Skiweer Yukon

Weersverwachting in Yukon voor 3 Skigebieden - Weer in de bergen in Yukon voor 7 dagen


Weer Yukon

Weer in Yukon voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Yukon voor 3 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Yukon

1-3 van 3 skigebieden

Weer in skigebied Berg 1180 m Dal 862 m
do
sneeuwval
1/2 °C 2/4 °C
vr
bewolkt
1/5 °C 1/6 °C
za
bewolkt
0/5 °C 0/6 °C
zo
bewolkt
0/5 °C 0/6 °C
ma
sneeuwval
1/2 °C 2/3 °C
di
sneeuwval
1/2 °C 2/6 °C
wo
sneeuwval
1/2 °C 1/3 °C
Weer in
skigebied
do
sneeuwval
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
bewolkt
ma
sneeuwval
di
sneeuwval
wo
sneeuwval
Berg 1180 m 1/2 °C 1/5 °C 0/5 °C 0/5 °C 1/2 °C 1/2 °C 1/2 °C
Dal 862 m 2/4 °C 1/6 °C 0/6 °C 0/6 °C 2/3 °C 2/6 °C 1/3 °C

Weer in skigebied Berg 920 m Dal 700 m
do
buien
2/11 °C 3/13 °C
vr
bewolkt
3/8 °C 4/10 °C
za
helder
0/11 °C 1/13 °C
zo
helder
1/13 °C 2/15 °C
ma
bewolkt
3/14 °C 4/16 °C
di
bewolkt
6/13 °C 7/15 °C
wo
bewolkt
5/12 °C 6/14 °C
Weer in
skigebied
do
buien
vr
bewolkt
za
helder
zo
helder
ma
bewolkt
di
bewolkt
wo
bewolkt
Berg 920 m 2/11 °C 3/8 °C 0/11 °C 1/13 °C 3/14 °C 6/13 °C 5/12 °C
Dal 700 m 3/13 °C 4/10 °C 1/13 °C 2/15 °C 4/16 °C 7/15 °C 6/14 °C

Weer in skigebied Berg 532 m Dal 440 m
do
bewolkt
2/9 °C 3/10 °C
vr
bewolkt
2/10 °C 3/11 °C
za
bewolkt
1/12 °C 2/13 °C
zo
helder
1/12 °C 2/13 °C
ma
bewolkt
2/12 °C 3/13 °C
di
buien
3/12 °C 4/13 °C
wo
bewolkt
4/9 °C 5/10 °C
Weer in
skigebied
do
bewolkt
vr
bewolkt
za
bewolkt
zo
helder
ma
bewolkt
di
buien
wo
bewolkt
Berg 532 m 2/9 °C 2/10 °C 1/12 °C 1/12 °C 2/12 °C 3/12 °C 4/9 °C
Dal 440 m 3/10 °C 3/11 °C 2/13 °C 2/13 °C 3/13 °C 4/13 °C 5/10 °C
1-3 van 3 skigebieden