Weersverwachting (skiweer/weer in de bergen)
| ma 11 mei Details » | di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » |
|---|
maandag, 11. mei 2026
dinsdag, 12. mei 2026
woensdag, 13. mei 2026
donderdag, 14. mei 2026
vrijdag, 15. mei 2026
zaterdag, 16. mei 2026
zondag, 17. mei 2026
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | Berg 777m Temperatuur | Dal 677 Temperatuur |
|---|---|---|
| 2 uur | 9°C | 10°C |
| 5 uur | 9°C | 10°C |
| 8 uur | 10°C | 11°C |
| 11 uur | 12°C | 13°C |
| 14 uur | 12°C | 13°C |
| 17 uur | 11°C | 12°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 3°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |
| 2 uur | 3°C | 4°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 2°C | 3°C |
| 11 uur | 2°C | 3°C |
| 14 uur | 1°C | 2°C |
| 17 uur | 1°C | 2°C |
| 20 uur | 2°C | 3°C |
| 23 uur | 1°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |
| 2 uur | 1°C | 2°C |
| 5 uur | 1°C | 2°C |
| 8 uur | 2°C | 3°C |
| 11 uur | 4°C | 5°C |
| 14 uur | 9°C | 10°C |
| 17 uur | 10°C | 11°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 4°C | 5°C |
| 8 uur | 5°C | 6°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 9°C | 10°C |
| 20 uur | 7°C | 8°C |
| 23 uur | 4°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 10 uur | |
| 2 uur | 2°C | 3°C |
| 5 uur | 2°C | 3°C |
| 8 uur | 7°C | 8°C |
| 11 uur | 8°C | 9°C |
| 14 uur | 10°C | 11°C |
| 17 uur | 7°C | 8°C |
| 20 uur | 5°C | 6°C |
| 23 uur | 5°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |
| 2 uur | 4°C | 5°C |
| 5 uur | 5°C | 6°C |
| 8 uur | 4°C | 5°C |
| 11 uur | 3°C | 4°C |
| 14 uur | 4°C | 5°C |
| 17 uur | 5°C | 6°C |
| 20 uur | 6°C | 7°C |
| 23 uur | 6°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |
| 2 uur | 6°C | 7°C |
| 5 uur | 5°C | 6°C |
| 8 uur | 6°C | 7°C |
| 11 uur | 12°C | 13°C |
| 14 uur | 14°C | 15°C |
| 17 uur | 12°C | 13°C |
| 20 uur | 9°C | 10°C |
| 23 uur | 8°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |
Weer Weer Weer Weer Weer Weer Weer | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 9°C | 9°C | 10°C | 12°C | 12°C | 11°C | 6°C | 3°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 10°C | 10°C | 11°C | 13°C | 13°C | 12°C | 7°C | 4°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 1°C | 2°C | 2°C | 1°C | 1°C | 2°C | 1°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 2°C | 3°C | 3°C | 2°C | 2°C | 3°C | 2°C |
| Aantal zonuren | 4 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 1°C | 1°C | 2°C | 4°C | 9°C | 10°C | 6°C | 4°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 3°C | 5°C | 10°C | 11°C | 7°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 7 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 4°C | 5°C | 8°C | 10°C | 9°C | 7°C | 4°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 5°C | 6°C | 9°C | 11°C | 10°C | 8°C | 5°C |
| Aantal zonuren | 10 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 2°C | 2°C | 7°C | 8°C | 10°C | 7°C | 5°C | 5°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 3°C | 3°C | 8°C | 9°C | 11°C | 8°C | 6°C | 6°C |
| Aantal zonuren | 8 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 4°C | 5°C | 4°C | 3°C | 4°C | 5°C | 6°C | 6°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 5°C | 6°C | 5°C | 4°C | 5°C | 6°C | 7°C | 7°C |
| Aantal zonuren | 6 uur | |||||||
| Berg 777m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 6°C | 5°C | 6°C | 12°C | 14°C | 12°C | 9°C | 8°C |
| Dal 677m | | | | | | | | |
| Temperatuur | 7°C | 6°C | 7°C | 13°C | 15°C | 13°C | 10°C | 9°C |
| Aantal zonuren | 10,5 uur | |||||||
| Neerslag | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 15 % | 20 % | 70 % | 70 % | 85 % | 85 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | 1 l /m² | 2 l /m² | <1 l /m² |
| Sneeuw- grens | 2431 m | 2267 m | 2164 m | 2279 m | 2131 m | 1887 m | 1810 m | 990 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 81 % | 89 % | 88 % | 74 % | 79 % | 88 % | 98 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1005 | 1004 | 1002 | 1001 | 1000 | 999 | 1002 | 1004 |
| Neer- slagkans | 20 % | 15 % | 10 % | 85 % | 85 % | 85 % | 85 % | 10 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | <1 l /m² | - |
| Sneeuw- grens | 866 m | 613 m | 609 m | 610 m | 559 m | 658 m | 771 m | 909 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | <1 cm <1 cm | <1 cm <1 cm | <1 cm <1 cm | <1 cm - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 98 % | 95 % | 83 % | 79 % | 96 % | 97 % | 97 % | 94 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1008 | 1009 | 1011 | 1012 | 1012 | 1013 | 1013 |
| Neer- slagkans | 15 % | 20 % | 20 % | 20 % | 15 % | 70 % | 15 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | <1 l /m² | - | - |
| Sneeuw- grens | 790 m | 733 m | 759 m | 930 m | 1327 m | 1373 m | 1450 m | 1422 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 98 % | 96 % | 93 % | 60 % | 62 % | 73 % | 84 % |
| Luchtdruk in hPa | 1012 | 1010 | 1010 | 1010 | 1007 | 1005 | 1006 | 1005 |
| Neer- slagkans | 70 % | 20 % | 10 % | 10 % | 20 % | 10 % | 20 % | 15 % |
| Neer- slaghoeveelheid | <1 l /m² | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1307 m | 1185 m | 983 m | 1138 m | 1422 m | 1395 m | 1403 m | 1359 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 93 % | 94 % | 88 % | 64 % | 43 % | 56 % | 69 % | 83 % |
| Luchtdruk in hPa | 1005 | 1004 | 1005 | 1005 | 1003 | 1003 | 1004 | 1006 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 10 % | 20 % | 70 % | 70 % | 70 % | 70 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | <1 l /m² | <1 l /m² | 2 l /m² | 5 l /m² |
| Sneeuw- grens | 1294 m | 1283 m | 1273 m | 1257 m | 1315 m | 1242 m | 1145 m | 1084 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 92 % | 93 % | 71 % | 71 % | 62 % | 89 % | 98 % | 98 % |
| Luchtdruk in hPa | 1006 | 1006 | 1006 | 1006 | 1006 | 1007 | 1008 | 1009 |
| Neer- slagkans | 70 % | 70 % | 70 % | 85 % | 20 % | 20 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | 5 l /m² | 3 l /m² | 5 l /m² | <1 l /m² | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1058 m | 1102 m | 903 m | 1396 m | 1772 m | 1852 m | 1896 m | 1869 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 98 % | 98 % | 98 % | 97 % | 98 % | 98 % | 99 % |
| Luchtdruk in hPa | 1010 | 1011 | 1013 | 1016 | 1017 | 1018 | 1019 | 1021 |
| Neer- slagkans | 20 % | 20 % | 15 % | 5 % | 10 % | 10 % | 20 % | 20 % |
| Neer- slaghoeveelheid | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Sneeuw- grens | 1873 m | 1857 m | 1912 m | 1892 m | 1773 m | 1752 m | 1854 m | 1870 m |
| Verse sneeuw Berg 777m Dal 677m | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - | - - |
| Lucht- vochtigheid | 99 % | 96 % | 86 % | 61 % | 54 % | 61 % | 84 % | 82 % |
| Luchtdruk in hPa | 1021 | 1021 | 1022 | 1020 | 1019 | 1019 | 1019 | 1018 |
| Wind | 2 uur | 5 uur | 8 uur | 11 uur | 14 uur | 17 uur | 20 uur | 23 uur |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | ZO 7 11 | Z 7 14 | ZW 11 22 | WZW 22 29 | WZW 18 32 | W 18 40 | NW 11 14 | WNW 11 14 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | ZO 7 11 | Z 7 14 | ZW 11 22 | WZW 22 29 | WZW 18 32 | W 18 40 | NW 11 14 | WNW 11 14 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 18 25 | WNW 18 25 | W 18 29 | W 22 36 | W 22 43 | W 25 40 | WNW 22 32 | W 18 32 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | WNW 18 25 | WNW 18 25 | W 18 29 | W 22 36 | W 22 43 | W 25 40 | WNW 22 32 | W 18 32 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 25 | W 14 25 | WZW 14 25 | WZW 14 25 | WZW 18 25 | ZW 18 29 | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | W 14 25 | W 14 25 | WZW 14 25 | WZW 14 25 | WZW 18 25 | ZW 18 29 | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 14 29 | ZW 18 29 | ZW 18 32 | WZW 18 29 | ZW 18 25 | ZW 14 18 | ZW 7 14 | ZW 4 4 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | ZZW 14 29 | ZW 18 29 | ZW 18 32 | WZW 18 29 | ZW 18 25 | ZW 14 18 | ZW 7 14 | ZW 4 4 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 4 4 | WZW 0 0 | N 7 7 | N 11 14 | NNO 14 18 | NNO 14 25 | NNO 11 29 | NNO 14 25 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | ZW 4 4 | WZW 0 0 | N 7 7 | N 11 14 | NNO 14 18 | NNO 14 25 | NNO 11 29 | NNO 14 25 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | N 11 22 | NNW 14 25 | NNW 18 29 | NNW 18 29 | NW 14 25 | NW 11 25 | NNW 7 22 | NNW 7 22 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | N 11 22 | NNW 14 25 | NNW 18 29 | NNW 18 29 | NW 14 25 | NW 11 25 | NNW 7 22 | NNW 7 22 |
| Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 7 18 | N 11 18 | N 7 14 | NNO 14 18 | NNO 14 22 | NNO 14 22 | ONO 7 22 | NO 4 7 |
| Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u | NNW 7 18 | N 11 18 | N 7 14 | NNO 14 18 | NNO 14 22 | NNO 14 22 | ONO 7 22 | NO 4 7 |
| Wind | Berg 777m Ø in km/u Max. in km/u | Dal 677m Ø in km/u Max. in km/u |
|---|---|---|
| 2 uur | ZO 7 11 | ZO 7 11 |
| 5 uur | Z 7 14 | Z 7 14 |
| 8 uur | ZW 11 22 | ZW 11 22 |
| 11 uur | WZW 22 29 | WZW 22 29 |
| 14 uur | WZW 18 32 | WZW 18 32 |
| 17 uur | W 18 40 | W 18 40 |
| 20 uur | NW 11 14 | NW 11 14 |
| 23 uur | WNW 11 14 | WNW 11 14 |
| 2 uur | WNW 18 25 | WNW 18 25 |
| 5 uur | WNW 18 25 | WNW 18 25 |
| 8 uur | W 18 29 | W 18 29 |
| 11 uur | W 22 36 | W 22 36 |
| 14 uur | W 22 43 | W 22 43 |
| 17 uur | W 25 40 | W 25 40 |
| 20 uur | WNW 22 32 | WNW 22 32 |
| 23 uur | W 18 32 | W 18 32 |
| 2 uur | W 14 25 | W 14 25 |
| 5 uur | W 14 25 | W 14 25 |
| 8 uur | WZW 14 25 | WZW 14 25 |
| 11 uur | WZW 14 25 | WZW 14 25 |
| 14 uur | WZW 18 25 | WZW 18 25 |
| 17 uur | ZW 18 29 | ZW 18 29 |
| 20 uur | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| 23 uur | ZW 14 25 | ZW 14 25 |
| 2 uur | ZZW 14 29 | ZZW 14 29 |
| 5 uur | ZW 18 29 | ZW 18 29 |
| 8 uur | ZW 18 32 | ZW 18 32 |
| 11 uur | WZW 18 29 | WZW 18 29 |
| 14 uur | ZW 18 25 | ZW 18 25 |
| 17 uur | ZW 14 18 | ZW 14 18 |
| 20 uur | ZW 7 14 | ZW 7 14 |
| 23 uur | ZW 4 4 | ZW 4 4 |
| 2 uur | ZW 4 4 | ZW 4 4 |
| 5 uur | WZW 0 0 | WZW 0 0 |
| 8 uur | N 7 7 | N 7 7 |
| 11 uur | N 11 14 | N 11 14 |
| 14 uur | NNO 14 18 | NNO 14 18 |
| 17 uur | NNO 14 25 | NNO 14 25 |
| 20 uur | NNO 11 29 | NNO 11 29 |
| 23 uur | NNO 14 25 | NNO 14 25 |
| 2 uur | N 11 22 | N 11 22 |
| 5 uur | NNW 14 25 | NNW 14 25 |
| 8 uur | NNW 18 29 | NNW 18 29 |
| 11 uur | NNW 18 29 | NNW 18 29 |
| 14 uur | NW 14 25 | NW 14 25 |
| 17 uur | NW 11 25 | NW 11 25 |
| 20 uur | NNW 7 22 | NNW 7 22 |
| 23 uur | NNW 7 22 | NNW 7 22 |
| 2 uur | NNW 7 18 | NNW 7 18 |
| 5 uur | N 11 18 | N 11 18 |
| 8 uur | N 7 14 | N 7 14 |
| 11 uur | NNO 14 18 | NNO 14 18 |
| 14 uur | NNO 14 22 | NNO 14 22 |
| 17 uur | NNO 14 22 | NNO 14 22 |
| 20 uur | ONO 7 22 | ONO 7 22 |
| 23 uur | NO 4 7 | NO 4 7 |
| Astronomische gegevens | ||
|---|---|---|
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:47 uur 05:26 uur 20:44 uur 21:23 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:08 uur 13:58 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:45 uur 05:25 uur 20:45 uur 21:25 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:21 uur 15:16 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:43 uur 05:23 uur 20:47 uur 21:27 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:34 uur 16:37 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:41 uur 05:22 uur 20:48 uur 21:29 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 03:48 uur 18:03 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:40 uur 05:20 uur 20:50 uur 21:30 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:05 uur 19:33 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:38 uur 05:19 uur 20:51 uur 21:32 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:27 uur 21:06 uur | |
| Begin schemering: Zonsopkomst: Zonsondergang: Einde schemering: | 04:36 uur 05:17 uur 20:52 uur 21:34 uur | |
| Maan op: Maan onder: | 04:59 uur 22:35 uur | |
| ma 11 mei Details » | di 12 mei Details » | wo 13 mei Details » | do 14 mei Details » | vr 15 mei Details » | za 16 mei Details » | zo 17 mei Details » |
|---|
Weer Am Gründelwald – Jöhstadt / Skiweer & weer in de bergen Am Gründelwald – Jöhstadt
Bron www.wetter.net
Wilt u het weer ook op uw website vermeld hebben? Dat kunnen wij voor u regelen »
Fout ontdekt? Dan kunt u deze hier melden
Dit skigebied boeken
Tips voor de skivakantie