Skiweer Zakopane
Weersverwachting in Zakopane voor 10 Skigebieden - Weer in de bergen in Zakopane voor 7 dagen
Weer Zakopane
Weer in Zakopane voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in Zakopane voor 10 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| di | 12.05. | ![]() |
| wo | 13.05. | ![]() |
| do | 14.05. | ![]() |
| vr | 15.05. | ![]() |
| za | 16.05. | ![]() |
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di 12.05. | wo 13.05. | do 14.05. | vr 15.05. | za 16.05. | zo 17.05. | ma 18.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Zakopane
- Zakopane – Gaan naar
Bergketen:
1-10 van 10 skigebieden
| Weer in skigebied | Berg 1120 m | Dal 859 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/9 °C |
wo | -3/7 °C | -2/9 °C |
do | -1/12 °C | 0/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/13 °C |
za | 3/9 °C | 4/11 °C |
zo | -1/2 °C | 0/5 °C |
ma | 0/6 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1120 m | 0/2 °C | -3/7 °C | -1/12 °C | 2/11 °C | 3/9 °C | -1/2 °C | 0/6 °C |
| Dal 859 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1987 m | Dal 1014 m |
|---|---|---|
di | -6/2 °C | 2/9 °C |
wo | -6/-1 °C | -1/9 °C |
do | -3/2 °C | 1/14 °C |
vr | -1/2 °C | 4/13 °C |
za | -1/2 °C | 5/11 °C |
zo | -3/2 °C | 1/5 °C |
ma | -4/-1 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1987 m | -6/2 °C | -6/-1 °C | -3/2 °C | -1/2 °C | -1/2 °C | -3/2 °C | -4/-1 °C |
| Dal 1014 m | 2/9 °C | -1/9 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 970 m | Dal 772 m |
|---|---|---|
di | 1/8 °C | 2/10 °C |
wo | -2/8 °C | -1/10 °C |
do | 0/13 °C | 1/15 °C |
vr | 3/12 °C | 4/14 °C |
za | 4/10 °C | 5/12 °C |
zo | 0/2 °C | 1/6 °C |
ma | 1/7 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 970 m | 1/8 °C | -2/8 °C | 0/13 °C | 3/12 °C | 4/10 °C | 0/2 °C | 1/7 °C |
| Dal 772 m | 2/10 °C | -1/10 °C | 1/15 °C | 4/14 °C | 5/12 °C | 1/6 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 955 m | Dal 917 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 1/9 °C |
wo | -3/7 °C | -2/9 °C |
do | -1/12 °C | 0/14 °C |
vr | 2/11 °C | 3/13 °C |
za | 3/9 °C | 4/11 °C |
zo | -1/2 °C | 0/5 °C |
ma | 0/6 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 955 m | 0/2 °C | -3/7 °C | -1/12 °C | 2/11 °C | 3/9 °C | -1/2 °C | 0/6 °C |
| Dal 917 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1123 m | Dal 1040 m |
|---|---|---|
di | 0/2 °C | 2/10 °C |
wo | -3/7 °C | -1/10 °C |
do | -1/12 °C | 1/15 °C |
vr | 2/11 °C | 4/14 °C |
za | 3/9 °C | 5/12 °C |
zo | -1/2 °C | 1/6 °C |
ma | 0/6 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 1123 m | 0/2 °C | -3/7 °C | -1/12 °C | 2/11 °C | 3/9 °C | -1/2 °C | 0/6 °C |
| Dal 1040 m | 2/10 °C | -1/10 °C | 1/15 °C | 4/14 °C | 5/12 °C | 1/6 °C | 2/9 °C |
| Weer in skigebied | Berg 899 m | Dal 854 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 2/9 °C |
wo | -2/9 °C | -1/9 °C |
do | 0/14 °C | 1/14 °C |
vr | 3/13 °C | 4/13 °C |
za | 4/11 °C | 5/11 °C |
zo | 0/5 °C | 1/5 °C |
ma | 1/8 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 899 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Dal 854 m | 2/9 °C | -1/9 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 847 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 2/9 °C |
wo | -2/9 °C | -1/9 °C |
do | 0/14 °C | 1/14 °C |
vr | 3/13 °C | 4/13 °C |
za | 4/11 °C | 5/11 °C |
zo | 0/5 °C | 1/5 °C |
ma | 1/8 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 890 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Dal 847 m | 2/9 °C | -1/9 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 898 m | Dal 867 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | -2/9 °C | -2/9 °C |
do | 0/14 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/13 °C |
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 0/5 °C | 0/5 °C |
ma | 1/8 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 898 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Dal 867 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 905 m | Dal 890 m |
|---|---|---|
di | 1/9 °C | 1/9 °C |
wo | -2/9 °C | -2/9 °C |
do | 0/14 °C | 0/14 °C |
vr | 3/13 °C | 3/13 °C |
za | 4/11 °C | 4/11 °C |
zo | 0/5 °C | 0/5 °C |
ma | 1/8 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 905 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Dal 890 m | 1/9 °C | -2/9 °C | 0/14 °C | 3/13 °C | 4/11 °C | 0/5 °C | 1/8 °C |
| Weer in skigebied | Berg 848 m | Dal 834 m |
|---|---|---|
di | 2/9 °C | 2/9 °C |
wo | -1/9 °C | -1/9 °C |
do | 1/14 °C | 1/14 °C |
vr | 4/13 °C | 4/13 °C |
za | 5/11 °C | 5/11 °C |
zo | 1/5 °C | 1/5 °C |
ma | 2/8 °C | 2/8 °C |
| Weer in skigebied | di | wo | do | vr | za | zo | ma |
| Berg 848 m | 2/9 °C | -1/9 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
| Dal 834 m | 2/9 °C | -1/9 °C | 1/14 °C | 4/13 °C | 5/11 °C | 1/5 °C | 2/8 °C |
1-10 van 10 skigebieden



