Skiweer Zell-Gerlos

Weersverwachting in Zell-Gerlos voor 2 Skigebieden - Weer in de bergen in Zell-Gerlos voor 7 dagen


Weer Zell-Gerlos

Weer in Zell-Gerlos voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in Zell-Gerlos voor 2 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
zo 17.05.
ma 18.05.
di 19.05.
wo 20.05.
do 21.05.
vr 22.05.
za 23.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
di
19.05.
wo
20.05.
do
21.05.
vr
22.05.
za
23.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zell-Gerlos

1-2 van 2 skigebieden

Weer in skigebied Berg 2500 m Dal 580 m
zo
zonnig
-9/1 °C 0/16 °C
ma
sneeuwbuien
-5/2 °C 3/19 °C
di
bewolkt
-2/3 °C 7/16 °C
wo
sneeuwbuien
0/2 °C 10/18 °C
do
helder
1/9 °C 9/21 °C
vr
zonnig
3/12 °C 10/25 °C
za
zonnig
4/14 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
sneeuwbuien
di
bewolkt
wo
sneeuwbuien
do
helder
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 2500 m -9/1 °C -5/2 °C -2/3 °C 0/2 °C 1/9 °C 3/12 °C 4/14 °C
Dal 580 m 0/16 °C 3/19 °C 7/16 °C 10/18 °C 9/21 °C 10/25 °C 11/27 °C

Weer in skigebied Berg 1836 m Dal 929 m
zo
zonnig
-6/5 °C 0/16 °C
ma
buien
-2/8 °C 3/19 °C
di
bewolkt
1/7 °C 7/16 °C
wo
buien
3/9 °C 10/18 °C
do
zonnig
4/13 °C 9/21 °C
vr
zonnig
6/16 °C 10/25 °C
za
zonnig
7/18 °C 11/27 °C
Weer in
skigebied
zo
zonnig
ma
buien
di
bewolkt
wo
buien
do
zonnig
vr
zonnig
za
zonnig
Berg 1836 m -6/5 °C -2/8 °C 1/7 °C 3/9 °C 4/13 °C 6/16 °C 7/18 °C
Dal 929 m 0/16 °C 3/19 °C 7/16 °C 10/18 °C 9/21 °C 10/25 °C 11/27 °C
1-2 van 2 skigebieden