Skiweer Ertsgebergte
Weersverwachting in het Ertsgebergte voor 83 Skigebieden - Weer in de bergen in het Ertsgebergte voor 7 dagen
Weer Ertsgebergte
Weer in het Ertsgebergte voor skiërs
Gemiddelde waarden! Actueel weer in het Ertsgebergte voor 83 skigebieden hier
| 7-daagse weersverwachting skiën | ||
|---|---|---|
| zo | 17.05. | ![]() |
| ma | 18.05. | ![]() |
| di | 19.05. | ![]() |
| wo | 20.05. | ![]() |
| do | 21.05. | ![]() |
| vr | 22.05. | ![]() |
| za | 23.05. | ![]() |
| zo 17.05. | ma 18.05. | di 19.05. | wo 20.05. | do 21.05. | vr 22.05. | za 23.05. | 7-daagse weersverwachting skiën | | | | | | | |
Skiweer/weer in de bergen: Ertsgebergte
- Ertsgebergte – Beperken tot
Bergketens:
| Weer in skigebied | Berg 1244 m | Dal 763 m |
|---|---|---|
zo | -1/10 °C | 1/13 °C |
ma | 2/14 °C | 4/17 °C |
di | 5/12 °C | 7/15 °C |
wo | 5/12 °C | 7/15 °C |
do | 7/17 °C | 9/20 °C |
vr | 7/16 °C | 9/19 °C |
za | 8/21 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1244 m | -1/10 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 5/12 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 8/21 °C |
| Dal 763 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1026 m | Dal 707 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 1/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/18 °C |
di | 6/13 °C | 7/16 °C |
wo | 6/13 °C | 7/16 °C |
do | 8/18 °C | 9/21 °C |
vr | 8/17 °C | 9/20 °C |
za | 9/22 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1026 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 9/22 °C |
| Dal 707 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1215 m | Dal 911 m |
|---|---|---|
zo | -1/10 °C | 1/12 °C |
ma | 2/14 °C | 4/16 °C |
di | 5/12 °C | 7/14 °C |
wo | 5/12 °C | 7/14 °C |
do | 7/17 °C | 9/19 °C |
vr | 7/16 °C | 9/18 °C |
za | 8/21 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1215 m | -1/10 °C | 2/14 °C | 5/12 °C | 5/12 °C | 7/17 °C | 7/16 °C | 8/21 °C |
| Dal 911 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 760 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/21 °C | 8/22 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 760 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 11/25 °C |
| Dal 620 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 796 m | Dal 582 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/13 °C |
ma | 5/15 °C | 6/15 °C |
di | 9/13 °C | 10/13 °C |
wo | 7/14 °C | 8/14 °C |
do | 11/17 °C | 12/17 °C |
vr | 9/17 °C | 10/17 °C |
za | 11/22 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 796 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Dal 582 m | 3/13 °C | 6/15 °C | 10/13 °C | 8/14 °C | 12/17 °C | 10/17 °C | 12/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 869 m | Dal 589 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 3/15 °C | 4/16 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
za | 9/21 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 869 m | 1/13 °C | 3/15 °C | 8/14 °C | 7/15 °C | 8/19 °C | 9/19 °C | 9/21 °C |
| Dal 589 m | 2/14 °C | 4/16 °C | 9/15 °C | 8/16 °C | 9/20 °C | 10/20 °C | 10/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 802 m | Dal 617 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/18 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 8/19 °C | 9/21 °C |
vr | 7/20 °C | 8/22 °C |
za | 10/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 802 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Dal 617 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 845 m | Dal 750 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 9/13 °C | 9/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 11/17 °C | 11/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/17 °C |
za | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 845 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Dal 750 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 720 m | Dal 578 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 2/15 °C |
ma | 5/16 °C | 6/17 °C |
di | 8/14 °C | 9/15 °C |
wo | 6/15 °C | 7/16 °C |
do | 9/18 °C | 10/19 °C |
vr | 8/19 °C | 9/20 °C |
za | 10/22 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 720 m | 1/14 °C | 5/16 °C | 8/14 °C | 6/15 °C | 9/18 °C | 8/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 578 m | 2/15 °C | 6/17 °C | 9/15 °C | 7/16 °C | 10/19 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 800 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 930 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Dal 800 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 745 m | Dal 650 m |
|---|---|---|
zo | 2/11 °C | 3/12 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 7/12 °C | 8/13 °C |
wo | 8/13 °C | 9/14 °C |
do | 10/18 °C | 11/19 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 11/23 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 745 m | 2/11 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 8/13 °C | 10/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Dal 650 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 465 m | Dal 297 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 6/18 °C | 7/19 °C |
di | 8/15 °C | 9/16 °C |
wo | 8/16 °C | 9/17 °C |
do | 10/19 °C | 11/20 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
za | 12/23 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 465 m | 2/13 °C | 6/18 °C | 8/15 °C | 8/16 °C | 10/19 °C | 10/21 °C | 12/23 °C |
| Dal 297 m | 3/14 °C | 7/19 °C | 9/16 °C | 9/17 °C | 11/20 °C | 11/22 °C | 13/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 620 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/14 °C |
ma | 3/16 °C | 4/18 °C |
di | 5/13 °C | 6/15 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 8/19 °C | 9/21 °C |
vr | 7/20 °C | 8/22 °C |
za | 10/24 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 800 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Dal 620 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 554 m | Dal 455 m |
|---|---|---|
zo | 3/13 °C | 4/13 °C |
ma | 6/17 °C | 7/17 °C |
di | 8/14 °C | 9/14 °C |
wo | 9/15 °C | 10/15 °C |
do | 11/20 °C | 12/20 °C |
vr | 10/22 °C | 11/22 °C |
za | 12/25 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 554 m | 3/13 °C | 6/17 °C | 8/14 °C | 9/15 °C | 11/20 °C | 10/22 °C | 12/25 °C |
| Dal 455 m | 4/13 °C | 7/17 °C | 9/14 °C | 10/15 °C | 12/20 °C | 11/22 °C | 13/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1059 m | Dal 1025 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 0/11 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 6/13 °C | 6/13 °C |
do | 8/18 °C | 8/18 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
za | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1059 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 9/22 °C |
| Dal 1025 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 800 m | Dal 630 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 800 m | 1/13 °C | 5/15 °C | 8/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C |
| Dal 630 m | 2/14 °C | 6/16 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 777 m | Dal 625 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/15 °C | 4/15 °C |
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 6/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/17 °C | 9/19 °C |
vr | 8/18 °C | 10/19 °C |
za | 10/21 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 777 m | 1/13 °C | 4/15 °C | 8/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C |
| Dal 625 m | 2/13 °C | 4/15 °C | 9/14 °C | 8/15 °C | 9/19 °C | 10/19 °C | 10/21 °C |
| Weer in skigebied | Berg 826 m | Dal 740 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 9/13 °C | 9/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 11/17 °C | 11/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/17 °C |
za | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 826 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Dal 740 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 750 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/21 °C | 8/22 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 750 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 11/25 °C |
| Dal 560 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 1/13 °C | 5/15 °C | 8/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C |
| Dal 610 m | 2/14 °C | 6/16 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 640 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 640 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 777 m | Dal 666 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 5/15 °C | 6/16 °C |
di | 8/13 °C | 9/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 9/17 °C | 10/18 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 10/21 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 777 m | 1/13 °C | 5/15 °C | 8/13 °C | 6/14 °C | 9/17 °C | 8/18 °C | 10/21 °C |
| Dal 666 m | 2/14 °C | 6/16 °C | 9/14 °C | 7/15 °C | 10/18 °C | 9/19 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 771 m | Dal 675 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/14 °C |
wo | 7/15 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/19 °C | 10/21 °C |
za | 10/24 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 771 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 675 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 764 m | Dal 669 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
za | 10/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 764 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 669 m | 2/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/21 °C | 10/20 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 657 m | Dal 584 m |
|---|---|---|
zo | 3/12 °C | 3/12 °C |
ma | 6/16 °C | 6/16 °C |
di | 8/13 °C | 8/13 °C |
wo | 9/14 °C | 9/14 °C |
do | 11/19 °C | 11/19 °C |
vr | 10/21 °C | 10/21 °C |
za | 12/24 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 657 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Dal 584 m | 3/12 °C | 6/16 °C | 8/13 °C | 9/14 °C | 11/19 °C | 10/21 °C | 12/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 840 m | Dal 760 m |
|---|---|---|
zo | 1/11 °C | 1/12 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 6/12 °C | 6/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 10/22 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 840 m | 1/11 °C | 3/15 °C | 6/12 °C | 7/13 °C | 9/19 °C | 9/19 °C | 10/22 °C |
| Dal 760 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 930 m | Dal 840 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/14 °C | 7/15 °C |
wo | 6/14 °C | 7/15 °C |
do | 8/19 °C | 9/20 °C |
vr | 8/18 °C | 9/19 °C |
za | 9/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 930 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Dal 840 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 745 m | Dal 613 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 745 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 613 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 885 m | Dal 826 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 1/13 °C |
ma | 4/16 °C | 4/17 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 7/14 °C | 7/15 °C |
do | 9/19 °C | 9/20 °C |
vr | 9/18 °C | 9/19 °C |
za | 10/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 885 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Dal 826 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 713 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/15 °C | 8/16 °C |
wo | 7/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/19 °C | 10/20 °C |
za | 10/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 820 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 713 m | 2/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/21 °C | 10/20 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 682 m | Dal 564 m |
|---|---|---|
zo | 2/12 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 4/18 °C |
di | 7/13 °C | 7/15 °C |
wo | 8/14 °C | 8/16 °C |
do | 10/20 °C | 10/22 °C |
vr | 10/20 °C | 10/22 °C |
za | 11/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 682 m | 2/12 °C | 4/16 °C | 7/13 °C | 8/14 °C | 10/20 °C | 10/20 °C | 11/23 °C |
| Dal 564 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 835 m | Dal 720 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/15 °C | 7/16 °C |
wo | 7/15 °C | 7/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/21 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 10/24 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 835 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 720 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 7/16 °C | 7/16 °C | 9/21 °C | 9/20 °C | 10/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 967 m | Dal 874 m |
|---|---|---|
zo | 0/12 °C | 1/12 °C |
ma | 3/16 °C | 4/16 °C |
di | 6/14 °C | 7/14 °C |
wo | 6/14 °C | 7/14 °C |
do | 8/19 °C | 9/19 °C |
vr | 8/18 °C | 9/18 °C |
za | 9/23 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 967 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 6/14 °C | 6/14 °C | 8/19 °C | 8/18 °C | 9/23 °C |
| Dal 874 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 813 m | Dal 723 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/13 °C |
ma | 4/17 °C | 4/17 °C |
di | 7/15 °C | 7/15 °C |
wo | 7/15 °C | 7/15 °C |
do | 9/20 °C | 9/20 °C |
vr | 9/19 °C | 9/19 °C |
za | 10/24 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 813 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Dal 723 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 7/15 °C | 7/15 °C | 9/20 °C | 9/19 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 777 m | Dal 677 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 777 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 677 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 1078 m | Dal 1031 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 0/11 °C |
ma | 3/15 °C | 3/15 °C |
di | 6/13 °C | 6/13 °C |
wo | 6/13 °C | 6/13 °C |
do | 8/18 °C | 8/18 °C |
vr | 8/17 °C | 8/17 °C |
za | 9/22 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 1078 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 9/22 °C |
| Dal 1031 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 6/13 °C | 6/13 °C | 8/18 °C | 8/17 °C | 9/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 820 m | Dal 688 m |
|---|---|---|
zo | 1/11 °C | 2/11 °C |
ma | 4/15 °C | 5/15 °C |
di | 7/12 °C | 7/12 °C |
wo | 7/13 °C | 8/13 °C |
do | 9/18 °C | 10/18 °C |
vr | 9/19 °C | 9/20 °C |
za | 10/23 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 820 m | 1/11 °C | 4/15 °C | 7/12 °C | 7/13 °C | 9/18 °C | 9/19 °C | 10/23 °C |
| Dal 688 m | 2/11 °C | 5/15 °C | 7/12 °C | 8/13 °C | 10/18 °C | 9/20 °C | 11/23 °C |
| Weer in skigebied | Berg 748 m | Dal 665 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 748 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 665 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 890 m | Dal 700 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/14 °C |
ma | 4/16 °C | 5/18 °C |
di | 7/14 °C | 8/16 °C |
wo | 7/14 °C | 8/16 °C |
do | 9/19 °C | 10/21 °C |
vr | 9/18 °C | 10/20 °C |
za | 10/23 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 890 m | 1/12 °C | 4/16 °C | 7/14 °C | 7/14 °C | 9/19 °C | 9/18 °C | 10/23 °C |
| Dal 700 m | 2/14 °C | 5/18 °C | 8/16 °C | 8/16 °C | 10/21 °C | 10/20 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 540 m | Dal 440 m |
|---|---|---|
zo | 2/14 °C | 3/14 °C |
ma | 4/18 °C | 5/18 °C |
di | 7/15 °C | 8/15 °C |
wo | 8/16 °C | 9/16 °C |
do | 10/22 °C | 11/22 °C |
vr | 10/22 °C | 11/22 °C |
za | 11/25 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 540 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Dal 440 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 602 m | Dal 506 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 3/14 °C |
ma | 4/17 °C | 5/18 °C |
di | 7/14 °C | 8/15 °C |
wo | 8/15 °C | 9/16 °C |
do | 10/21 °C | 11/22 °C |
vr | 10/21 °C | 11/22 °C |
za | 11/24 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 602 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 506 m | 3/14 °C | 5/18 °C | 8/15 °C | 9/16 °C | 11/22 °C | 11/22 °C | 12/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 590 m | Dal 550 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 590 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 550 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 640 m | Dal 558 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 640 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 558 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 815 m | Dal 679 m |
|---|---|---|
zo | 1/12 °C | 2/13 °C |
ma | 3/16 °C | 4/17 °C |
di | 6/13 °C | 7/14 °C |
wo | 7/14 °C | 8/15 °C |
do | 9/20 °C | 10/21 °C |
vr | 9/20 °C | 10/21 °C |
za | 10/23 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 815 m | 1/12 °C | 3/16 °C | 6/13 °C | 7/14 °C | 9/20 °C | 9/20 °C | 10/23 °C |
| Dal 679 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 724 m | Dal 610 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/13 °C |
ma | 5/15 °C | 5/15 °C |
di | 9/13 °C | 9/13 °C |
wo | 7/14 °C | 7/14 °C |
do | 11/17 °C | 11/17 °C |
vr | 9/17 °C | 9/17 °C |
za | 11/22 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 724 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Dal 610 m | 2/13 °C | 5/15 °C | 9/13 °C | 7/14 °C | 11/17 °C | 9/17 °C | 11/22 °C |
| Weer in skigebied | Berg 640 m | Dal 560 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 640 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 560 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | Berg 943 m | Dal 848 m |
|---|---|---|
zo | 0/11 °C | 0/12 °C |
ma | 3/15 °C | 3/16 °C |
di | 5/12 °C | 5/13 °C |
wo | 7/13 °C | 7/14 °C |
do | 8/18 °C | 8/19 °C |
vr | 7/19 °C | 7/20 °C |
za | 10/23 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 943 m | 0/11 °C | 3/15 °C | 5/12 °C | 7/13 °C | 8/18 °C | 7/19 °C | 10/23 °C |
| Dal 848 m | 0/12 °C | 3/16 °C | 5/13 °C | 7/14 °C | 8/19 °C | 7/20 °C | 10/24 °C |
| Weer in skigebied | Berg 740 m | Dal 590 m |
|---|---|---|
zo | 1/13 °C | 1/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 6/14 °C | 6/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 9/20 °C | 9/21 °C |
vr | 8/21 °C | 8/22 °C |
za | 11/25 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 740 m | 1/13 °C | 4/17 °C | 6/14 °C | 8/15 °C | 9/20 °C | 8/21 °C | 11/25 °C |
| Dal 590 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 638 m | Dal 585 m |
|---|---|---|
zo | 1/14 °C | 1/14 °C |
ma | 4/18 °C | 4/18 °C |
di | 6/15 °C | 6/15 °C |
wo | 8/16 °C | 8/16 °C |
do | 9/21 °C | 9/21 °C |
vr | 8/22 °C | 8/22 °C |
za | 11/26 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 638 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Dal 585 m | 1/14 °C | 4/18 °C | 6/15 °C | 8/16 °C | 9/21 °C | 8/22 °C | 11/26 °C |
| Weer in skigebied | Berg 626 m | Dal 535 m |
|---|---|---|
zo | 2/13 °C | 2/14 °C |
ma | 4/17 °C | 4/18 °C |
di | 7/14 °C | 7/15 °C |
wo | 8/15 °C | 8/16 °C |
do | 10/21 °C | 10/22 °C |
vr | 10/21 °C | 10/22 °C |
za | 11/24 °C | 11/25 °C |
| Weer in skigebied | zo | ma | di | wo | do | vr | za |
| Berg 626 m | 2/13 °C | 4/17 °C | 7/14 °C | 8/15 °C | 10/21 °C | 10/21 °C | 11/24 °C |
| Dal 535 m | 2/14 °C | 4/18 °C | 7/15 °C | 8/16 °C | 10/22 °C | 10/22 °C | 11/25 °C |
1-50 van 83 skigebieden



