Skiweer Neder-Oostenrijk

Weersverwachting in Neder-Oostenrijk voor 26 Skigebieden - Weer in de bergen in Neder-Oostenrijk voor 7 dagen


Weer Neder-Oostenrijk

Weer in Neder-Oostenrijk voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Neder-Oostenrijk voor 26 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Neder-Oostenrijk

1-26 van 26 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1432 m Dal 865 m
za
bewolkt
6/6 °C 7/9 °C
zo
zonnig
4/11 °C 5/14 °C
ma
bewolkt
5/12 °C 6/15 °C
di
buien
8/10 °C 9/13 °C
wo
bewolkt
8/13 °C 9/16 °C
do
bewolkt
8/14 °C 9/17 °C
vr
helder
10/17 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 1432 m 6/6 °C 4/11 °C 5/12 °C 8/10 °C 8/13 °C 8/14 °C 10/17 °C
Dal 865 m 7/9 °C 5/14 °C 6/15 °C 9/13 °C 9/16 °C 9/17 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 1350 m Dal 985 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 2/5 °C
zo
zonnig
0/12 °C 1/14 °C
ma
helder
-1/15 °C 0/17 °C
di
buien
3/12 °C 4/14 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 5/15 °C
do
buien
3/13 °C 4/15 °C
vr
buien
4/16 °C 5/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
Berg 1350 m 1/2 °C 0/12 °C -1/15 °C 3/12 °C 4/13 °C 3/13 °C 4/16 °C
Dal 985 m 2/5 °C 1/14 °C 0/17 °C 4/14 °C 5/15 °C 4/15 °C 5/18 °C

Weer in skigebied Berg 1626 m Dal 800 m
za
sneeuwval
1/1 °C 4/5 °C
zo
zonnig
0/10 °C 3/14 °C
ma
zonnig
0/14 °C 3/18 °C
di
buien
5/9 °C 8/13 °C
wo
buien
5/9 °C 8/13 °C
do
buien
4/10 °C 7/14 °C
vr
buien
6/14 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1626 m 1/1 °C 0/10 °C 0/14 °C 5/9 °C 5/9 °C 4/10 °C 6/14 °C
Dal 800 m 4/5 °C 3/14 °C 3/18 °C 8/13 °C 8/13 °C 7/14 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1808 m Dal 1380 m
za
sneeuwval
1/1 °C 1/1 °C
zo
zonnig
0/8 °C 0/10 °C
ma
zonnig
0/12 °C 0/14 °C
di
buien
5/7 °C 5/9 °C
wo
buien
5/7 °C 5/9 °C
do
buien
4/8 °C 4/10 °C
vr
buien
6/12 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1808 m 1/1 °C 0/8 °C 0/12 °C 5/7 °C 5/7 °C 4/8 °C 6/12 °C
Dal 1380 m 1/1 °C 0/10 °C 0/14 °C 5/9 °C 5/9 °C 4/10 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 1426 m Dal 810 m
za
sneeuwval
-3/0 °C 4/5 °C
zo
zonnig
-2/5 °C 3/14 °C
ma
zonnig
1/7 °C 3/18 °C
di
sneeuwbuien
1/6 °C 8/13 °C
wo
buien
3/7 °C 8/13 °C
do
buien
4/7 °C 7/14 °C
vr
buien
5/10 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
sneeuwbuien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1426 m -3/0 °C -2/5 °C 1/7 °C 1/6 °C 3/7 °C 4/7 °C 5/10 °C
Dal 810 m 4/5 °C 3/14 °C 3/18 °C 8/13 °C 8/13 °C 7/14 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1300 m Dal 896 m
za
sneeuwval
1/1 °C 4/5 °C
zo
zonnig
1/10 °C 3/14 °C
ma
zonnig
1/14 °C 3/18 °C
di
buien
6/9 °C 8/13 °C
wo
buien
6/9 °C 8/13 °C
do
buien
5/10 °C 7/14 °C
vr
buien
7/14 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1300 m 1/1 °C 1/10 °C 1/14 °C 6/9 °C 6/9 °C 5/10 °C 7/14 °C
Dal 896 m 4/5 °C 3/14 °C 3/18 °C 8/13 °C 8/13 °C 7/14 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1324 m Dal 710 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 6/7 °C
zo
helder
3/11 °C 5/15 °C
ma
helder
3/14 °C 5/18 °C
di
helder
7/12 °C 9/16 °C
wo
helder
9/12 °C 11/16 °C
do
bewolkt
7/13 °C 9/17 °C
vr
buien
8/15 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
Berg 1324 m 1/2 °C 3/11 °C 3/14 °C 7/12 °C 9/12 °C 7/13 °C 8/15 °C
Dal 710 m 6/7 °C 5/15 °C 5/18 °C 9/16 °C 11/16 °C 9/17 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 1210 m Dal 780 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 3/6 °C
zo
zonnig
0/12 °C 2/15 °C
ma
helder
-1/15 °C 1/18 °C
di
buien
3/12 °C 5/15 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 6/16 °C
do
buien
3/13 °C 5/16 °C
vr
buien
4/16 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
Berg 1210 m 1/2 °C 0/12 °C -1/15 °C 3/12 °C 4/13 °C 3/13 °C 4/16 °C
Dal 780 m 3/6 °C 2/15 °C 1/18 °C 5/15 °C 6/16 °C 5/16 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 1057 m Dal 700 m
za
ijzel
1/7 °C 4/8 °C
zo
zonnig
4/13 °C 5/14 °C
ma
zonnig
3/16 °C 4/17 °C
di
buien
7/14 °C 8/15 °C
wo
regen
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
6/14 °C 7/15 °C
vr
buien
9/15 °C 10/16 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
regen
do
buien
vr
buien
Berg 1057 m 1/7 °C 4/13 °C 3/16 °C 7/14 °C 7/14 °C 6/14 °C 9/15 °C
Dal 700 m 4/8 °C 5/14 °C 4/17 °C 8/15 °C 8/15 °C 7/15 °C 10/16 °C

Weer in skigebied Berg 1050 m Dal 890 m
za
ijzel
1/7 °C 3/8 °C
zo
helder
-1/12 °C 1/12 °C
ma
zonnig
1/15 °C 3/17 °C
di
buien
4/12 °C 6/13 °C
wo
buien
6/13 °C 7/13 °C
do
buien
5/13 °C 5/15 °C
vr
buien
4/15 °C 7/18 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
helder
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1050 m 1/7 °C -1/12 °C 1/15 °C 4/12 °C 6/13 °C 5/13 °C 4/15 °C
Dal 890 m 3/8 °C 1/12 °C 3/17 °C 6/13 °C 7/13 °C 5/15 °C 7/18 °C

Weer in skigebied Berg 1040 m Dal 880 m
za
ijzel
3/3 °C 4/5 °C
zo
zonnig
2/12 °C 3/14 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/18 °C
di
buien
7/11 °C 8/13 °C
wo
buien
7/11 °C 8/13 °C
do
buien
6/12 °C 7/14 °C
vr
buien
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
ijzel
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1040 m 3/3 °C 2/12 °C 2/16 °C 7/11 °C 7/11 °C 6/12 °C 8/16 °C
Dal 880 m 4/5 °C 3/14 °C 3/18 °C 8/13 °C 8/13 °C 7/14 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 1070 m Dal 760 m
za
regen
3/4 °C 4/6 °C
zo
zonnig
2/13 °C 3/15 °C
ma
zonnig
2/17 °C 3/19 °C
di
buien
7/12 °C 8/14 °C
wo
buien
7/12 °C 8/14 °C
do
buien
6/13 °C 7/15 °C
vr
buien
8/17 °C 9/19 °C
Weer in
skigebied
za
regen
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1070 m 3/4 °C 2/13 °C 2/17 °C 7/12 °C 7/12 °C 6/13 °C 8/17 °C
Dal 760 m 4/6 °C 3/15 °C 3/19 °C 8/14 °C 8/14 °C 7/15 °C 9/19 °C

Weer in skigebied Berg 1513 m Dal 1369 m
za
bewolkt
1/1 °C 6/8 °C
zo
zonnig
0/10 °C 4/13 °C
ma
bewolkt
-1/13 °C 5/14 °C
di
buien
3/10 °C 8/12 °C
wo
bewolkt
4/11 °C 8/15 °C
do
bewolkt
3/11 °C 8/16 °C
vr
helder
4/14 °C 10/19 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 1513 m 1/1 °C 0/10 °C -1/13 °C 3/10 °C 4/11 °C 3/11 °C 4/14 °C
Dal 1369 m 6/8 °C 4/13 °C 5/14 °C 8/12 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/19 °C

Weer in skigebied Berg 1138 m Dal 905 m
za
sneeuwval
1/3 °C 4/5 °C
zo
zonnig
2/12 °C 3/14 °C
ma
zonnig
2/16 °C 3/18 °C
di
buien
7/11 °C 8/13 °C
wo
buien
7/11 °C 8/13 °C
do
buien
6/12 °C 7/14 °C
vr
buien
8/16 °C 9/18 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwval
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 1138 m 1/3 °C 2/12 °C 2/16 °C 7/11 °C 7/11 °C 6/12 °C 8/16 °C
Dal 905 m 4/5 °C 3/14 °C 3/18 °C 8/13 °C 8/13 °C 7/14 °C 9/18 °C

Weer in skigebied Berg 927 m Dal 800 m
za
buien
4/4 °C 5/5 °C
zo
zonnig
2/11 °C 3/12 °C
ma
zonnig
2/14 °C 3/15 °C
di
helder
8/11 °C 9/12 °C
wo
buien
9/10 °C 10/11 °C
do
buien
7/11 °C 8/12 °C
vr
buien
9/13 °C 10/14 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 927 m 4/4 °C 2/11 °C 2/14 °C 8/11 °C 9/10 °C 7/11 °C 9/13 °C
Dal 800 m 5/5 °C 3/12 °C 3/15 °C 9/12 °C 10/11 °C 8/12 °C 10/14 °C

Weer in skigebied Berg 857 m Dal 734 m
za
buien
3/9 °C 4/10 °C
zo
helder
1/13 °C 2/14 °C
ma
zonnig
3/18 °C 4/19 °C
di
buien
6/14 °C 7/15 °C
wo
buien
7/14 °C 8/15 °C
do
buien
5/16 °C 6/17 °C
vr
buien
7/19 °C 8/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 857 m 3/9 °C 1/13 °C 3/18 °C 6/14 °C 7/14 °C 5/16 °C 7/19 °C
Dal 734 m 4/10 °C 2/14 °C 4/19 °C 7/15 °C 8/15 °C 6/17 °C 8/20 °C

Weer in skigebied Berg 1039 m Dal 840 m
za
bewolkt
6/8 °C 7/10 °C
zo
zonnig
4/13 °C 5/15 °C
ma
bewolkt
5/14 °C 6/16 °C
di
buien
8/12 °C 9/14 °C
wo
bewolkt
8/15 °C 9/17 °C
do
bewolkt
8/16 °C 9/18 °C
vr
helder
10/19 °C 11/21 °C
Weer in
skigebied
za
bewolkt
zo
zonnig
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
do
bewolkt
vr
helder
Berg 1039 m 6/8 °C 4/13 °C 5/14 °C 8/12 °C 8/15 °C 8/16 °C 10/19 °C
Dal 840 m 7/10 °C 5/15 °C 6/16 °C 9/14 °C 9/17 °C 9/18 °C 11/21 °C

Weer in skigebied Berg 475 m Dal 385 m
za
buien
8/9 °C 8/10 °C
zo
helder
8/17 °C 8/18 °C
ma
zonnig
5/18 °C 5/19 °C
di
helder
10/18 °C 10/19 °C
wo
buien
11/18 °C 11/19 °C
do
buien
10/19 °C 10/20 °C
vr
buien
11/21 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 475 m 8/9 °C 8/17 °C 5/18 °C 10/18 °C 11/18 °C 10/19 °C 11/21 °C
Dal 385 m 8/10 °C 8/18 °C 5/19 °C 10/19 °C 11/19 °C 10/20 °C 11/22 °C

Weer in skigebied Berg 1282 m Dal 1114 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/2 °C
zo
zonnig
0/12 °C 1/13 °C
ma
helder
-1/15 °C 0/16 °C
di
buien
3/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
4/13 °C 5/14 °C
do
buien
3/13 °C 4/14 °C
vr
buien
4/16 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
Berg 1282 m 1/2 °C 0/12 °C -1/15 °C 3/12 °C 4/13 °C 3/13 °C 4/16 °C
Dal 1114 m 1/2 °C 1/13 °C 0/16 °C 4/13 °C 5/14 °C 4/14 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 580 m Dal 510 m
za
buien
6/8 °C 7/8 °C
zo
helder
5/16 °C 6/16 °C
ma
helder
5/19 °C 6/19 °C
di
helder
9/17 °C 10/17 °C
wo
helder
11/17 °C 12/17 °C
do
bewolkt
9/18 °C 10/18 °C
vr
buien
10/20 °C 11/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
helder
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
Berg 580 m 6/8 °C 5/16 °C 5/19 °C 9/17 °C 11/17 °C 9/18 °C 10/20 °C
Dal 510 m 7/8 °C 6/16 °C 6/19 °C 10/17 °C 12/17 °C 10/18 °C 11/20 °C

Weer in skigebied Berg 956 m Dal 825 m
za
buien
5/7 °C 5/7 °C
zo
zonnig
3/14 °C 3/14 °C
ma
zonnig
3/17 °C 3/17 °C
di
buien
8/15 °C 8/15 °C
wo
buien
9/15 °C 9/15 °C
do
buien
8/16 °C 8/16 °C
vr
buien
8/18 °C 8/18 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 956 m 5/7 °C 3/14 °C 3/17 °C 8/15 °C 9/15 °C 8/16 °C 8/18 °C
Dal 825 m 5/7 °C 3/14 °C 3/17 °C 8/15 °C 9/15 °C 8/16 °C 8/18 °C

Weer in skigebied Berg 740 m Dal 650 m
za
buien
4/9 °C 4/10 °C
zo
helder
2/15 °C 2/16 °C
ma
helder
3/17 °C 3/18 °C
di
buien
6/15 °C 6/16 °C
wo
buien
7/16 °C 7/17 °C
do
buien
6/16 °C 6/17 °C
vr
buien
7/19 °C 7/20 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 740 m 4/9 °C 2/15 °C 3/17 °C 6/15 °C 7/16 °C 6/16 °C 7/19 °C
Dal 650 m 4/10 °C 2/16 °C 3/18 °C 6/16 °C 7/17 °C 6/17 °C 7/20 °C

Weer in skigebied Berg 600 m Dal 510 m
za
buien
5/10 °C 5/11 °C
zo
helder
3/16 °C 3/17 °C
ma
helder
4/18 °C 4/19 °C
di
buien
7/16 °C 7/17 °C
wo
buien
8/17 °C 8/18 °C
do
buien
7/17 °C 7/18 °C
vr
buien
8/20 °C 8/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
helder
di
buien
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 600 m 5/10 °C 3/16 °C 4/18 °C 7/16 °C 8/17 °C 7/17 °C 8/20 °C
Dal 510 m 5/11 °C 3/17 °C 4/19 °C 7/17 °C 8/18 °C 7/18 °C 8/21 °C

Weer in skigebied Berg 363 m Dal 347 m
za
buien
8/9 °C 8/9 °C
zo
zonnig
8/17 °C 8/17 °C
ma
zonnig
6/18 °C 6/18 °C
di
helder
10/18 °C 10/18 °C
wo
bewolkt
11/18 °C 11/18 °C
do
helder
11/19 °C 11/19 °C
vr
buien
12/21 °C 12/21 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
zonnig
ma
zonnig
di
helder
wo
bewolkt
do
helder
vr
buien
Berg 363 m 8/9 °C 8/17 °C 6/18 °C 10/18 °C 11/18 °C 11/19 °C 12/21 °C
Dal 347 m 8/9 °C 8/17 °C 6/18 °C 10/18 °C 11/18 °C 11/19 °C 12/21 °C

Weer in skigebied Berg 1070 m Dal 1010 m
za
sneeuwbuien
1/2 °C 1/4 °C
zo
zonnig
1/13 °C 1/13 °C
ma
helder
0/16 °C 0/16 °C
di
buien
4/13 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
5/14 °C 5/14 °C
do
buien
4/14 °C 4/14 °C
vr
buien
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
za
sneeuwbuien
zo
zonnig
ma
helder
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
Berg 1070 m 1/2 °C 1/13 °C 0/16 °C 4/13 °C 5/14 °C 4/14 °C 5/17 °C
Dal 1010 m 1/4 °C 1/13 °C 0/16 °C 4/13 °C 5/14 °C 4/14 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 403 m Dal 362 m
za
buien
8/10 °C 8/10 °C
zo
helder
8/18 °C 8/18 °C
ma
zonnig
5/19 °C 5/19 °C
di
helder
10/19 °C 10/19 °C
wo
buien
11/19 °C 11/19 °C
do
buien
10/20 °C 10/20 °C
vr
buien
11/22 °C 11/22 °C
Weer in
skigebied
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
di
helder
wo
buien
do
buien
vr
buien
Berg 403 m 8/10 °C 8/18 °C 5/19 °C 10/19 °C 11/19 °C 10/20 °C 11/22 °C
Dal 362 m 8/10 °C 8/18 °C 5/19 °C 10/19 °C 11/19 °C 10/20 °C 11/22 °C
1-26 van 26 skigebieden