Skiweer Zuid-Moravische regio

Weersverwachting in de Zuid-Moravische regio voor 8 Skigebieden - Weer in de bergen in de Zuid-Moravische regio voor 7 dagen


Weer Zuid-Moravische regio

Weer in de Zuid-Moravische regio voor skiërs

Gemiddelde waarden! Actueel weer in de Zuid-Moravische regio voor 8 skigebieden hier

7-daagse
weersverwachting skiën
di 12.05.
wo 13.05.
do 14.05.
vr 15.05.
za 16.05.
zo 17.05.
ma 18.05.
di
12.05.
wo
13.05.
do
14.05.
vr
15.05.
za
16.05.
zo
17.05.
ma
18.05.
7-daagse
weersverwachting skiën

Skiweer/weer in de bergen: Zuid-Moravische regio

1-8 van 8 skigebieden

Weer in skigebied Berg 240 m Dal 180 m
di
bewolkt
6/12 °C 6/12 °C
wo
bewolkt
2/15 °C 2/15 °C
do
buien
7/15 °C 7/15 °C
vr
buien
7/13 °C 7/13 °C
za
bewolkt
7/14 °C 7/14 °C
zo
helder
5/16 °C 5/16 °C
ma
helder
5/17 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
Berg 240 m 6/12 °C 2/15 °C 7/15 °C 7/13 °C 7/14 °C 5/16 °C 5/17 °C
Dal 180 m 6/12 °C 2/15 °C 7/15 °C 7/13 °C 7/14 °C 5/16 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 663 m Dal 560 m
di
buien
3/10 °C 3/11 °C
wo
bewolkt
1/11 °C 1/12 °C
do
buien
4/11 °C 4/12 °C
vr
bewolkt
6/12 °C 6/13 °C
za
buien
5/11 °C 5/12 °C
zo
helder
3/13 °C 3/14 °C
ma
helder
4/15 °C 4/16 °C
Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 663 m 3/10 °C 1/11 °C 4/11 °C 6/12 °C 5/11 °C 3/13 °C 4/15 °C
Dal 560 m 3/11 °C 1/12 °C 4/12 °C 6/13 °C 5/12 °C 3/14 °C 4/16 °C

Weer in skigebied Berg 396 m Dal 299 m
di
bewolkt
5/11 °C 6/11 °C
wo
bewolkt
1/14 °C 2/14 °C
do
buien
6/14 °C 7/14 °C
vr
buien
6/12 °C 7/12 °C
za
bewolkt
6/13 °C 7/13 °C
zo
helder
4/15 °C 5/15 °C
ma
helder
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
Berg 396 m 5/11 °C 1/14 °C 6/14 °C 6/12 °C 6/13 °C 4/15 °C 4/16 °C
Dal 299 m 6/11 °C 2/14 °C 7/14 °C 7/12 °C 7/13 °C 5/15 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 503 m Dal 458 m
di
bewolkt
5/10 °C 5/10 °C
wo
bewolkt
1/13 °C 1/13 °C
do
buien
6/13 °C 6/13 °C
vr
buien
6/11 °C 6/11 °C
za
bewolkt
6/12 °C 6/12 °C
zo
helder
4/14 °C 4/14 °C
ma
helder
4/15 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
Berg 503 m 5/10 °C 1/13 °C 6/13 °C 6/11 °C 6/12 °C 4/14 °C 4/15 °C
Dal 458 m 5/10 °C 1/13 °C 6/13 °C 6/11 °C 6/12 °C 4/14 °C 4/15 °C

Weer in skigebied Berg 629 m Dal 529 m
di
buien
3/11 °C 4/11 °C
wo
bewolkt
1/12 °C 2/12 °C
do
buien
4/12 °C 5/12 °C
vr
bewolkt
6/13 °C 7/13 °C
za
buien
5/12 °C 6/12 °C
zo
helder
3/14 °C 4/14 °C
ma
helder
4/16 °C 5/16 °C
Weer in
skigebied
di
buien
wo
bewolkt
do
buien
vr
bewolkt
za
buien
zo
helder
ma
helder
Berg 629 m 3/11 °C 1/12 °C 4/12 °C 6/13 °C 5/12 °C 3/14 °C 4/16 °C
Dal 529 m 4/11 °C 2/12 °C 5/12 °C 7/13 °C 6/12 °C 4/14 °C 5/16 °C

Weer in skigebied Berg 689 m Dal 604 m
di
regen
3/10 °C 4/11 °C
wo
helder
0/11 °C 1/12 °C
do
bewolkt
2/15 °C 3/16 °C
vr
buien
6/11 °C 7/12 °C
za
buien
5/12 °C 6/13 °C
zo
helder
4/14 °C 5/15 °C
ma
zonnig
4/16 °C 5/17 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
Berg 689 m 3/10 °C 0/11 °C 2/15 °C 6/11 °C 5/12 °C 4/14 °C 4/16 °C
Dal 604 m 4/11 °C 1/12 °C 3/16 °C 7/12 °C 6/13 °C 5/15 °C 5/17 °C

Weer in skigebied Berg 450 m Dal 350 m
di
regen
4/12 °C 5/13 °C
wo
helder
1/13 °C 2/14 °C
do
bewolkt
3/17 °C 4/18 °C
vr
buien
7/13 °C 8/14 °C
za
buien
6/14 °C 7/15 °C
zo
helder
5/16 °C 6/17 °C
ma
zonnig
5/18 °C 6/19 °C
Weer in
skigebied
di
regen
wo
helder
do
bewolkt
vr
buien
za
buien
zo
helder
ma
zonnig
Berg 450 m 4/12 °C 1/13 °C 3/17 °C 7/13 °C 6/14 °C 5/16 °C 5/18 °C
Dal 350 m 5/13 °C 2/14 °C 4/18 °C 8/14 °C 7/15 °C 6/17 °C 6/19 °C

Weer in skigebied Berg 560 m Dal 480 m
di
bewolkt
4/10 °C 5/10 °C
wo
bewolkt
0/13 °C 1/13 °C
do
buien
5/13 °C 6/13 °C
vr
buien
5/11 °C 6/11 °C
za
bewolkt
5/12 °C 6/12 °C
zo
helder
3/14 °C 4/14 °C
ma
helder
3/15 °C 4/15 °C
Weer in
skigebied
di
bewolkt
wo
bewolkt
do
buien
vr
buien
za
bewolkt
zo
helder
ma
helder
Berg 560 m 4/10 °C 0/13 °C 5/13 °C 5/11 °C 5/12 °C 3/14 °C 3/15 °C
Dal 480 m 5/10 °C 1/13 °C 6/13 °C 6/11 °C 6/12 °C 4/14 °C 4/15 °C
1-8 van 8 skigebieden