | 8/9 °C | 7/10 °C | 7/18 °C |
1-3 van 3 skigebieden





